انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان عرض كنم كه تازه عضوه انجمن شدم خواستم بكم 40روزي هست كه ساخت نخجير1و2متوقف شده به دلايل كوناكون البته حدودجندهزارتايي اصلحه شكاري درانواع مختلف توانبارصنايع دفاع وجودداره كه مجوزنميكيرن براي فروش اونهاهم تااطلاع ثانويه دست نكه داشتن.خواستم بكم امكان تقريباناياب شدنش دربازاردولتي يا كرون شدنش زياده. يه مسعله ديكه اين كه زيادازتيرهاي قوي استفاده نكين مخصوصادرنخجير2 توصيه اي بودازمن به هرحال خوددانيد.درمورداشكالات اصلحتون سوالي بوددرخدمتم اميدوارم بتونم كمكي كرده باشم البته تخصصم ساخت نخجير1ه ولي اطلاع كمي تونخجير2 دارم اكرتونستم كه هيج اكرم نه دوستان هستن كه براتون سوال كنم.ولي تونخجير1بيشترميتونم كمك كنم. ومن الله التوفيق
با سلام
من خرداد ماه براي نخجير2 ثبت نام كردم و 1837000 هم به حساب فروشنده واريز كردم.

ولي دائم امروز فردا ميكنه و ميگه هنوز مجوز فروش ندادن

پس اين دوستان چطوري اسلحه گرفتن؟؟؟ دوروز قبل هم يكي اومد مغازه و تازه نخجير1 گرفته بود.ميگفت 1250 دراومده

حالا مي خوام بدونم فروشنده منو سركار گذاشته يا واقعا" اجازه فروش ندادن؟؟؟
فروشنده برای شما اشتغال زایی کرده وشمارو گذاشته سرکار /یاحق
(2014-11-12 11:22 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من خرداد ماه براي نخجير2 ثبت نام كردم و 1837000 هم به حساب فروشنده واريز كردم.

ولي دائم امروز فردا ميكنه و ميگه هنوز مجوز فروش ندادن

پس اين دوستان چطوري اسلحه گرفتن؟؟؟ دوروز قبل هم يكي اومد مغازه و تازه نخجير1 گرفته بود.ميگفت 1250 دراومده

حالا مي خوام بدونم فروشنده منو سركار گذاشته يا واقعا" اجازه فروش ندادن؟؟؟

سلام من هم دقیقا 93/3/1 1840000 تومن + 150000تومن شیرینی به اسلحه فروش دادم اسلحه را هم دیدم وچک کردم و 93/3/23 هم با جواز موقت تحویل گرفتم و 93/6/27 پستچی جواز دائم رو در خونه تحویل داد اما شما این احتمالو داره که چون پولو پیش از اسلحه آوردن گرفته و سهمیه تابستونش پر شده بوده صبر کرده سهمیه پاییز بگیر و به شما بده اما مطمئنا چون پول گرفته(حتما رسید داده) مجبور به شما اسلحه بده پس نگران نباشیدKhansariha (8)
ممنون
ميدونم كه تابستون هم اسلحه نياورده و ميگه داره پيگيري ميكنه
از دوستان كرجي كسي در مورد توزيع سلاح در كرج اطلاعاتي داره؟؟؟(فروشگاه اويسي)ا
سلام جناب mمهدی شماروبخدااین خبرهااگه درست هم هست ندیدمن باهزارقرض وقوله بابت این دوتالوله اب چهارمیلیون تومان دادم اگه فروشنده هاخبرشن دیگه اولا جمع میکنن ثانیابه قیمت خون...پول طلب میکنن لااقل بذاریم چندتاادم عشق تفنگ به عشقشون برسن د رپایان لطفابفرماییدزدن چارپاره 28تایی باشارژ1.7باروت میتونه به نخجیر2اسیب بزنه ممنونم
شما سعی کن فشنگهای کارخونه ای را شلیک کن مطمئن باش هیچ مشکلی پیش نمی یاد
البته فکر کنم برای فصل گرم سال باروت 7/1 زیاد باشه اما در فصول سرد مشکلی نداره
با نخجير 1 و 2 چار پاره باشارژ 1.75 و البته به وزن 32 گرم در سايز هاي 28 تايي، 12 تايي و 9 تايي شليك شده و مشكلي پيش نيومده البته بايد خاطر نشان بود كه چارپاره 28 تايي ، 40 گرم وزن داره و براي 32 گرم كلا 21 عدد داخل پوكه ريخته ميشه ( 3 رديف هفت تايي كه وزن اونا تقريبا 30.5 گرم ميشه)
سلام هنوز توکرج اسلحه توزیح نشده اسلحه نخجیر ۲ . ۳۶۰۰ اکبند . کارکرده درحد نو ۳۲۰۰
این مبلغ که فرمودین دولتی یاازاد
لینک مرجع