انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت هم استانی ها و همشهری های عزیز
با امید و ارزوی موفقیت Khansariha (8)Khansariha (48)
خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوب!
فصل امتحان ها هم که تمومهKhansariha (399)...آقا جلال هم که پدر شد.Khansariha (48)...افسانه ی احسان هم که بند دار شدKhansariha (215)...حالو کی بریم تیر اندازی؟ تایپیکمون داره خاک می خوره ها! دست بجنبونیدKhansariha (226)
Khansariha (256)
اراده کنید فردا میریم....
[تصویر: web_ahlebeayt.jpg]
خوش باشی شاهین جان...هر جا که بری سایت رو داریKhansariha (256)
کاکو جونیام کوجویین؟
تایپیکومون داره میپوسه...یکی بیاد به دادش برسه...آقا جلا, حسین خان, احسان جان...کجویید؟
اقا شاهین ان شا اله هر جا باشی خوش باشی.
امیر حسین جان. من دیگه سرم خیلی شلوغ شده.وقت سر خاروندنم ندارم.ان شا اله بعد از ماه رمضان هماهنگ میکنیم یه برنامه جور کنیم بریم صفا سیتی.
راستی برای پاییز هم یه برنامه دارم ان شا اله جور بشه خبرتون میکنمKhansariha (8)
بابا همین تابستون که خبری از شکار نیست بریم چون تو فصل شکار ما بچه حساب میشیم میایم گنجشکک می زنیم...خخخخخـ!
بعد ماه رمضان...
فکر کنم عضویتم توی این تایپیک باطل شده خخخخخخ
بلاخره برای گروپ گیری دقیق با پی هزار فردا یه نجاری نزدیکیا هست فضای خوبی داره و از همه مهمتر گیره در دسترسه سر شبی دیدمش باهاش هماهنگ کردن گفت مشکلی نداره
Khansariha (214)
آقا امیر حسین انشاالله بعد از ماه مبارک یه برنامه مشتی میذاریم که توی کتاب گینس به عنوان "اولین میتینگ تیراندازان استان فارس" ثبث بشه. Khansariha (8)
لینک مرجع