انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان هم استانی و همشهری

یه جایی رو بلدم که مطمعنم همتون بلدید...خیلی جای توپیه...هم خود جا هم مسیرش

مسیرش که کلا جنگل بلوط هست و مکانش هم جنگل بلوط هم رودخونه توپ هم آبشار و هم غیره

به تفریگاه کره بس میشناسنش....البته شاید اسمای دیگه ای هم داشته باشه

مسیرش رو با گوگل ارث نشانه گذاری کردم...فایل خروجی گوگل ارث هست......از پلیس راه امیرکبیر مسیر گذاری کردم تا خود تفریگاه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان مکان در روزهای غیر تعطیل خیلی خلوت و دنجه....خیلی جای باحالیه....اگر رودخانه رو از محل تفریگاه پیاده ادامه بدید به یک آبشار توپ میرسید...ایشا الله به زودی عکس های اونجا رو هم میزارم تا بیشتر با این مکان آشنا شید

فقط یادتون باشه اول نرم افزار گوگل ارث رو نصب کنید و بعد این فایل رو اجرا کنید تا مسیر علامتگذاری بشه

فعلا یا علی
دوستان عزیز اینم بعضی از عکس های اونجا......شرمنده که بد کیفیت هست.....عکاسش ناشی بود

یه چیز دیگه هم که هست اینه که عکس ها از کل منطقه نیست و فقط از اطراف آبشاره

[تصویر: Photo0132.jpg]
[تصویر: Photo0139.jpg]
[تصویر: Photo0147.jpg]
[تصویر: Photo0151.jpg]
[تصویر: Photo0154.jpg]
[تصویر: Photo0155.jpg]
[تصویر: Photo0156.jpg]
[تصویر: Photo0162.jpg]
[تصویر: Photo0166.jpg]
[تصویر: Photo0167.jpg]
[تصویر: Photo0171.jpg]
[تصویر: Photo0179.jpg]
پیشا پیش از تیپ بد و قیافه داغون خودم عذر می خوامKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
احسان جان من گوگل ارثو نصب کردم، بنظر میاد فاصله یکم دوره ولی به رفتنش می ارزهKhansariha (8)
ممنون احسان خان. جای باحالیه ولی فکر ما هم باش که نمی تونیم خارج از شهر بیایم!
راستی! این عکسه من رو یاد برنامه کوک زبل خان میندازه!
زبل خان اینجا، زبل خان اونجا، زبل خان همه جا!Khansariha (399)
[تصویر: Photo0156.jpg]
(2012-05-22 12:33 PM)vahidraisi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گل استان فارسی
منم وحید هستم از کازرون.
عاشق شکار. یه دونه نخجیر 1 دارم. تو تعطیلات پدر کبکهای شهرستان رو در میارم گهگاهی هم که شانس یار باشه شکار های بزرگ(بز و پازن) هم به چنگم می افتن.
یا علی

سلام دوست اقا وحید گل.
خوش اومدی .
ان شا اله بتونیم از تجربیاتت استفاده کنیم .
فقط یه نکته ببخشید من خیلی اهل نصیحت هستم خخخخخخخخخخ
تعطیلات دلیل قانع کننده ای برای شکار نیست.البته من میدونم که شما تعطیلات در زمان فصل شکار منظورت بودهKhansariha (8)

داش احسان یکم خودت تحویل بگیر.بگم بچه ها چویی بریزن خخخخ.شوخی کردم ناراحت نشیا
ما شا اله خدا حفظت کنه.
یا علیKhansariha (8)
با تشکر از همه دوستان

در جواب آقا حامد هم باید بگم فاصله راه از پلیس راه امیرکبیر تا تفریگان دقیا 52 کیلومتر هیت.....ابتدا با گوگل ارث فاصله سنجی کردم...برای برگشتن هم دوستم باورش نشده بود کیلومتر زد

در جواب سید جون هم باید بگم دوست عزیز من این مکان رو معرفی کردم تا دوستان هم مجردی و هم با خانواتده برن و لذت ببرن...اگر کسی از دوستان به صورت مجردی نمیتونه خوب با خانواده بده

جلال جان مورچه چیه که کله پاچش چی باشه...ما که دیگه تحویل گرفتن نداریم داداش...چهار تا تیکه استخون هستیم و یه روکش...بقیش هم باده...Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

دوستان جاش خیلی دنجه...من که دوست دارم بازم برم...انقده حال داد....از خود محل گذشته تو مسیر هم جنگل های بلوط اطراف جاده چشم نوازی میکنه...واقعا آدم به بزرگی و عظمت خالقش پی میبره
نقل قول :از خود محل گذشته تو مسیر هم جنگل های بلوط اطراف جاده چشم نوازی میکنه
کاکو میخویی بگم یـ درخت بلوط برات بیارن؟ خخخخخ! حالا چرا گیر دادی به بلوط ها؟
راستی دوستان: فصل شکار در همه مناطق یکسانه؟ آخه کبوتر و قمری ها جوجه کشیشون تموم شده و همه ی جوجه ها بالغ شدن...Khansariha (226)
(2012-05-23 05:31 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :از خود محل گذشته تو مسیر هم جنگل های بلوط اطراف جاده چشم نوازی میکنه
کاکو میخویی بگم یـ درخت بلوط برات بیارن؟ خخخخخ! حالا چرا گیر دادی به بلوط ها؟
راستی دوستان: فصل شکار در همه مناطق یکسانه؟ آخه کبوتر و قمری ها جوجه کشیشون تموم شده و همه ی جوجه ها بالغ شدن...Khansariha (226)

سید جون گیرم به بلوط به این دلیله که 90 درصد درخت های اون منطقه بلوطه

اونم چه درخت هایی....جون میده برا بستن تاب...انقده خوبههههههههه
سید امیر حسنی شیطون گولت نزنه بری سراغ شکار ها.
اینا چند نوبت جوجه کشی دارن خخخخ.
لینک مرجع