انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به بچه های گل استان فارس
جلال جان خدا بد نده شرمنده خبر نشدم ایشالا روبه راه هستی که ؟Khansariha (8)
دوستان عزیز ورود بدون کمپوت ممنوع هستKhansariha (291)

ایشالا هر موقع که جلال عزیز اعلام آمادگی کنن هر کس میخواد میتونه بیادKhansariha (221)
فقط از آوردن هر گونه سلاح گرم خودداری کنید فقط بادی همراهتون باشهKhansariha (365)Khansariha (77)
جای اون هم با مشورت دوستان مشخص میشه اینجا که کفتر وضعش رو به راهه(کوار)
دوستانی که میتونن بیان اعلام آمادگی کننKhansariha (111)
به به سلام داش سعید.Khansariha (8)
به خدا خیلی خیلی شرمنده امKhansariha (226) چه کنم که گرفتار گچ و سیمان شدم خخخخخ
به محض بهبودی حتما ردیف میکنم یه سر با هم بریم بیرون.
سلام به همشهریای عزیزم ماشالو جمع گرمی دارین.یی خورده جمعتر بیشینین مام جا شیم.مخلص همتونم.
دکتر وحید ما که خیلی مخلصیم.
میگما،شموو که تاج سرم مایی،جوی شما رو سر ماست.
بفرمو،خیلی خوش اومدی به جمع همشهریات،قدم رنجه کردی،منت گذوشتی...
بچه شیرینیو وردار بیار بیبینم!!!
به به سلام .
دوستان یکی یکی دارن خودشون رو می کنن خخخ
خیلی مخلصم دکتر جان
اگه موافقین و با توجه به اینکه بنده از گچ کاری خلاصی یافتم و هفته بعد هم ماه محرم و دهه محرم پیش رو داریم یه برنامه ردیف کنیم با هم بزنیم به دل طبیعت .

من پیشنهاد اول مطرح میکنم.
بنده حقیر یه جایی سراغ دارم تا الان که خیلی آروم و بی سرو صدا بوده کبوتر و کاکلی و گنجشک هم به حدی داره که دوستان را ارضا کنه.اگه دوستان موافقند این جمعه بریم اونجا.

زمان و مکان هم جمعه راس ساعت 6:30 فلکه عاشورا اول شهرستان مرودشت که از اونجا با هم بریم به سمت مکان مورد نظر.راستی محل قرار تا رسیدن به مکان مورد نظر تنها 15 دقیقه راه هست اگه زود بیان ممکنه مرغابی هم گیرمون بیاد Khansariha (219)Khansariha (214)Khansariha (214).به نظرم برای 4 یا 5 ساعت خوش گذرونی کنار دوستان بدک نباشه.

باز اگر دوستان تا شعاع 50 کیلومتری جای بکر و بی سرو صدا سراغ دارند هماهنگ بفرمایند .
یا علیKhansariha (8)
ممنون عزیزان از خوشامد گرمتان انشالله فرصت شد همدیگه رو میبینیم .راستی از بچه های شیراز کیا PCPدارن.
همشهریهای عزیز سلام.من حدود یک ماهی میشه که عضو سایت شدم و از تجربیات دوستان خیلی استفاده میکنم.جمعه ها با دو نفر از دوستان میریم شکار قمری و کاکلی.میخواستم از کاکو سعید بپرسم کدوم قسمت کوار بیایم برای شکار کبوتر ؟ متشکرم
جلال عزیز موافقم با شما ایشالا جمعه خودم رو می رسونم
کسی نیست با هم از شیراز بریم مرودشت
سعید جان من طبق معمول گوشیم یه طرفه شده خخخخ چه میشه کرد حقوق ما هم یه آب باریکه پر فشاره خخخخ

جسارت می کنم خدمتت عزیز فقط 5 دقیقه قبل از اینکه برسی یه زنگ بزن تا من خودم سریع برسونم.اگه اشکال نداره هماهنگی دوستان شیرازی با شما .

ان شا اله که این رحمت الهی حالا حالاها بباره اما توی سایت نگاه کردم هوا برای روز جمعه افتابی بود اگر احیانا شرایط جوی مساعد نبود و برنامه کنسل شد همین جا حتما اعلام می کنم.
بی صبرانه منتظر دوستان هستیم.
یا علی
انشالا خوش بگذره وبا دست پر برگردید.ولی لا اقل تعریفاشو برای ما بیارید .خیلی وقته فرصت شکار رفتن نداشتم .فعلا دلم خوشه به همین وصف العیش دوستان.
لینک مرجع