انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه بروبچه های گل
کجایین بابا؟انگار هیچکه نیست تو این تاپیک ؟خبری از پروانه شکار نشد؟به نظرتون بچه ها تو استان فارس بهترین مکان واسه شکار کجاها میتونه باشه؟

بچه ها اینم چنتا عکس از کوه های زیبای جهرم
[تصویر: 20120126030.jpg]
[تصویر: 20120126031.jpg]
[تصویر: 20120126032.jpg]
[تصویر: 20120126050.jpg]
سلام امروز رفتم محیط زیست گفت قانون منع 5 ساله شکار تا آخر اسفند هست Khansariha (226)Khansariha (290) فکر کنم باید دلمون برای سال دیگه خوش کنیم.

من که میخوام برم پروانه شکار از یاسوج بگیرم
(2013-10-09 03:28 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز رفتم محیط زیست گفت قانون منع 5 ساله شکار تا آخر اسفند هست Khansariha (226)Khansariha (290) فکر کنم باید دلمون برای سال دیگه خوش کنیم.

من که میخوام برم پروانه شکار از یاسوج بگیرم
سلام و درود بر دوستان عزيز استان فارس بالاخص دوستان عزيز انجمن Khansariha (8)

برادر عزيز و بزرگوار airking جان ، از قديم مثال مي زنند سالي كه نيكوست از بهارش پيداست . طوريكه امسال سازمان محيط زيست براي پروانه شكار اقدام مي كنند ما هم امسال بايد قيد پروانه رو بزنيم و دلمون رو واسه سال ديگه خوش كنيم . شما يه امتيار بيشتر نسبت به ما داريد كه طرح 5 ساله هست و از قبل حضور ذهن داشتيد . ما كه همچين طرحي رو نداريم چه كنيم . به هر حال انشاا.. هر برنامه اي دارند مفيد واقع بشه . Khansariha (8)
صبح بخیر دوستان
به امید خدا کرکره تاپیک رو دادیم بالا با یه عکس از یک غار در جهرم(باغ ورگ) تو فروردین واقعا زیباست
[تصویر: 10022012093.jpg]
چه حالی میده تو بارون ، با یه اسلحه ساچمه زنی ، یه آتش بزرگ ،کباب و دوستان عزیزی مثل بچه های انجمن تو این غار باشی
جشن پتو

قرار گداشته بودیم هرشب یكی از بچه‌‌های چادر رو توی «جشن پتو» بزنیم
یه روز گفتیم:ما چرا خودمون رو میزنیم!
واسه همین قرار شد یكی بره بیرون و اولین كسی رو كه دید بكشونه توی چادر. به همین خاطر یكی از بچه‌‌ها رفت بیرون و بعد از مدتی با یه حاج اقا اومد داخل. اول جاخوردیم. اما خوب دیگه كاریش نمی‌شد كرد.
گفت: حاج آقا بچه‌‌ها یه سوال دارن. گفت: بفرمایید و .......

یه مدت گذشت داشتم از كنار یه چاد رد می‌شدم كه یهو یكی صدام زد؛ تا به خودم اومدم، هفت هشتا حاج آقا ریختن سرم و یه جشن پتوی حسابی ...
[تصویر: 4]
یک صرافی باحال در کابل افغانستانKhansariha (214)Khansariha (214)
دیدید تو شبکه های اجتماعی ملت عاشق هم می شن بعد از کلی بگیر و بکش آخرش هم منجر به ازدواج میشه؟
عاقد: عروس خانم! آیا به بنده وکالت میدهید شما را با مهریه 1370 گیگا هرتز(!) اینترنت پرسرعت و تضمین لایک و بازنشر مطالب، به عقد دائم و همیشگی آقای بووووق در بیاورم؟وکیلم؟!
یکی داد میزنه عروس رفته لینک بذاره،عاقد تکرار میکنه و اینبار یکی بلند میگه عروس رفته کامنتهاشو چک کنه.عاقد با لحنی عصبانی میگه برای بار سوم میپرسم.عروس خانم بنده وکیلم؟عروس با صدایی پر از عشوه میگه: با اجازه کاربران محبوب و پدر و مادرم که منو به خوبی دانلود کردن"بله"

-----------------------

این خارجی ها با ابداع کلمه lol به جای loud out laugh
مثلا خواستن بگن ما خیلی مبتکریم !
اما قهرمانان ایران زمین با ابداع
خخخخخخ به جای ( خیلی خوبه خدایی خیلی خندیدیم خیر ببینی!! )
نقشه دشمنان رو نقش بر آب کردند !

------------------------

قدیما لامپا رو روشن میذاشتیم میرفتیم مسافرت، دزده فک کنه یکی خونه هست، الان هرجوری حساب میکنیم لامپا رو خاموش کنیم و دزد بزنه به صرفه تره!

---------------

طرف رفته خواستگاری بابای عروس با لپ تاپ اومده می گه جوان، من اهل تحقیقات محلی و اینا نیستم، یوزر پسورد فیسبوکت رو بزن!
(2013-10-10 12:31 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه حالی میده تو بارون ، با یه اسلحه ساچمه زنی ، یه آتش بزرگ ،کباب و دوستان عزیزی مثل بچه های انجمن تو این غار باشی
صبح بخیر خدمت همه دوستان
آی گفتی
آی گفتی
خدا کنه که بارندگی امسال خوب باشه
انشاء اله تشریف بیارین یه روز بارونی در خدمتتون باشیم
حالا عکس های زیباتری از طبیعت جهرم رو براتون میگذارم
لذتشو ببرین
سلام به همه بچه های استان
چی شده که این تاپیک اینقدر بی حاله؟بابا یه کاری کنین که جنب و جوش توش بیفته.
یه پیشنهاد خدمت همه دوستان گرامی دارم
بیاییم هر کسی یه عکس یا تصویر زیبا از طبیعت منطقه و محل زندگشون را برای دوستان هم استانی بزاریم تا همه دوستان با اینجاها بیشتر آشنا بشن و لذت ببرن
انشاءالله که این تاپیک از سردی بیاد بیرون
با اجازه بزرگتر ها ما شروع کردیم
ارتفاعات البرز کوه (دره گپ)
[تصویر: 10022012081.jpg]
(2013-10-14 08:15 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه های استان
چی شده که این تاپیک اینقدر بی حاله؟بابا یه کاری کنین که جنب و جوش توش بیفته.

آخه اینجا شیرازه...ما حال نداریم

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
لینک مرجع