انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مبارکت باشه هومن جان.ولی خودمونیما حالی اومده واسه خودشKhansariha (215)
(2013-06-09 11:31 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکت باشه هومن جان.ولی خودمونیما حالی اومده واسه خودشKhansariha (215)

خداییش عکسشو بندازم ننویسم نخجیره عمرا کسی بفهمه چیهKhansariha (399)Khansariha (256)Khansariha (214)
دست شما درد نکنه کلی زحمتش پای شما بود
مبارك باشه هومن جان خيلي قشنك شده_يه سوال داشتم از خدمت دوستان نخجير من جب ميزنه كه ميكن مشكل از قنداقه خب با اين وجود قنداق بايد كوتاه بشه ؟ اكه بايد كوتاه بشه جند سانت تقريبأ؟
ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﯽ ﺍﻗﺎ ﻫﻮﻣﻦ.
ﺑﻪ ﺟﺰ ﺯﻳﺒﺎﻳﯽ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ ﮐﺎﺭ ﻓﻨﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺷﮏ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﻬﺘﺮ ﺷﺪﻥ ﭘﺘﺮﻥ ﻣﻴﺸﻪ ﺍﺻﻼﺡ ﻗﻨﺪﺍﻕ ﻭ ﻣﻬﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻧﺼﺐ ﺗﺴﻤﻪ ﻭ ﻣﮕﺴﮏ ﻓﺴﻔﺮﻳﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪﻩ ﻣﮕﺴﮏ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻮﯼ ﮔﻮﺩﯼ ﺑﻴﻦ 2 ﺗﺎ ﻟﻮﻟﻪ ﮔﻢ ﻧﺸﻪ .
ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺷﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺑﯽ ﺭﺍ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻨﻴﺪ.
آقا مبارکت باشه ..بسیار زیباست...دوست عزیز این مگسک ها رو از کجا میشه گیر آورد؟نصبش تخصص خاصی میخواد؟؟مگسک تفنگ من یه فلز کوچیکه که دوست دارم از این فسفری ها یا قرمزها روش نصب کنم.یه راهنمایی بکنید ممنون میشم
این مگسک ها رو اسلحه فروشیها دارن تو تهران همه مدلش هست زیرش هم آهنربا داره و میچسبه به لوله
البته ماله من نصب شده روی لوله داخل 2 تا لوله مانند
قیمتش هم پارسال که من گرفتم(البته ساخت ترکیه) حدود 50 تومن بود البته 4 تا تو 4 رنگ تو جعبه بود و ایتالیاییش هم 100 تومن بود که ظریفتر و باریکتر بود
با سلام و خسته نباشی خدمت شما عزیزان
هومن جان دستت درد نکنه علی اقا خسته نباشی کارتون خوب بود کلی ایده برای بقیه بوجود میاره .
سوال اولم اینه که هومن جان ریب رو جوش دادی یا چسبوندی ؟ من رو یه تفنگ سوار کردم ترسیدم جوشش بدم با چسب کار کردم خیلی هم محکم از اب درامد کلا بخاطر تجربه ای که با فلزات دارم جوش رو برای لوله مناسب نمیدونم لحیم کاری خوبه ولی سخته رو تفنگ .بعدش خیلی هم دوست دارم گل و بوته های رو تفنگم رو پاک کنم ولی میگم که از جوشکاری رو تفنگ میترسم بخاطر اینکه میدونم چه بلایی سر فلزش میاره جوش co2که دادی اهنش سرخ شد یا با حرارت کم و نقطه ای انجام شد ؟ حکاکی های روی حفاظ ماشه و زیر تفنگ قشنگ شده ولی کاش دو طرف کپ رو عکس کله گراز یا گوزن یا .... مینداختی انوقت میشد نخجیر چاپ گراز !!!!!!!!!!!!! واسه خودش برند میشد !!!!موفق باشید و پیروز
در خصوص نقش روي سلاح بايد عرض كنم كه روي ساجمه زن ها عكس شكار پرنده مي زنن و اون تفنگ هايي كه به ظاهر كمر شكن هستند و عكس شكار بزرگ دارند احتمالا گلوله زن باشند
دوستان من یه نخجیر 2 دارم تحویل سال 89 که به زودی (24 تیر) سه سالش تموم میشه و گذاشتمش برای فروش
خیلی تمیزه و به جز یکی دو خط و خش روی قنداق و لوله مشکلی نداره
کلا باهاش 50-40 تا فشنگ (اونم 7.5 تراپ و چند تا 5 و 6 و 3) بیشتر شلیک نشده
تا حالا باهاش اسلاگ یا چهارپاره هم نزدم
با توجه به شرایط تفنگ (که الان گذاشتم مغازه اسلحه فروشی برای فروش) فروشنده وعده قیمت حداکثر
دو میلیون و هفتصد تا 2800 به من داد و گفت روی بیشتر حساب نکنم
بهم گفت قیمت نو حدود 3200 هست
حالا دوستان لطفا راهنمایی کنید قیمت مناسب چقدره؟ اسلحه فروش عزیز میخواد سر بنده رو گول بماله یا حقیقت رو گفته؟

ممنونم
Khansariha (8)
دوست عزيز قيمتاي شهر شما رو نميدونم ولي قيمتاي 3تا استان كرمان هرمزكان و سيستانو بلوجستان خيلي بيشتر از اينهاست_تك نخجير 3300 تا 3800دولول 4 تا 4500
بهتر بود كه اول به عنوان خريدار به مغازه مراجعه ميكرديد و از قيمت فروش واقعي مطلع ميشديد
لینک مرجع