انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2018-03-13 08:23 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون بحثی شما در مورد لق زدن و خوب چفت نشدن گفتید اگه با تفنگ چهارپاره و گلوله و فشنگهای شارژ بالا مداوم نندازید فکر نکنم براتون پیش بیاد .که اگه با تفنگهای ترک هم اینجوری رفتار کنید قطعاً دچار لقی خواهند شد.اون بحث چپ و راست و بالا و پایین زدن اگه برای هردو لول یکسان باشه راحت با یک اصلاح ساده مگسک و قنداق برای شخص خودتون قابل حل است .الان دولول نخجیر صفر تو بازار 3.500 تا نهایتاً4 میلیون قیمت داره که نسبت به بقیه تفنگهای معمول تو بازار تقریباً نصف قیمت هست و خریدش کاملاً بصرفه.من تا حالا چند تا دولول صفر دستم گرفتم .در نظر اول خیلی خشک باز و بسته میشدن که آدم ازش ناامید میشد ولی بعد از اینکه با یکم گیریس و روغن چرخ خیاطی (توجه داشته باشید یکم نه خیلی زیاد)لای قطعات متحرک زدم و چند بار بازو بسته کردن تفنگ کم کم روان شد.فقط تو قسمت ماشه و ضامن بنظرم یکم گیر داره که اونم ببرید یک سرویس ساده تعمیر کار بکنه تفنگ آماده کار هست.

سلام
بله در مورد چهارپاره و اسلاگ درست میفرمایید ولی در کل بعد از مدت زمانی استفاده از ای تفنگ اکثرا گفتن که به این مشکل ها خوردن و من این هارو از مجمع صحبت های دوستان ی که داشتن و تو اینجا نظر دادن گفتم
بله اگر هر دو لول یکی باشند و هر دو با هم چپ و یا راست بزنند مشکل کلی نیس ولی اگر هم مرکز نباشند(که بنده بیشتر منظورم روی همین مورد هست و اکثر کسانی که تفنگشون چپ و راست میزنه اینجوری هست) موضوع سخت میشه.بالا و پایین زدن با اصلاح مگسک یا قنداق و.... شاید حل بشه و اکثرا هم میشه ولی چپ و راست سختتره
در مورد قیمت هم کاملا با شما موافقم.این تفنگ قیمت یک پی سی پی در حد متوسط را دارد...و در این قیمت (البته ارزش دلاری مد نظر نیسKhansariha (367))در نوع خودش تک هست
نخجیر 2 یکی از دوستان. راستی گویا دوباره سهمیه اسلحه میدن و میشه برای سال 97 ثبت نام کرد.[تصویر: f99c61ed0060596ea01486298c02a40d.jpg][تصویر: f7b931be2f886e06614687bd711e817f.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما و تمام اساتید انجمن.از چه کسی شنیدین که سهمیه سلاح میدن؟!!!!.Khansariha (8)Khansariha (256)
(2018-04-29 03:35 PM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخجیر 2 یکی از دوستان. راستی گویا دوباره سهمیه اسلحه میدن و میشه برای سال 97 ثبت نام کرد.[تصویر: f99c61ed0060596ea01486298c02a40d.jpg][تصویر: f7b931be2f886e06614687bd711e817f.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

مبارکه
منم درمورد سلاح سهمیه وواگذاریش به مردم ازطریق اسلحه فروشا بدون اوراق کردن یک سلاح جواز دار درسال جاری مثل سالهای قبل شنیدم
برای اطمینان از راست ودروغش باید از اسلحه فروشا سوال کرد Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (256)بفرمایش شما اگر درست باشه حتما خبرش میاد اما خدا کنه این بار کمی در کیفیت و ظرافت تولید دقت بیشتری به خرج بدن که حداقل اسم خودشون رو دیگه بیشتر از این خراب نکنن.اسم ایران و تولید ایران پیشکش شون.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه.از سهمیه سلاح دولتی خبری هست؟.اگه خبری شد دوستان اطلاع رسانی کنن...اگه کیفیت و ظرافت رو بالا ببرن اما قیمت رو نه.بسیار خوبه و به نفع مصرف کننده.اما اگه نخجیر 2 دولتی رو مثلا 3500 بدن(که بعید هم نیست و پراید رو 21میلیون کردن و البته صفی و سهمیه دولتی.و بازار خودروسازها رونق گرفت).همین 4تا سلاح ایرانی و ترک قیمت پایین و 3-4-5تومانی هم دست کسی نمیرسه.و همه ضرر میکنیم.البته بجز دلالها که بازارشون رونق میگیره و سود میکنن...پس هر سهمیه دولتی دادن هم برای مصرف کننده(بنده و شما) خوب نیست.مخصوصا اگه باعث بالارفتن قیمتها و رونق کاذب بازار و رونق دلال بازی بشه...در هر صورت امیدوارم امسال خبرهای خوبی در راه باشه و برسه.برای تمامی ملت ایران و مخصوصا برای عاشقان طبیعتگردی و تیراندازی و شکار...به امید خدا...حق نگهدار همه دوستان و اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام خدمت همه دوستان گل و عزیز اهل دیار نخجیر 2 ، والا اگر خدا بخواد فردا یعنی بیست و یکم تیر ماه سال نود و هفت میرم یه دولول بغل نخجیر 2 بخرم از تهران خیابون پیروزی فروشگاه طاف چون قیمتشون رو منصفانه گفتن ( برای نخجیر 2 ساده و البته نو بدون شلیک سه میلیون و پونصد هزار - برای منبت کاری شدش سه میلیون و هشتصد هزار ) و اینکه اولین سلاح گرمی هست که برای خودم میخرم ، قبلا هم بادی دیانا 54 داشتم هم پی سی پی ترک کرال که از هر دو هم راضی بودم ولی فروختم چون دیگه وقت سلاح گرمه - حالا با خوندن نظرات دوستان عزیز و سروران در مورد مشکلاتش و مزایاش تقریبا به این نتیجه رسیدم برای سلاح اول من که دارم تازه سلاح شکاری میخرم بد نیست چون هم قیمتش مناسبه و هم تعمیرکار و لوازم داره و هم کیفیت ساختش نسبت به قیمتش و کارایی که من میخوام باهاش بکنم ( نصب روی دیوار چون مرد باس تفنگ داشته باشه ، هر از چند گاهی تیر اندازی جهت یادگیری چون خیلی اهل ش.ک.ا.ر نیستم البته قبلا کردم ولی در کل خیلی دلم نمیخواد حیوون بزنم ) مناسبه و صد البته وطنی بودنش.
چیزی که من برداشت کردم اینه که تقریبا میشه مشکلاتش رو مرتفع کرد ، برای مثال : بالا یا پایین و یا چپ و راست زدن رو فکر میکنم بشه با بورسایدر ( لیزر ) گیج 12 بدون تیر انداختن اضافه یا حداقل با اصراف نکردن فشنگ برای دیدن مسیر شلیک و تنظیم اون و دستکاری اندکی در مگسک به راه راست هدایتش کرد و اینکه اگر مشکلی در قنداق باشه که خودم یاورشو استاد میکنم چون خودم کارم طراحی سه بعدی هستش و مبلمان طراحی میکنم و با دستگاه سی ان سی میسازم ، یک قنداق میزون براش میسازم و روش اعمال قانون میکنم و میمونه بحث های فنی تر و داخلیه اون که فکر نکنم بازم از عهدش بر نیام چون خوراکم دستکاریه و البته تقریبا چون هرکاری رو قبل از انگولک کردن خیلی روش فکر میکنم و تقریبا نقشه براش میکشم میتونم یکم درست کنم که اگر هم نشد که باز خداروشکر شما دوستان هستید و از حضور شما استفاده میکنم تا منم بیام بشم جزو شما عزیزان.
خلاصه ممنون از همتون بخاطر این اطلاعات کاملی که از این تفنگ گذاشتید که اگر کسی هست مثل من که خیلی آگاهی نداره با خوندش تقریبا از صفر بودن در میاد و لااقل اطلاعاتی بدست میاره.
گفتم تشکر کنم بابت اطلاعات مفیدتون. البته خدا کنه رگمو نزنن چون دوستم چیفسان روهم داره و سعی میکنه از راه بدر کنه منو که از اون بگیرم ولی خودم بفل رو دوست دارم ، توکل برخدا فردا بریم ببینیم چی میشه ......
Khansariha (256)
با سلام خدمت دوستان. من یک نخجیر 2 سری اول دارم و بتازگی خردیم. همه چیز این اسلحه برام لذت بخش بود اول اما الان متوجه شدم که لول چپ نسبت به فشنگ های عقاب دردسر ساز هست و وقتی شلیک میکنم بعلت قدرت بالای سوزن پوکه در لوله چفت میشه و پوکه کش به سختی کمر اسلحه را باز میکنه و پوکه در میاد. البته در فشنگ های شاهین اصلا اینجور نیست اما فشنگ های عقاب چنین مشکلی دارم. بعضی از دوستان گفتند که بعلت قدرت بالا سوزن لوله چپ در مرور زمان مقداری گشاد شده که پوکه درش گیر میکنه. خلاصه دوستان اگر کسی تجربه مشابهی داره لطفا بیان کنه چون واقعا برام مهم هست بدونم مشکل از تفنگ هست تا فشنگ.ممنون
با تعاریف شما ربطی به قدرت سوزن نداره
یه مطلب رو درمورد فشنگ شاهین وعقاب عرض کنم این هست که تنها تفاوت این دوفشنگ درجنس پوکه هست اما از لحاظ چاشنی ومحتویات داخل پوکه هیچ فرقی ندارند وفرایند پر کردن فشنگ بصورت یکسان انجام میشه
فقط پوکه شاهین از ترکیه وارد میشه با نامهای ( چدیت فیوچی استرلینگ ) امافشنگ عقاب کاملا ایرانی وبا نام( مهام )وعلت گیر فشنگ عقاب در سلاح شما کیفیت پایین پوکه و سندانی فشنگ عقاب هست نه در سوزن سلاح یا چیز دیگر
اگر یا تغییر چند نوع فشنگ ( خارجی ایرانی ) درسلاح بازم مشکل پابرجا میماند میشد گفت از سلاح است
دم اهالی انجمن همیشه گرم بادKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام مجدد. دوست عزیز فشنگ های عقاب چنین مشکلی داره و برخی چهارپاره ها مثل ZUBER. اما فشنگ های شاهین اصلا مشکلی نداره و پوکه کش براحتی بیرون میاره. اگر نیاز هست عکسی از لوله چپ بزارم که دوستان نظر بدن ایا ایرادی در عکس و ظاهر هست یا نه .
لینک مرجع