انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.....دیدم تاپیک همسر یابی برا شکارچیان نداریم...گفتم اینجا اعلام کنم...

کسی از این مدل دختر که آماده به ازدواج باشه و وضع مالیش هم خوب باشه و داداش هم نداشته باشه سراغ نداره برا ما؟؟؟؟؟
[تصویر: 1352455422_mihanstar.com-razmi.gif]
میدونید که....عشاق اسلحه باید یه زنی بگیرند که شیر زن باشه و عشق جنگ...خخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خخخخخـ!
این دیگه کیه! اشیرو گوشی بود یا اوتسوری گوشی؟
احسان وقتی حال تو خراب باور کن من هم غمگین میشم...
(2012-12-08 09:48 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.....دیدم تاپیک همسر یابی برا شکارچیان نداریم...گفتم اینجا اعلام کنم...

کسی از این مدل دختر که آماده به ازدواج باشه و وضع مالیش هم خوب باشه و داداش هم نداشته باشه سراغ نداره برا ما؟؟؟؟؟
میدونید که....عشاق اسلحه باید یه زنی بگیرند که شیر زن باشه و عشق جنگ...خخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اسي جان از جونت داداش سير شدي . باور كن با يه حركت تو رو با تفنگت حتي اگه RPG هم باشه ناكوت يا ناكود مي كنه

البته راه هاي ديگري هم هست واسه مرگ تدريجي ( از شما بدور ) . شوهرهاي الان بدون اينكه كت بخوردند زن ذذذليل هستند واي به حال اون روزي كه همچين زني نصيبشون بشه من كه نمي دونم چي اسمي را بايد گذاشت ؟
داداش سایت همسایه هک شده ظاهراً
ولی شما چرا این پست رو توی این تاپیک زدید؟
چند روزیه اینترنت های شیراز به هم ریخته گفتم شاید مشکل از منطقه ما باشه
و دیگر اینکه این بخش ارسال های خودتون و احسان رو نگاه کنید میبینیم که فقط بالا بردن ارسال هست نه قراری و نه پست مفیدی
(2012-12-09 12:21 PM)dracula نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روزیه اینترنت های شیراز به هم ریخته گفتم شاید مشکل از منطقه ما باشه
و دیگر اینکه این بخش ارسال های خودتون و احسان رو نگاه کنید میبینیم که فقط بالا بردن ارسال هست نه قراری و نه پست مفیدی

دراکولا جان...وقتی ما قرار ملاقات میزاشتیم جنابعالی کجا تشریف داشتید؟؟؟؟
وقتی هر هفته قرار میزاریم با امیر حسین میریم بیرون شما کجا بودی؟؟
وقتی با حسین و جلال و سیامک و غیره میریم پاسارگاد برا تفریح شما کجا بودی؟؟؟

آخه عزیزم من با هزارو صدو خورده ای ارسال ، ارسال بیشتر به چه کارم میاد؟؟؟؟در حالت کاربر حرفه ای هم تمام امکانات سایت به روم بازه....نه قصد دارم مدیر بشم نه ناظم نه پیشکسوت...من اگه 10000 تا پست دیگه هم بزنم کاربریم از این بالاتر نمیره داداش....شما نگران نباش....

این که نشد که یهو بعد از کلی وقت بیاییم یه پست بزنیم گند بزنیم به حال یه نفر دیگه.....

در ضمن اینجا تاپیک استانی هست....محل بحث تخصصی نیست.....

در کل باید بگم چشم....دیگه تکرار نمیشه...دیگه جک نمینویسم....

آقا milad123 مدیر محترم انجمن شکار..یادته چند وقت پیش چی گفتم بهتون؟؟؟در مورد تنزل درجه کاربریم؟؟؟میشه لطف کنید و اینبار اجراش کنید...ممنون میشم...خسته شدم از بس هر کی رسید گفت داری برا بالا بردن آمار ارسالات پست میزنی....

راستی اگه ممکنه امتیازات منم صفر کن.......اگر نکنی همش رو منتقل میکنم به یه کاربر دیگه بره حال کنه
احسان جان شما دیگه چرا از کوره درمیرید داداش ؟!!!!!!!
این دراکولا گاهی میاد برای ارضا روح و روانش یک نیش میزنه شما جدی نگیر عزیز خخخخخخخخ . Khansariha (214)
سلام گرم منو از تهران پذيرا باش احسان جان ممنون بابت پست هات هم شاد شديم هم اموزنده بود دادا تا بوده همين بوده وقتي يكي هم پيدا ميشه كه سنت شكني كنه (از نوع خوبش)افرادي پيدا ميشن كه ذاتشونو نشون بدن جريان عقربو نيشش كه اقتضاي طبيعتشه يا حقKhansariha (8)
کاکو احسان بیخیالKhansariha (8)
آقا داراکولا شما رو که مجبور نکردن به این تاپیک بیاینKhansariha (226)تو ی این چن سال گفته شده از هر جایی خوشتون نمییاد نیایین!!!
علی جون این قصه سر دراز داره...ایشون نفر اول نیستند......

والا دیگه خسته شدم از این حرفا.....همه امتیازاتم رو به میلاد انتقال دادم...حدود 8000 امتیاز داشتم که همش رو انتقال دادم....قبلا از آقا میلاد خواسته بودم که کاربریم رو به رسمی تنزل بده و روی همون حالت قفلش کنه تا هر چی پست زدم ارتقا پیدا نکنه...ولی اون بار آقا میلاد منصرفم کرد...اینبار دیگه نمیتونم بیخیال بشم.....

خداوکیلی اگه اینبار آقا میلاد درخواستم رو عمل نکنه دیگه سایت نمیام.....اینو جدی میگم.....

یا علیKhansariha (8)
لینک مرجع