انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.شما میبایست پس بستن لوله ی سلاح
اهرم ضامن لوله رو به سمت چپ فشار دهید که لوله محکم بسته شه.هنگام بستن فقط لوله رو محکم بیارید بالا به اهرم دست نزنید. اگه به این شیوه اعمال نشه زبانه ها در اثر شدت ضربه کم کم جا باز می کنن ولق میشن
(2016-02-05 05:59 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-05 05:39 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه مقدارباروت داشتم تقریبا ۵۰تافشنگ ۳۶گرمی با۱.۷۵گرم باروت بستم دیروز وامروز۵،۶تا ازشون شلیک کردم متوجه شدم که بین لول وکپ فاصله افتاده تقریبا نیم میل نمی دونم تفنگه یابچه سوسول خودم بایدبازش کنم ببینم چی شده چون هیچ کدوم اززبانه ها حتی یه ذره هم ساییدگی نداشت

سلام باربدجانKhansariha (8)
این مشکل تونخجیرعادیه!!!!!!
تفنگ منم که زیادباهاش تیرنزدم،این فاصله هست وبه اندازه یه برگ کاغذفاصله پیداکرده،وکاغذبراحتی میره توشKhansariha (8)
فقط میتونم بگم،خدابهمووووون صبربدهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk
سلام گفتم که بعدازشلیک چندتا فشنگ۳۶گرمی لول لق شده کپ رو بازکردم زبانه داخل کپ که بایه پیچ نازک به اهرم بازکننده لول وصله رو باز کردم تمیزش کردم ومجدد گریس زدم وسرجاش محکم باهمون پیچ بستمش وقتی لول وسرجاش گذاشتم فاصله بین کپ ولول ازبین رفت ولول محکم شد یحیی جان شمام یه بارهمین زبانه روبازکنید ووسط تنظیم کنید ومحکم ببندید شاید مشکل حل شد
سلام. این پیچ رو نباید خیلی سفت کرد.هنگام بستن تفنگ اهرم را همیشه به سمت چپ فشار بدهید تا لولها قشنگ فیکس بشوند

دوستان لینک تلگرام آقا سهیل کحاست
[font=Courier]اقا یحیی سلام برای اسلحه ناراحت شدم .این استاد رو معرفی کنید تا دوستان کار پیشش نبرن.شما هم حساس نباش یالاخره اگر تعویض لول نداره ساصد باید تبصره وبندی بشه که بتونید زودتر تبدیل به احسن رو انجام بدید .تشریف بیارید در خدمت باشیم استاد سلاح ناقابل بنده هست برای استفاده.
با سلام :
یحیی جان به یک نتایجی رسیدم ببخشید اگر یکم دیر شد .
شماره ای که دوستان اعلام کرده بودند متاسفانه جواب نمیداد . از دو تا تعمیر کار اسلحه پرس و جو کردم که هر دو اطمینان دادند جنگ افزار سازی تعویض لول رو تقبل میکنه . راههای دیگه هم پیشنهاد دادند که باز تاکید داشتند اول جنگ افزار سازی ........
فقط میمونه تلفن مستقیم و اینکه چه روزهایی اسلحه تحویل میگیرند و چه روزهایی قیر و قیف و آتیش و مسئول مربوطه و.... همه مهیاست !!!!!!خخخخخخخخخ
(2016-02-10 06:25 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Courier]اقا یحیی سلام برای اسلحه ناراحت شدم .این استاد رو معرفی کنید تا دوستان کار پیشش نبرن.شما هم حساس نباش یالاخره اگر تعویض لول نداره ساصد باید تبصره وبندی بشه که بتونید زودتر تبدیل به احسن رو انجام بدید .تشریف بیارید در خدمت باشیم استاد سلاح ناقابل بنده هست برای استفاده.
سپاس گزارم ازلطفتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام یکی ازدلایل لقی وفاصله افتادن بین لول وکپ وزن زیاد لول وعینکی متصل به اونه زبانه موجود داخل کپ توانایی وقدرت نگهدار ی وزن زیاد لول رو نداره وازاونجایی که این زبانه بایه پیچ کوچک داخل کپ محکم شده که وقتی وزن یافشار زیاد روش اعمال بشه یاجابجا میشه یابین اون وزبانه لول فاصله میفته البته میشه باریختن جوش روی زبانه وسوهان کاری لقی رو گرفت ولی تفنگی که یکسال ونیم بیشترازخریدش نمیگذره ولق وتق میشه جای تامل داره ضمنا من هنوز یه فشنگ چارپاره ۹تایی باهاش نزدم
سلام.
امرور تو لوله اسلحه یه لکه تیره رنگ از ته لوله تا وسطش دیدم.قبلا اینجوری نبوده البته یه بار هم سر لوله رو زاج کشیدم.نمیدونم اثر زاج بوده یا نه.وقتی تو نور نگاه کردم متوجه شدم سطح پرداختش(صیقلی بودن) هم کم شده.

چارپاره نزدی باهاش؟
لینک مرجع