انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به بر و بچ خونگرم فارس، آقا جلال گل، احسان جان، امیر حسین عزیز و بقیه ی دوستان... من اولین باریه که پیام میدم تو تاپیک شما عزیزان... Khansariha (8)

راستش من تو دوران دانشگاه یه دوست شیرازی داشتم که همیشه بهم میگفت شیرازی ها خیلی گیلانی ها رو دوست دارن و راحت عروس ازشون میگیرنو داماد میدن و بالعکس، من هم میگفتم ما هم شیرازی ها رو خیلی دوست داریمو و الباقی ماجرا.... خخخخخ!

این هم گل هایی از طرف همه ی گیلانی های سایت به همه ی بچه های فارسی...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر بچه های فارس...آقا از شیرازیای گل یه سوال داشتم.از نظرشان بهترین مغازه برای خرید فشنگ ساچمه زنی (هم ساچمه هم چهارپاره) کیه .آدرسشم لطف کنید ممنون میشم(هم تنوع جنس داشته باشه هم قیمتاش مناسب تر از بقیه جا ها باشه).
به به...یه صبح تا غروب نبودم ببین چه چیزایی از دستم رفت...بابا ایول...چه روز پر کاری بوده برا تاپیک....خخخخ

(2012-10-08 01:20 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با بچه های شیراز از صبح زود بیدار شدن حرف نزنید که کلا برنامه به هم میریزه. راستی چند دست رخت خاب زاپاس هم ببرید. بلاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه.خخخخخخخ.
پوزیشن تیراندازی هم فقط درازکش هست.خخخ.
ما مخلص همه بچههای گل شیراز هستیم. یه وقت بدل نگیرید.
علیرضا دادا داشتیم؟؟؟؟؟؟؟باشه...خندش هم مال شما...ایشا الله سر میزنم به تاپیکتون.....خخخخخخخخخ

(2012-10-08 03:03 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مکان مورد نظر یافت شد.
سر سبز و آباد و بالاخره از لحاظ شکار هم عالیه.
فقط یه موردی هست که دوست دارم نه نیارید و اون مسئله راهش هست.
مکان مورد نظر در پاسارگاد هست و یک مقدار مسافتش زیاد هست.به همین خاطر باید صبح خیلی زود حرکت کنیم.
.
.
پس از همین حالا یک یا علی بگید که برنامه رو ببندیم که تا روز جمعه چیزی باقی نمونده.
یاعلی
________________________________________________________________________________​​​_____________________________________
راستی آقا امیر حسین رفتن ما که حتمیه پس از همین الان هماهنگش کن. Khansariha (8)
حسین جان فقط یه چیزی...تا زوده در مورد حمل و نقل هم یه فکری بکنید...بابا من ماشین ندارم...امیر هم همینطور...چه مرودشت چه پاسارگاد برا یکی مثل من فرقی نداره....هر دوش برا من دوره....البته شیرینیش به دوریشه ها...ولی خوب اگه وسیله نباشه خیلی ستمه....

دوستان اگه ممکنه بگن کی میتونه از شیراز ماشین بیاره.......یه جا قرار میزاریم همگی با هم می ایستیم تا یکی از دوستان با ماشین بیاد همه رو بریزه تو صندوقش...خخخخخخ

آقا ماشین آفرود کی داره؟؟؟؟....من دلم آفرود کشیده.....

ای خدا به ما فقرا هم یه پاترول دو درب برسون تا لذت آفرود رو حس کنیم...
(2012-10-08 07:25 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام.
امیر حسین جان حالا دیگه تیکه میندازی خخخخ.
اقا جان اگر عمری باقی باشه بنده هم هستم.من احتمال داره با پسر داییم بیام اگر قرار شد با اون بیام خودم ماشین میارم اما اگه قرار شد تنها باشم سر راه ما رو هم بندازین تو صندوق عقبی رو بار بندی جایی بعد بریم.
من ممکنه اینترنتم تموم بشه با احسان هماهنگ میکنم.

راستی دوستان سیخ هم بیارن خخخخخ نه برای سیخ و سنگ خخخخخخخخ برای کباب خخخخ.
یا علی
جلال جان سیخش جوره...فقط بگو چی بزنیم سرش؟؟؟؟؟؟

آیا از شکار اطمینان دارید یا مرغ بخریم بزاریم تو آبلیمو؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ

دوستان عزیز مخصوصا آقا جلال این چند روز باقی مونده بیشتر سر بزنید تا بتونیم راحت هماهنگ کنیم.....

دوستان این شماره منه......برا هماهنگی اگه نیاز بود

09373359763

یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)

(2012-10-08 07:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بر و بچ خونگرم فارس، آقا جلال گل، احسان جان، امیر حسین عزیز و بقیه ی دوستان... من اولین باریه که پیام میدم تو تاپیک شما عزیزان... Khansariha (8)

راستش من تو دوران دانشگاه یه دوست شیرازی داشتم که همیشه بهم میگفت شیرازی ها خیلی گیلانی ها رو دوست دارن و راحت عروس ازشون میگیرنو داماد میدن و بالعکس، من هم میگفتم ما هم شیرازی ها رو خیلی دوست داریمو و الباقی ماجرا.... خخخخخ!

این هم گل هایی از طرف همه ی گیلانی های سایت به همه ی بچه های فارسی...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

به به ...دکتر جان قدم بر چشم ما نمودید...از این ورا....ما هم خیلی بروبکس شمال رو دوست داریم...چون بوی خزر و جنگل و سر سبزی ازشون به مشام میرسه.....شادابی تو چهرشون موج میزنه.....

راستی دلیل اون قضیه زن دادن و زن گرفتن هم اینه که مزاج شیرازیا و گیلانیا خیلی به هم نزدیکه.....نه خیلی گرم نه خیلی سرد......دلیلش هم آب و هوای مشابه در نیمی از ساله.....البته قدیما مشابه بود.....چند ساله داریم میشیم عین یزد....تابستون داغ زمستون سرد

دیگه شما که دکترین علمیش رو میدونی...

یا علیKhansariha (8)
دوستان من این هفته اجازه بردن ماشین رو از پدر گرام گرفتم و اگه بقیه دوستان بتونن بیان یه جایی که با هم بریم عالی میشه.
ماشین که پراید هست و بغیر از خودم یکی از دوستان هم باهام هستش. پس قاعدتا 3 نفر دیگه جا دارم که ببرم.
خونه ما پل غدیر،بلوار سرداران هست.
اگه دوستان، نزدیک به این محل هستن بگن یه جور هماهنگش میکنیم اگر هم مسیر دوره یه جا بیان توی مسیر حرکت من تا با هم بریم.
من از پل غدیر میرم به سمت چهارراه دلگشا،هفت تن و بعدش هم دروازه قرآن. Khansariha (8)
یاعلی ...
دوباره سلام دوستان
خسته نباشید...شب همگیتون به خیر و خوشی

دوستان با اعلام مکان هایی که انجام شده و پراکندگی دوستان در سطح شهر به نظرم بهترین جا خروجی شهر یا همون دروازه قرآن باشه

[تصویر: ghftgfhn.jpg]

فقط میمونه جناب ckerico که نمیدونستم کجای شهر ساکن هستند.....

با دوست آقا حسین ظرفیت تکمیل میشه و جلال جان باید بوفه بشینه....خخخخخخخخKhansariha (172)

دوستان ساعت مشخص کنید تا برنامه ریزی کنیم.......

یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)
شوهره میاد خونه به زنش میگه:
من برای شام دوستمو دعوت کردم خونه مون
زنش میگه: چرا این کار رو کردی، ببین خونه چقدر بهم ریخته است
ظرفا کثیفن، هیچی هم برای خوردن تو یخچال نیست
شوهره میگه: میدونم ولی اشکالی نداره
زنه میگه: اگه میدونی، پس چرا دوستت رو دعوت کردی؟
شوهرمیگه: آخه اون زده به سرش بره زن بگیره
[تصویر: 1349727676520212_thumb.jpg]
تلنگري بر انديشه :
شادي آن نيست كه هرچه مي خواهيم داشته باشيم . شادماني آن است كه ازتمام آنچه كه داريم به بهترين وجه استفاده و ازآنها لذت ببريم
آقا احسان ، فکر کنم امروز که با آقا سیامک صحبت میکردم خودشون پاسارگاد ساکن بودن و روز جمعه اونجا ببینیمشون. Khansariha (8)
.
.
چون تا پاسارگاد 120 کیلومتر راهه پس فکر کنم یک ساعت و ربع راه باشه. Khansariha (256)
.
.
اذان صبح روز جمعه طرفای 4:45 هستش و طلوع آفتاب هم ساعت 6 Khansariha (256)
.
.
به نظرم اگه دوستان شیرازی 5:30 دروازه قرآن باشن خوبه ، که انشالله 7 صبح مکان مورد نظر باشیم. Khansariha (8)
سلام و صبح به خیر
حسین جان به نظر من هم زمان خوبیه......

ای خدا....هیچ کس رو بی ماشین نزار.....انشا الله یه پاترول دو درب میخرم فقط برا گشت و گذار....خخخخخخ....آرزو بر جوانان عیب نیست

خوب دوستان هم رکاب......هماهنگی برای تقسیم کار و آوردن وسایل رو شروع کنیم....اول یه لیست پیشنهای از کل لوازم مورد نیاز....

جلال و حسین که منطقه رو میشناسید لطفا نظر بدید در مورد لوازم مورد نیاز....

یا علی
احسان جان برای وسایل هم شما فکر کن میخوای بری تفریح با خودت چیا میبری؟؟
البته حواستون باشه توی صندوق عقب جا واسه چهار تا تفنگ هم بذارید. نشه یه وقت که رسیدیم خواستیم تیراندازی کنیم ببینیم صفر دوربینمون بهم ریخته ها (خخخ)
آقا ما که نمی تونیم بیایم...خوش بگذره...جای من هم چند تا زاغی بزنید...عکس هم یادتون نره...تا جایی که می تونید عکس بگیرید...
Khansariha (8)
(2012-10-09 01:15 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما که نمی تونیم بیایم...خوش بگذره...جای من هم چند تا زاغی بزنید...عکس هم یادتون نره...تا جایی که می تونید عکس بگیرید...
Khansariha (8)

چرا سید؟؟؟؟؟؟

اگه مشکل خونه هست می خوای با پدرت صحبت کنم؟؟؟؟
لینک مرجع