انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
والا خالي كردم_نميدونم جرا نمياد_
همه رو تيك زدم و حذف كردم ولي بازم نمياد_اشكال از كجاست؟
(2012-08-30 11:05 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا خالي كردم_نميدونم جرا نمياد_
همه رو تيك زدم و حذف كردم ولي بازم نمياد_اشكال از كجاست؟

یه قسمت اونجا هست به اسم سطل زباله ، اون را خالی کن تا درست شه
ممنون همون سطل زباله بود_الان درست شد_
شايد لول قديميا بهتر باشه كه بعيد ميدونم_ولي مهم ارتقا كلي اسلحه است_به هر حال فكر ميكنم اين اسلحه جوابكو نياز من هست انتظارم ازش در هد خودشه انشالله كه كم نمياره_كاش حداقل توليد اسلحه ساجمه زني به بخش خصوصي واكذار ميشد يا رقابتي ميشد نه انحصاري
shaturعزيز استاد گرامي اگر توليد سلاح به بخش خصوصي واگذار ميشد كه خوب ميشد مثل پيكان كه 40 سال توليد كردن و مردم هم بزور خريدن
همين قدر هم كه ميدن خدارو شكر ولي سلاح بد ديگه ماشين نيست كه اهسته بري خطر كمتر داشته باشه همين نخجير نو شنيدم لولش تركيده
دوست عزیز خریدن این سلاح یا نخریدن آن فقط به خودتون ربط داره اما بر حسب وظیفه باید بگم که از خرید صرفه نظر کنید اگه 500 تومن رو پولتون بزارید من تو چهارمحال یا یه دولول بغل ترک یا روهم ترک براتون جور میکنم یاحق
choliche عزیز چرا راه دور اگه میتونی جور کنی واسه من جور کن که خودم چهار محالی ام چراغی که به خونه رواست .......
فدا سرت داشم بذار بتركه_تازه يه سهميه تك نخجير هم دارم_توي توب جنكي هم باروت زياد بريزي ميتركه
در ضمن من خيلي دنبال بايكال بودم ولي سر حالشو بيدا نكردم_حتي حاضر بودم واسه تك 5تومن هم بدم_اكارم همينجور_من فقط فشنك مهام باهاش ميزنم كه فكر نميكنم بتركه_دستكاه جكانندشم هر جي باشه تعمير ميشه
والا كسايي كه 30 40 سال شكارجي بودن و با اسلحه بلزيك و روس كار كردن در مورد اين تفنك ميكن كه اسلحه خوبيه _عالي نيست ولي خوبه_
داداش یک دل باش برو بگیر حالشو ببر ترکیدن هم حرفه میگن ترکیده حالا کی میگه کجا میگه چیو میگه چیکارش کردن که ترکیده رو که نمیگه اون لولی که من دیدم با 2 گرم باروت هم آخ نمیگه
لینک مرجع