انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آرش جان ، توي تاپيك شاهين آكار دوستمون نوشتن ٢ ميليون و ٦٥٠ واريز كردن ، به نظر من نخجير ٢ هست تفنگشون
(2013-10-30 06:41 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان ، توي تاپيك شاهين آكار دوستمون نوشتن ٢ ميليون و ٦٥٠ واريز كردن ، به نظر من نخجير ٢ هست تفنگشون
سلام و درود Khansariha (8)

من هم با شما هم عقيده هستم . طبق اطلاع فروشندگان . تيرماه فقط نخجير 1 و 2 همچنين صياد و شاهين جهت توزيع بوده البته آكار هم بوده خيلي كم شايد هر فروشنده در حد 3 الي 4 قبضه تحويل گرفته . اين احتمال هست اين بنده خدا از بازار خبر نداشته و يكي اين وسط شيطوني كرده و درست يك تومان بيشتر پول گرفته . چون همچين پيشنهادي به من هم داده شد دقيق يك تومان بيشتر . يه احتمال هم هست طرف گفته 2.650 واريز كن اگر متوجه نشد كه خوب ولي متوجه شد بهش ميگم من گفتم 1.650 واريز كن . اشتباه رو بندازه گردن اين بنده خدا خخخ Khansariha (8) ا.. اعلم . خدايا ما رو ببخش اگر نادرست قضاوت كرديم ولي اينها احتمال هست و زياد اتفاق افتاده .
دولول بغل نخجير مدل p داريم نه شاهين ولي اينطور كه ميگن يخورده سبكتره و طرح روى كپ و قنداقش فرق ميكنه و ظريف تره من خودم تا حالا نديدم اينطورى ميگن
نه من از مغزه ثبت نام نکردم اطمینان دارم شاهین مدل p ثبت نام کردم
دوست خوبم آخه همچين مدلي به نام شاهين وجود نداره
امکان داره تا اخر ماه بگیرمش عکسشو براتون میفرستم میگن یه محصول چدیده
وقتی خواستم ثبت نام کنم نخچیر هم بود صیاد هم بود ولی گفتن این محصول قطعاتش کلا وارداتیه خوبه اینو ثبت نام کن منم اینو پول ریختم 2650
دوست عزيز آيخه شاهين همينجوريش دولتى قيمتش 3550هست اونموقع چجورى مدل p به شما دادن 2650 من موندم صد در صد نخجيره
اخر ماه برام میارنش انشا .. عکسشو براتون میندازم
اینم تصاویری از کاتالوگ محصولات نخجیر(اگه درست یادم باشه برای 2 سال پیش هست و توی سایت همسایه یک فردی گذاشته بود و منم گرفته بودم و دیگه توی اون سایت اثری ازش پیدا نکردم و دوباره اپشون کردن)
اینم مدل های ویژه نخجیر 2
اینا سری اسلیمی هست.
[تصویر: 13553291671.jpg]
[تصویر: 13553293874.jpg]
اینم سری پرشین.
[تصویر: 13553293861.jpg]
[تصویر: 13553299762.jpg]
اینم سری طبیعت
[تصویر: 13553299763.jpg]
البته ببخشید،چون فکر کنم اون فردی که توی اون سایت گذاشته بود عکس از تمام مدل ها را اپ نکرده بوده و یا خود کاتالوگ نخجیر نداشته و اینم اون چیزایی بود که من در ارشیوم داشتم.Khansariha (172)
از دوستان یک خواهشی دارم که این گونه موارد که کاربرد داره را سیو کنند و برای خودشون ارشیوی از عکس ها و متن ها و ... داشته باشند تا هر موقع به اطلاعاتی نیاز داشتن دم دستشون باشه.Khansariha (256)
موفق و سربلند باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-10-30 08:21 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده محمد هستم اهرم در جاى خودش لق ميزنه يخورده زيادى مياد به چپ چون لقه چپ و راست ميشه
با سلام :
دوست عزیز اقا محمد ببخشید یکم جواب دیر شد .متاسفانه بدون باز کردن کامل (جدا کردن کپ از قنداق ) نمیتوانید لقی را بگیرید و با توجه به اینکه کارتان فنی است (اگر اشتباه نکرده باشم ) با دیدن قسمت مربوطه متوجه اشکال ان خواهید شد فقط توصیه دارم از دستکاری فنر های چخماق به منظور قوی تر کردن ضربه ان بشدت خود داری کنید ، چون فنر ان خیلی خشک بوده و یکی از عزیزان در هنگام دراوردن فنر باعث شکسته شدن ان گردیده حالا دیگر دستکاری بماند !!!! اخ اون اقا شوتره کجاست که هی الکی تعریف میکرد فکر میکرد ما دور از جون همه (خودم را میگویم ) پشت گوشمان مخملی است !!!
درحاشیه :
ورود دوست جدیدمان را خوشامد گفته و یک سوال از ایشان دارم ، جناب عزیمیا یا عظیمیه ، شما اگر در مغازه ثبت نام نکردید پس کجا ثبت نام کردید ؟ چه کسی از شما ثبت نام کرد ؟ وقتی شما از او عکس یا مشخصاتی خواستید او چه گفت ؟ دوست ندارم شما را نگران کنم ولی پیگیر مساله باشید که صحبت یک میلیون تومن پول در میان است که به هیچ عنوان ارزش 4تا گل بته ، این مبلغ نیست زیرا به احتمال 99 درصد تفنگ شما همان نخجیر 2 است اگر هم شاهین بغل هم وجود خارجی داشت باز هم قیمتش برابر شاهین بود . موفق باشید ، ما را هم در جریان بگذارید .
لینک مرجع