انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 13848494701.jpg]
[تصویر: 13848494703.jpg]
خب دوستان اينم دوتا عكس از خطهاى داخل لوله چپ نخجيرم حالا اين پاك شدنيه يا نه
سلام محمد جان (امیدوارم اسم شریفتون درست گفته باشم)
داداش 4 پاره انداختی باهاش ؟
این رد ساچمه هستش 9 تایی زدی باهاش؟
با فول چوک؟!!!Khansariha (399)
والا با این خط هایی که من میبینم بعید با سمبه بره!
احتمال زیاد دوباره کروم کاری کنن بهتر بشه احتمالش زیاده خیلی بهتر بشه....
نه حسين اهل چهار پاره نيستم خودم باهاش ننداختم مگر صاحب قبليش يه حلقه هم وسط لول افتاده كه اونم بعداز ظهر عكسشو ميگيرم ميزارم فكركنم لول بادكرده
اين لول يخورده پترنش بازه حالا تفنگو ببندم يه عكس از الگوى پخشش ميزارم
(2013-11-19 12:26 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه حسين اهل چهار پاره نيستم خودم باهاش ننداختم مگر صاحب قبليش يه حلقه هم وسط لول افتاده كه اونم بعداز ظهر عكسشو ميگيرم ميزارم فكركنم لول بادكرده
اين لول يخورده پترنش بازه حالا تفنگو ببندم يه عكس از الگوى پخشش ميزارم
سلام محمد جان
اون حلقه که فرمودین اگه یه حالتیه که شبیه به اینه که مثلا با یه سنباده دایره ای به عرض 2 میلیمتر در داخل نزدیک وسط لول دوران بدیم و ردش بیفته این تو بعضی نخجیرها هست از جمله نخجیر خودم و کاملا طبیعیه حالا شما زحمت عکس رو بکش منم سعی میکنم عکسشو بزارم چون با موبایلم زیاد جالب در نمیاد
حق نگهدارتKhansariha (8)
سلام به همگی.دوستان عزیز . یه اسلحه نخجیر 2 .با 300 شلیک . زیر لوله قسمت چوبی(اسمشو نمیدونم) اندازه دو انگشت زخمی شده و فنی کاملا سالم . خودم باهاش شکار رفتم. لطفا اگه میشه یه قیمت بدبن واسه خریدش.> خیلی ممنون
(2013-11-19 01:18 PM)KIARASHHU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی.دوستان عزیز . یه اسلحه نخجیر 2 .با 300 شلیک . زیر لوله قسمت چوبی(اسمشو نمیدونم) اندازه دو انگشت زخمی شده و فنی کاملا سالم . خودم باهاش شکار رفتم. لطفا اگه میشه یه قیمت بدبن واسه خریدش.> خیلی ممنون

سلام جناب KIARASHHU عزیز
اگه بیشتر توضیح بدین که منظورتون از زخمی چیه بهنره و صد البته اگه یه عکس از همون قسمت بزارین که بهترین کاره تا دوستان بتونن میزان احیانا خسارت یا خرابی رو تشخیص بدن.ولی اگه کلا سالمه 3 تومن خوبه هر چی پایین تر که بهتر ولی در کل اگه اولین باره سلاح میخرین حتما حتما با کسی که خودش نخجیر داشته و وارده مشورت کنین خیلی از عیب ها پنهان هست و خبره میخواد.چون باید تا چندسال براتون کار کنه .
حق نگهدارتKhansariha (8)
[تصویر: 13848570952.jpg][تصویر: 13848570952.jpg]
مشکلش همینه . که البته فکر نکنم . چیز خاصی باشه
[تصویر: 13848589581.jpg]
سلام
کیارش جان این اصلا مهم نیست و اتفاقا چون صاحب سلاح خرج بزک سلاح نکرده شما میتونین با قیمت مناسب تر بخرین
و بعدا یه رنگ شیک و تمیز بزنین یا قنداقو با همین بچه قنداق وعوض کنید و لذتشو ببرین.
هر چند برای کوه و بیابون اگه زیاد میری همین جوری خوبه
مهم سلامت سلاحه که خودتون میگین خوبه
مبارکه داداش
Khansariha (8)
با سلام:
محمد جان کم کم دارم دلیل دلزدگی هاتو میفهمم . این خطوط بخاطر شلیک جسم فولادی اعم از ساچمه بلبرینگ یا اسلاگهای دست ساز و من دراوردی ایجاد شده سرب نمیتونه یه همچین اثری بگذاره من هم چهار پاره زدم ولی اینطوری نشده مال من یک سری خطوط موازی از ابتدا تا انتهای لول ،داره که زیر ناخن گیر نمیکنه یعنی عمیق نیست اونهم تو خیلی ساچمه زنها دیدم (اینجاست که فرق تفنگ امریکایی و اروپایی با مال ماها معلوم میشه !!) . تفنگ امیر جون رو هم که عکسش تو سایت هست یک ساچمه فولادی برای یک تماس اون بلا رو سرش اورد . درست شدنی هست ولی کار من و شما نیست هرگونه سنباده کشی و تلاش برای از بین بردن این فرورفتگی ها میتونه لوله رو از فرم دایره خارج کنه . اگه بخواهم خیلی ساده بگم : فرض کنیم من یه سنباده سر دریل بستم و میخواهم این خطوط رو صاف کنم روی هر کدوم که بگیرم همونجا چال میشه . پس چاره چیه ؟ اینجا لوله باید بچرخه وسنباده ثابت بمونه .( برای همین میگم کار من و شما نیست ) در مورد اون حلقه که میگین یه کاری رو انجام بدین یه سیم نازک رو توی نور چراغ بکنین تو لول تا نوکش برسه به اون حلقه سیم رو علامت بزنین و از بیرون اندازه بگیرین ببینین کجای لول میوفته .
زیاد هم نگران اون خطوط نباش بعید میدونم تو پترن تاثیر بذاره مگر اینکه انقدر عمیق باشه که ود رو پاره کنه .موفق باشید
اگه بتونم شب اينكارو انجام ميدم ببينم حلقه چندسانتيه لول هست متشكرم كامران جان از تمام راهنماييات
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
اينم عكس حلقه مذكور اساتيد خواهشأ راهنمايي كنن
لینک مرجع