انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام حسین خانKhansariha (8)
شاهین،بعدعقاب(تنهاتونستم ازاین دومارک پترن بگیرم)Khansariha (8)
(2015-12-18 12:23 AM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حسین خانKhansariha (8)
شاهین،بعدعقاب(تنهاتونستم ازاین دومارک پترن بگیرم)Khansariha (8)
ممنون راستی اسلحه شما پایین نمیزنه؟

hossin
لول چپش بنظرم واقعاعالیه،چون به هرچیزی شلیک کردم فریزشده،امالول راست(نیم چوک)بالاوچپ میزنده،که درتیراندازی بااین لول هم سعی میکنم مگسک تفنگو یه خورده پایین ومتمایل به راست هدف بگیرم وتقریباباهاش کناراومدم،درضمن فقط برای اهداف ثابت ازلول راست استفاده میکنمKhansariha (8)
سلام.
از دوستان کسی درمورد لول های نخجیری که آنها شماره کوبی شده وزید لوله از خزانه تا ضامن بچه قنداق زه دارن و مثل بقیه نخجیر ها این ناحیه ی بین دو لول خالی نیست! اگر اطلاعی دارید خواهشا ما را درجریان بزارید!
همچنین برای اتصال دولول به هم جای سرب یک مواد خاکی رنگ بکار گرفته شده!
(2015-12-31 10:15 PM)salehasadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
از دوستان کسی درمورد لول های نخجیری که آنها شماره کوبی شده وزید لوله از خزانه تا ضامن بچه قنداق زه دارن و مثل بقیه نخجیر ها این ناحیه ی بین دو لول خالی نیست! اگر اطلاعی دارید خواهشا ما را درجریان بزارید!
همچنین برای اتصال دولول به هم جای سرب یک مواد خاکی رنگ بکار گرفته شده!
سلامKhansariha (8)
دوست عزیز،ازاین سلاحی که میفرمایید،عکسی چیزی ندارید؟؟؟
میشه یه خورده راجب ظاهرش توضیح بدین؟؟؟؟
باتشکرKhansariha (8)
دارم نمیدونم چگونه بفرستم.من تازه وارد این سایت شده ام
به لینک زیرمراجعه کنیدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعال نشد گذاشتم رو آواتورم.هردو سلاح نخجیرن که خشک خشک هستن یکی از اونا از نوع معمولی که تو همه مغازه ها گیر میاده ولی اون یکی همونیه که روی لوله هاش شماره حک شده و سبک تره و زیر لول ها از خزانه تا ضامن یعنی همون جایی که بچه قنداق پوشش میده زه داره ولی نخجیرهای معمولی زه ندارن واین محل کلا تاز زه بالایی خالیه
دوستانی که با گوشی میان برنامه tapatalk رو نصب کنند بدون دردسر عکسا رو میتونند بفرستند

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
ای کاش عکسو آپلودمیکردید،چون کیفیت عکسا زیادجالب نیستKhansariha (8)
کجای ثبت نام درآپلودسنترمشکل داشتید؟؟؟
بنده برای شلوغ نشدن تایپک نحوه ی ثبت نام باپیام خصوصی براتون میفرستم
باتشکرKhansariha (8)
لینک مرجع