انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز این کلیپ ها تبلیغاتی هست و شما اصلا چنین اشتباهی نکنید تفنگ بادی از هر نوعیش هم که باشه برای شکار حیواناتی مثل گراز و... مناسب نیست.بارها گفته شده گاهی چهارپاره و بعضی کالیبرهای سنگین هم از زمین گیر کردن گراز و حیوانات چهارپا عاجز هستند چه برسه به کالیبر 22. و .177...
ممنون دوست عزیز که البته اسم شریفتونو نمیدونم. که اینطور پس یه جورایی خالی بندیه برا جذب مشتری نمیگن یهو یه بدبخت فلک زده یکیشو برداره بره شکار گرگ و گراز؟؟؟
upppppppppppppKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
سلام به همه رفقای گل. آقا من یه سوال فنی برام پیش اومده. یه گربه که بچه و جفت هم نداره. خونه رو به گند کشیده. دست نامزدمو هم چنگ کشیده و از همه بدتر یه کبک با 2تا جوجه رو لت و پار کرده و هرچی هم میزنیش نمیره حکمش چیه؟ برای تادیبش میشه از عمو شادو کمک گرفت؟
امین جان من خودم اصولاً موافق برخورد نظامی با گربه ها هستم! خخخـ!
ولی بهتره از راه های دیگه استفاده کنی; یه چند دفعه که خیسش کنی دیگه نمیاد.
امیر جون خیس کدومه؟ این اسید هم بریزی روش نمیره. 200 بار شلنگو گرفتم روش میره فردا دوباره پیداش میشه. بخدا یه وجب گربه آسایشو ازمون گرفته. ولی دلم نمیاد دست به تفنگ ببرم
سلامKhansariha (8)
داداش اصلا فکر زدن گربه رو هم نکن!خیلی عواقب شومی داره؛از ما گفتنKhansariha (8)
من خیلی داستانا در باره ی کشتن گربه شنیدم که قاتلشون به زودی به سزای عملش رسیده!!بایه روش دورش کن که نمیرهKhansariha (226)
Khansariha (256)
اگه شما اینجور میگی پس به روی چشمKhansariha (8)
(2013-06-11 12:18 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
داداش اصلا فکر زدن گربه رو هم نکن!خیلی عواقب شومی داره؛از ما گفتنKhansariha (8)
من خیلی داستانا در باره ی کشتن گربه شنیدم که قاتلشون به زودی به سزای عملش رسیده!!بایه روش دورش کن که نمیرهKhansariha (226)
Khansariha (256)

محمد این خرافات دیگه چیه؟
من اندازه ی موهای سرم گربه نفله کردم الان هم سر و مر و گنده اینجام!
البته یه چند تا امتحان بعدش خراب کردم!خخخـ!
داداش شما خرافات فرض کن!شاید سنت کم بوده و از روی نااطلاعی زدیKhansariha (8)بازم میگم اینکارو نکنید.
من خودم یه بار تو بچه گی یکی شو کشتم!بازم میگم تو بچگی که اونم بچه گربه بود،چون جوجه هامو گربه برده بود با خودم گفتم اینم بزرگ میشه و میاد جوجه ها مو میخوره واسه همین با چوب اونقدر زدمش که مرد!بعدش مادرش از اون انباری که بچه زاییده بود نمی رفت!!و اگه اهل منزل به اونجا میرفتم حمله میکرد1البته این گندو تو خونه ی خاله به بار اوردم!Khansariha (226)
بزارید به صورت مصور بگم!خخخخخخخ:
دوستم تعریف میکرد که پدر بزرگش تو روستا گوشت میخره و میاره میزاره تو حیاط و به بچه هاش میگه بیایید اینو بردارید و ....
چند دقیقه نمیشه که پیرمرده میاد میبینه رو گوشت گربه هه داره مانور میده!قمه رو برمیداره و به دونیمش میکنه!ایییییی
قسم میخورد که فرداش پیر مرده میمیره!
حالا بگید خرافاته ولی من به این اعتقاد دارم و شما مختارین هر جور که بخوایین عمل کنینKhansariha (8)
لینک مرجع