انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
منم بین سلاح های ترک و نخجیر
نخجیر رو بیشتر می پسندم
به نظرم نخجیر رو اگه اصلاح کنین بسیار تفنگ قابل اعتمادی هست
ترک ها هم خوبن
من پدرم آرمسان تک لول داره حدودا پنج سال قبل مزایده ارتش بود اونم برای خودش تانکیه
ولی من بازم نخجیر رو بخاطر لولش تحسین میکنم و بهش احترام میزارم
سلام نخجیر به نظرمن سه تامزیت عالی داره اول لول دوم زهرداربودن سوم جنس قنداق معایب اصلی اون سنگینی، لق شدن زودهنگام چفت، گودبودن بین دولول وپایین رفتن مگسک ونهایتا بالازدن کم جون بودن فنرسوزنها وازبین رفتن فوری زاج بادقت فیت نشدن لولهاکنارهم که گاها باعث چپ زدن میشه
اگه من بخوام روزی نخجیر بخرم از دست میخرم و به شرط تیر انداختن
اینطوری لا اقل خیالم راحتتره
(2016-07-13 04:59 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.از کی تا حالا نخجیر سلاح خوب شده؟!!!!!!!!.توقعتون از سلاح خوب رو کمی بالاتر ببرید.خخخخخخخ.مارکهای معتبر ترک اصلا قابل قیاس با سلاحهای تولید داخل نیستن.متاسفانه.Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام.
حرفتونو اصلا قبول ندارم.نخجیر ظاهر نداره ولی در عوض زهر داره.که زهر دار بودن مهم تر از شیک بودنه
دوستان عیب لق شدن دولول نخجیر رو حتی سنت اتین فرانسه هم داره دلیلش رو تو پستهای قبلی گفتم هییییچ کارش نمیشه کرد.ساچمه زنه تک تیر زن که نیست بخوا اوفت دقدت داشته باشه
نخجیر تفنگ خوبیه فقط در حد و قواره خودش. نمیشه هر چیزی را با برند دیگه مقایسه کرد. شما پولی که میدین حساب کن ببین باهاش چی میتونی بخری. به تخجیر بی معرفتی نکنیین. البته با سنتدین فرانسه هم قابل قیاس نیست. Khansariha (8)Khansariha (48)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام دوستان.من نگفتم=نخجیر در حد خودش و پولی که بابتش میدی(که اونم البته ظلمیه که میشه دیگه*کاری هم بهش نداریم)سلاح بدیه...اما دوستمون فرمودن= سلاح خوب جایگاه و قیمت خودش رو همیشه حفظ میکنه.بنده هم عرض کردم که بکار بردن کلمه سلاح خوب برای تولیدات پرعیب داخلی*ظلم به سلاحهای با کیفیت دنیاست.حتی برندهای معتبر ترک.حالا آشغالها و کارگاهیهاش توی ایران بیشتر دست ملته.دلیل بر بد بودن تمام سلاحهای ترک(سلاحهای استاندارد و کارخانه ای و بعضا صادراتی)نیست.گواینکه حتی سلاحهای کارگاهی هم همگیشون (در حد خودشون و تعریفی که برای کاربریشون شده) بد نیستن و به نوع استفاده مصرف کننده هم بر میگرده که چه نوع فشنگی(مقادیر-نوع پرتابه-قطر پرتابه) شلیک میکنه.ما که ماشاالله با چوک فول*چارپاره و تک گلوله و اسلاگ و هر فشنگی دم دستمون بیاد رو میزنیم و حالا بالاخره=یکبار جستی ملخک*دوبار جستی ملخک و (با عرض معذرت) آخر بی چشم و دستی ملخک.خب لول ضخیم(اصلا بهترین برند جهان) هم که باشه*باز هم چند بار تحمل میکنه فشار بالاتر از حد استاندارد رو؟.حالا سلاح کارگاهی که به سفارش شخص یا به دلیل افزایش تقاضا و با استانداردهای حداقلی(در حد پرنده زنی)ساخته شده دیگه جای خود...پس هیچ سلاحی در حد خودش بد نیست اما هر سلاحی هم نمیشه بگی خوبه.چون شاید با شرایط موجود کار راه انداز باشه اما وقتی میشه گفت=خوبه که بشه در قیاس با سلاحهای معتبر(یا اگه خودرو است در قیاس با خودروهای برندهای معتبر یا همتراز خودش)بهش نمره قبولی رو داد.بحث*بحث پایین نیاوردن توقع از ایده آلها و قانع نبودن به حداقلهاست.پراید در حد خودش ماشین کار راه اندازی هست(سوای قیمتش که عادلانه و جهانی نیست)اما ماشین خوبی محسوب نمیشه در زمان فعلی(سال 2016)و در دنیای خارج از مرزهای ما.اما خب بهر فلاکتی هست کار ما رو راه میاندازه.شما تا از تولید کننده کیفیت بالاتر و قیمت پایینتر نخوای*هیچ تولید کننده ای از سود بالا و بالا و بالاتر بدش نمیاد.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام.
بحث در مورد لق شدنه کهچ دولولهای بغل بدلیل ترکیب وساختار اجزاء آنها زود لق میشوند گفتم که سنت اتین دولول هم لق میشه.چون از نظر ظاهری سیستم قفل کننده و لولا مثل نخجیره ولی با این تفاوت دقت ماشینکاری آن بسیار بالاتر از نخجیره که بسیا دورتر از نخجیر لق میشه.
سلام دوستان بنده 5سال مرتب بادولول نخجیر شکار رفتم وتفنگ بنده انصافا خوب میزدوبقول دوستان تیر زهرداری داشت البته مشکلاتی هم داشت سوزن فنر ضامن که برطرف کردم فقط سنگین بود4کیلوگرم تمام وباتوجه به نوع شکاردر منطقه کوهستانی که ماهستیم ومدت هر سفر شکار صبح زود تاغروب افتاب حقیقتا خسته کننده بود کهسال94فروختم امادوستانی نوع شکار توی منطقه انها فرق میکنه مثل دشت ویا شکارهای غاز واردک باید عرض کنم تفنگ خوبیه وبیشتر از قیمتش ارزش داره
سلام به دوستان عزيز،
من به تازگي نخجير خريدم و به نظر مياد خلاصي ماشه خيلي زياده .
خواستم ببينم پيچ تنظيم داره يا اين خلاصي طبيعي هستش؟
ميدونم در پستهاي قبلي حتما توضيح داده شده ولي براي بهتر شدن اين تفنگ چه كارهايي لازمه؟!
ممنون از راهنماييتون

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
دوستان قفل تفنگ من كامل نمياد وسط
مشكل داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
[تصویر: 1685741d28785ac9c9fb30126c86d745.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک مرجع