انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-10-28 06:19 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من نخجیرددولولدارم تنهاتفنگی که من دیدم قسمت خزانه ازلول جداهست وبه صورت یه تیکه نیست نخجیره شمافکرچاپاره یااسلاگ زدن وبایدازسرت بیرون کنی ماشه حددود5میلیمترلقی داره واینقدسفته که موقع شلیک کامل تمرکزتوبهم می زنه من به قیمت ازاد4میلیون تومن خریدمش معایب دیگرش اینکه شماحتمابایداچارهمرات باشه تاپس ازتیراندازی پیچهاروکه شل میشه سفت کنی وگرنه میفته گم میشه امکان جابجایی لوله ازخزانه بعدازشلیک 7یا8سهمیه وجودداره این اتفاق برای دولول پسرعموم افتاد که با 250هزارتومان حل شدوالی اخر

با سلام و عرض ادب.

آقا من بايد از خوشحالي داد بزنم ! Khansariha (219)

اين مواردي رو كه شما در بالا گفتيد در نخجير من نيست !

چارپاره تا دلت بخواد زدم البته با احتياط !

اسلاگ زدم !

ماشه تا الان مشكلي نداشته.

پيچ ها از روز اول تا الان باز نشدن.

لوله و خزانه توپ سر جاش .

من فقط دو تا فنر براش عوض كردم و تمام .

شايد از من اينجور خوب درآمده !

شاد باشي.
سلام عزیزمون کلاشنیکف فرمودن تادلمون بخوادبانخجیرچارپاره واسلاگ زدن لطفابفرماییدتقریباچندتاچارپاره وچارپاره چندتایی وباکدوم لول شلیک کردیدوهمچنین حدودا چندتااسلاگ ازکدوم نوع وباکدوم لول شلیک فرمودین شایدترس منم ریخت ممنونم
(2014-11-03 06:31 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزمون کلاشنیکف فرمودن تادلمون بخوادبانخجیرچارپاره واسلاگ زدن لطفابفرماییدتقریباچندتاچارپاره وچارپاره چندتایی وباکدوم لول شلیک کردیدوهمچنین حدودا چندتااسلاگ ازکدوم نوع وباکدوم لول شلیک فرمودین شایدترس منم ریخت ممنونم

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامي.

آقا دستم به دامنت !

كلا چارپاره و اسلاگ زدن رو از سرت بيرون كن.

اينو رو به همه دوستان ميگم.

شايد تفنگ من از بين ميليونها تفنگ شانسي اينجور شده.

پس فردا از شانست خدايي نكرده لوله يا كپ منفجر ميشه بعد من بايد يك عمر عذاب وجدان داشته باشم !

فقط ساچمه استاندار بزن و تمام.

چون بعضي دوستان اهل تحقيق و بررسي در مورد تفنگشون و شرايط اختصاصي تفنگشون نيستن !

فقط كافي يكي بگه با نخجير ميشه بوفالو زد از فردا همه بليط آمریکای شمالی گرفتن دارن ميرن بزنن !

موفق باشيد.
سلام ممنونم که مواظب داداش کوچکت هستی ولی من هنوزم میگم شلیک اسلاگ کالیبر12بالول فول چک نخجیرخودکشیه محضه اگه اشتباه میکنم اساتیدمنه تازه واردوراهنمایی کن ضمنادرخصوص تحقیق درسته نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم
اول از همه باید مطلع باشید که نخجیر یه کارخانه ی اسلحه سازیه و یه کارگاه ساخت اسلحه نیست که از هر چند محصول یکی در میان خوب و بد داشته باشه !(دقیقا مثل این میمون که بگیم مثلا گوشی من از بین 1میلیون گوشی که سامسونگ تولید کرده سالم(یا خراب)از اب درامده در حالی که اگر 1 مورد خراب باشه باید کل خط تولید برسی بشه....)
اگر نخجیر2 اقای اریا (یا کلاشینکف) در شلیک اسلاگ و 4پاره دچار مشکل نشده پس این ویژگی رو میتونیم حداقل به سایر نخجیر2 هایی که در همون سری (مثلا 92) تولید شده اند تعمیم بدیم چون در یک سری ساخت دیگه هیچ وجه تفاوتی خاصی بین محصولات وجود نداره (هیچ وقت وسط تولید الیاژ رو عوض نمیکنند یا ... ) اما قطعا نخجیری که در چندسال اخیر تولید شده با نخجیرهای قدیمی تر تفاوت های چشمگیری دارند که خودش جای بحث داره ...
اما در کل مطلع باشید که تفنگ ساچمه زن برای شلیک ساچمه های 1 و 2 و.... و 4پاره و اسلاگ طراحی شده اند و حداقل انتظاری که از یک تفنگ شکاری داریم اینه که جوابگوی موارد بالا باشه.بله،قطعا نخجیر نمیتونه فشار ناشی از انفجار 2.5 گرم باروت (در فشنگ های مگنوم) رو تحمل کنه اما دیگه اسلاگ یا 4پاره ای که شارژبالا نیست رو شلیک میکنه !
اگر غیراز این باشه بهتره از چنین تفنگی به عنوان چوب ماهی گیری یا چوب دستی استفاده کنیم
Khansariha (8)
سلام کسی ابانماه قیمت نخجیر2روگرفته ازادیادولتی
(2014-11-05 10:37 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی ابانماه قیمت نخجیر2روگرفته ازادیادولتی

با سلام و عرض ادب.

آقا دولتي و يا حواله اي چه گلوله زن و چه ساچمه زن ديگه نميدن و تمام شد و رفت.

فقط و فقط آزاد كه فكر ميكنم خيلي هم روال كاريش طولاني تر و سخت تر شده !

نخجير 2 هم حدود 4500000 تومان كمي بالاتر و يا پائينتر هست.

موفق باشيد.
اقا اینا رو از کجا در اوردی چرا حرف الکی میزنی
امروز به اسلحه فروش بیعانه دادم واسه شاهین اکار سهمیه ای که تا ۱ ماه دیگه بگیرم
خرید اسلحه ازاد خیلی خیلی هم از دولتی راحت تر و سریعتره و اصلا هم سخت نشده
مدیران عزیز لطفا کاربری این اقا را ارتقا بدید کل تاپیکها رو به فنا داد
(2014-11-06 12:53 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا اینا رو از کجا در اوردی چرا حرف الکی میزنی
امروز به اسلحه فروش بیعانه دادم واسه شاهین اکار سهمیه ای که تا ۱ ماه دیگه بگیرم
خرید اسلحه ازاد خیلی خیلی هم از دولتی راحت تر و سریعتره و اصلا هم سخت نشده
مدیران عزیز لطفا کاربری این اقا را ارتقا بدید کل تاپیکها رو به فنا داد

با سلام.

آقا اين چندمين بار هست داري تو تاپيك ها اخلال ايجاد ميكني و اسپم ميدي و فرافكني ميكني.

من هميشه اينقدر صبور نيستم.

نظم اكثر تاپيك ها رو داري ميريزي بهم.

گزارش پست خلافتون ارسال شد.

چيزي هم نميدوني صحبت نكنيد.

ممنونم.
از صبر و شکیباییرشما نهایت تشکر را دارم لطف کنید صبور نباشید ببینم چی میشه
پست چند دقیقه دیگه پاک میشه
لینک مرجع