انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خدا کنه گنجیشک گیرم بیاد...از قمری خوشوم نمیاد...اگر فریز نشه با اون چشم های معصومش نگات میکنه, دلم نمیاد سرش رو ببرم...
موفق باشی احسان جان...توکل به خدا....همه چیز درست میشه...
[تصویر: 534168_354056271344284_1846894844_n.jpg]
[تصویر: persepolis_gate.jpg]

[تصویر: display-264.jpg]

ما یک هفته خارج از استان بودیم ولی انصافاً هیچ جایی چه از لحاظ طبیعت و چه از لحاظ میراث فرهنگی مثل فارس نمیشه...
راستی برای شکار داخل شهر کجا ها سراغ دارید؟ رودخونه ی خشک چیزی داره؟

Khansariha (8)
سلام دوستان.
باشه برای 14 مهر برنامه ریزی میکنیم.
حسین جان دقیقا همون محل هست.توی راه هم پر هست از کاکلی و گنجشک و قکری و کبوتر.
البته گاهی اوقات باد میاد و همیشه اینجور نیست بستگی به شانس داره خخخخ.
یه موقعی اینجا وقتی راه می رفتی بلدرچین و کبوتر بود که پرواز می کرد اما الان خیلی کم شدن .
یا علی
جلال جان ما که شانس نداریم....یهو دیدی همون روز طوفانی شد.......

دوستان شیرازی کار ور بار رو ردیف کنید 14 مهر دور هم باشیم.....خواهش میکنم..التماس میکنم......جورش کنید بریم بلکن چندتا کفتر زدیم...من تو کف کفتر هستم....

یا علی
(2012-09-19 05:31 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
باشه برای 14 مهر برنامه ریزی میکنیم.
حسین جان دقیقا همون محل هست.توی راه هم پر هست از کاکلی و گنجشک و قکری و کبوتر.
البته گاهی اوقات باد میاد و همیشه اینجور نیست بستگی به شانس داره خخخخ.
یه موقعی اینجا وقتی راه می رفتی بلدرچین و کبوتر بود که پرواز می کرد اما الان خیلی کم شدن .
یا علی

[تصویر: 13476560464.jpg]

جلال جان این سوله ها یکم بو داره....فکر کنم توشون پر از کبوتر باشه.......صاحبش آشناست؟
کسی جواب من خیر که تاپیک رو آوردم بالا نمیده؟
دوستان بنده هم 14 مهر رو هستم. Khansariha (8)
.
.
فقط نمیدونم بقیه دوستان کجا هستن.
آقا سیامک ( ckerico) ، علی آقا (AliBB)
.
.
دوستان خواهشمندم از همین حالا اعلام آمادگی بفرمایند.
.
.
راستی آقا جلال اگه شماره سعید (saiedtomcat) رو دارید یه پیام بهش بدید ببینید واسه اون روز میتونه بیاد چون الان که پروفایلش رو نگاه کردم دیدم که از تاریخ 27 مرداد دیگه به سایت سر نزده ، نگرانش شدم.
دوستان یه 3-4 تو شیرازی جدید هم تو سایت داریم به اونها هم بگید اگر خواستن بیان...
دوستان گل تا جمعه هفته دیگه فقط 10 روز مونده....تفنگاتون رو روغن بزنید که کبوتران در انتظارند....خخخخخخخخخخخ
لینک مرجع