انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باید با نخجیر خو گرفت تا به آدم حال بده نیازی هم به تغییرات نداره. فقط و فقط باید قلق سلاح دستتون بیاد. البته ناگفته نماند که این سلاح ها یخط در میون خوب هستنKhansariha (8)
سلام بااین مگسک بلندروزمین بدنیست میشه جفت وجورش کنی بزنی ولی توهوازنی تامیاد یک به دو پرنده رفته رسیده به خونش تفنگم 40سانت بالامیزداگرم بخوام قنداق وبلندکنم باید 5یا6سانت بلندکنم که دیگه ریخت اسلحه بهم میخوره فعلا اجباری باهمین کلت پلت میکنیم
سلامKhansariha (8)Khansariha (8)
غم نخورباربدجان،تفنگ منم کلایه لولش تعطیله وپرت میزنه اصلاوابدانمیشه بایه لولش زمین زنی کردچه برسه به هوازنی،تفنگای نخجیرشانسین گاه خوب ازاب درمیان گاه بد.
یاحق
Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72)Khansariha (72):khansariha ():
سلام دوستان، مسئلةُKhansariha (8)
با توجه به اینکه میزان رطوبت هوا در محل سکونت بالاست من معمولا هر یک ماه تفنگها را بررسی میکنم تا دچار زنگ زدگی نشوند،
امشب که داشتم پدیده ی صنعت اسلحه سازی قرن جناب نخجیر 2 را بررسی میکردم طبق معمول محل اتصال بخش های مختلف سلاح دارای زنگ زدگی خفیف بود،که روغن کاری شد،با اسپری روغن چرخ خیاطی(البته در سایر نخجیر 2 های دوستان هم این مورد مشاهده شده) نکته ای که برای من جالب بود،در محل اتصال خزانه به لوله،بین لوله و خزانه فاصله وجود دارد به نحوی که میشه یک کاغذ نازک را وارد این فضا کرد،البته نه خیلی زیاد-میخواستم بدونم برای همه ی دوستان اینطوریه؟؟؟؟؟!!!!!نا گفته نماند اسلحه هیچ شلیکی نداشته و نخواهد داشت-اگر این یک نقص فنی هست قبل از اتمام دوره ی گارانتی ببرم تعمیرش کنندKhansariha (367)
توضیح تکمیلی:
نحوه ی اتصال خزانه به لوله،به این صورت هست که لوله وارد خزانه میشه،یعنی انگار یک لوله رو وارد یک لوله ی دیگه کردند و شده مثلا خزانه ی سلاح Khansariha (290)والا چیزی که من دیدم این بود حالا اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند
دوستانی که براشون مقدوره یک بررسی کنند و تفنگشون رو با دقت نگاه کنند و اطلاع رسانی بکنند لطفا
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)
دوست عزیز این فاصله نباید بین لول و خزانه باشد و میبایست کاملا بین این دو بدون هیچ گونه فاصله یا درزی باشد. Khansariha (8)
اینکه که میفرمایید به علت دو تیکه بودن لول از خزانه به این شکله چون این سلاح را از روی روبوست ساختند خود سلاح سنتاتین هم به همین شکله و دلیل عمده انزجار و فروش سلاح خودم یکیش همین علت بود یک چهره زشتی به تفنگ میدهKhansariha (290)
اما اینکه فرمودید بین لول و خزانه فاصله وجود داره سعی کنید اصلاحش کنید چون ممکنه الان سوزن به ته فشنگ اصابت کنه اما به مرور این فاصله هم باعث لقی لول میشه و هم دیگه سوزن به انتهای فشنگ نمیرسهKhansariha (8)
سلام دوستان Khansariha (8)
چی شد؟؟؟ بررسی نکردید تفنگهاتونو ؟؟؟؟این فاصله ی جزئی توی همه ی این نخجیر 2 ها هست یا خیر؟؟؟نیازمند اطلاعات دقیق هستم که اگر رفتم اسلحه مهمات ضایع نشم،نگه این مورد طبیعیه و ......Khansariha (214)
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)
(2015-08-15 12:27 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شد؟؟؟ بررسی نکردید تفنگهاتونو ؟؟؟؟این فاصله ی جزئی توی همه ی این نخجیر 2 ها هست یا خیر؟؟؟نیازمند اطلاعات دقیق هستم که اگر رفتم اسلحه مهمات ضایع نشم،نگه این مورد طبیعیه و ......Khansariha (214)
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)

متوجه منظورتون نشدم! میشه عکس بگیرین روی عکس توضیح بدین؟
(2015-08-15 12:27 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)

باسلام

من از آقای محرابی اسلحه فروش خیابان فردوسی شنیدم که بعد از قطع فروش اسلحه سهمیه ای ،گارانتی اسلحه های فروخته شده نیز بی اعتبار می باشد
در ضمن نخجیر بنده خوشبختانه در این خصوص مشکلی نداره
سلام دوست عزیز... چک کردم... ولی اون حالتی که شما میگین نیست.. فقط یک شیار به عرض مثلا نیم میل و عمق نیم میل هست... کاغذ یا شیئ باریک تر از اونم وارد اون شیار نمیشه...بایدم همینجوری باشه..درز نشان دهنده اینه که لول در خزانه پیچ شده
لینک مرجع