انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بین خزانه ولول هیچ درزی نبایدباشه اگه چنین باشه اون اسلحه دیگه اسلحه نیست دولول یکی ازاشناهامون چندوقت قبل ازفاصله 20متری به هرپرنده ای شلیک میکرد برخورد داشت ولی پرنده میرفت بردیم پیش تعمیرکارالبته تراشکارگفت که لول چندصدم میلیمترازخزانه جداوجابجاشده وگازحاصل ازباروت ازش خارج میشه وفشنگ صداداره ولی زهرنداره250تومن گرفت زهردارش کرد
دیشب فرصتی پیش اومد که بعد شش ماه چند شلیک با نخجیر جان خودم داشته باشم. دمش گرم تو هیچ نمره ایی کم نیاورد و مثل اسب وحشی میتاخت. Khansariha (8)
دوستانی که نخجیر2دارند آیا با لول فول چوک تجربه شلیک اسلاگ 16را که درپوکه 12قرار داده شده باشد را دارند؟ Khansariha (8)
من امتحان کردم خوب نبود و دقیق نمیزد تا ۳۰ متر خوبه ولی بعد از این فاصله هر فشنگت رفتار متغیری داره و دقیق نیست
ممنونم دوست عزیز فقط یک نکته اختلافی بین شلیک با دولول نیم و فول چوک نبود؟ Khansariha (8)
منظورتونو درست متوجه نشدم ولی من ۶تا پر کردم و با هر لول ۳تا زدم که قدرت فوق العاده ای داشت ولی هر کدوم با رفتار و کروپ متفاوت
با سلام
قصد خرید یک نخجیر دو برای دوستم دارم چند تایی قیمت کردیم...خواستم ببینم بین تولید سال های قبل و جدیدا چه تفاوتی وجود داره؟؟ایا هر سال می گذرد به کیفیت این تفنگ افزوده میشه؟؟
حرف هایی مثله خالی کردن قنداق برای سبکی، بهتر شدن چفت وبست اسلح ه و بهتر شدن سیستم نشانه روی صحت داره؟؟
سلام دوست عزیز اینطور که میگن تولیدات جدید یکم سبک ترن باید یه سری اصلاحات روی قنداق و سایت نشانه رویش کرد ولی تو خالی کردن قنداق نه چون ضعیف میشه و خیلی سریع میشکنه در کل اسلحه بدی نیست اگه قلق و کار باهاش تو دستت بیاد راضیت میکنه
بنده مدل 93دارم البته یک لول ساخت 93و لول دیگر ساخت 89میباشد.از سلاحم راضیم و مشکلی ندارد. Khansariha (8)
سلام اساتید و دوستان امروز تفنگو بردم پیش تعمیرکار برای اصلاح قنداق و بچه قنداق.. گفت ۲۵۰ میگیرم واست پروو میکنم... می خواستم بدونم قیمتی که داده مناسبه؟؟؟ کارش انصافا تمیز بود... تو مغازه ۷ قنداق داشت که اصلاحشون کرده بود.. حالا با این قیمت بدم بهش درست کنه؟؟
لینک مرجع