انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا یه سوال داشتم.
من کل تاپیک را پریشب خواندم.و متوجه شدم نخجیر 2 بعد از مدتی پوکه کشش به مشکل بر میخوره و خراب میشه،حالا در محصولات امسال این مشکل هست و یا کاملا برطرف شده؟
برای این که دوباره پست نزنم(توی مشاوره)دارم این جا میپرسم که دو تا یکی بشه.
اگه این مشکل توی نخجیر 2 بود ایا میارزه ادم بره صیاد 2 بخره؟(هر جفت دولتی)
Khansariha (8)
(2013-01-13 01:43 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال داشتم.
من کل تاپیک را پریشب خواندم.و متوجه شدم نخجیر 2 بعد از مدتی پوکه کشش به مشکل بر میخوره و خراب میشه،حالا در محصولات امسال این مشکل هست و یا کاملا برطرف شده؟
برای این که دوباره پست نزنم(توی مشاوره)دارم این جا میپرسم که دو تا یکی بشه.
اگه این مشکل توی نخجیر 2 بود ایا میارزه ادم بره صیاد 2 بخره؟(هر جفت دولتی)
Khansariha (8)

محراب جون راستش من اینو شانسی میدونم آخه من 3 نفرو میشناسم که نخجیر 2 دارن و اصلا موردی هم ندارن اما از اون طرف چند نفر هم با این مشکل روبرو هستن که باید یه خرجهایی بکنی ولی جالبه بدونی که یکی ا رفقای خودم صیاد 2 داره و پوکه توش گیر مینه و گاهی بیرون نمیپره.......
Khansariha (224)اه ای نخجیر 2 ! ای عشق من ! بعد از هر بار تیراندازی با تو متوجه یک حسن دیگر تو میشوم !!!!!!!!!
بعداز مدتها یه چند تا تیر انداختیم (با این گرونی و بی فشنگی ) متوجه شدم علت درد گرفتن انگشت دست راستم که گاه و بیگاه پدید میامد همین تیراندازیه !!!!!چون ایندفعه دستکش دستم نبود کاملا مشخص شد ، بعلت زاویه بدی که ماشه اول داره حفاظ ماشه بشدت به انگشت وسطی برخورد میکنه که قبضه رو گرفته ولی برای ماشه دوم چون عقبتره این اتفاق نمیوفته اگر تک ماشه بود خیلی خوب میشد ومشکلی نبود البته زده بود بسرم تبدیلش کنم به تک ماشه ولی شاید موقعیت پبش بیاد اسلحه رو تعویض کنم .Khansariha (224)
با سلام دوست عزيز جناب كوهنورد
بهتره به نظر من به جاي تبديل سلاح به تك ماشه پيش يه استاد كار بري و در صورت امكان ماشه رو براي انگشت خودت پرو كني
سلام به همگی حسین جان بنده صیادو دیدم تفنگ خوبی نیست نخجیر 2 بهتره
رضا جان میشه بفرمایید سلاح رو چند گرفتید ازاد یا دولتی/
(2013-01-21 09:29 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی حسین جان بنده صیادو دیدم تفنگ خوبی نیست نخجیر 2 بهتره
رضا جان میشه بفرمایید سلاح رو چند گرفتید ازاد یا دولتی/

سلاح رو آزاد گرفتم . البته از یکی از اقوام نزدیک . راستش رو بخوای تا حالا شاید حداکثر 50 شلیک داشته باشه . کاملا نو هست . این فامیلمون یه خورده هوای من رو داشت. به قیمت 1700 خریدمش.
سلام
دوستان این هم اسلحه بنده که توسط یکی از دوستان تسمه روی لول نصب شده و قنداق هم که توسط استاد علی صدرای خودمون کوتاه و ضربه گیر نصب شد
البته این رو هم بگم که ضریه گیر هم بزرگ بود و دورش رو تراشیدم [تصویر: 58114142873546904575.jpg]
[تصویر: 51914545856813968618.jpg]
[تصویر: 47632141044004190142.jpg]
[تصویر: 11827891985654068096.jpg]
در ضمن این تسمه خیلی روی سرعت هدفگیری تاثیر داره
(2013-02-08 12:40 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان این هم اسلحه بنده که توسط یکی از دوستان تسمه روی لول نصب شده و قنداق هم که توسط استاد علی صدرای خودمون کوتاه و ضربه گیر نصب شد
البته این رو هم بگم که ضریه گیر هم بزرگ بود و دورش رو تراشیدم [تصویر: 58114142873546904575.jpg]
[تصویر: 51914545856813968618.jpg]
[تصویر: 47632141044004190142.jpg]
[تصویر: 11827891985654068096.jpg]
در ضمن این تسمه خیلی روی سرعت هدفگیری تاثیر داره
دوست عزیز عکساتو یا همه نمیتونن ببینن یا من نمیتونم اگه میشه به صورت لینک بذارش
ممنون
عكسها كه بدون مشكل باز ميشوند
این هم لینکش دوست منKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک مرجع