انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام/ اقا یحیا اول که توکلت به خدا باشه بعدشم برو پیش تعمیر کار وازش با زبون خوش بخواه که هزینه تعویض لول رو بده واز صاسد لول جدید بگیره اگه قبول نکرد بگو که شکایت میکنم ودر اون صورت یه جور بد نامی کاری واسش درست میشه وکسی دیگه بهش کار نمیده متقاعدش کن راه اولو انتخاب کنه در اخر هم اگه کار درست شد ولوله رو عوض کرد(یا با زبون خوش یا شکایت) خودت هم میتونی به اندازه عیب اول لول توافقی یه بخش کمی از هزینه رو بدی چون از اول لول مشکل داشته وبا لول نو عوض میشه اینجوری وجدانت هم راحته
سلام یحیی جان غمت نباشه کاکو منم که تفنگم مشکلی نداره بعدسه سال قصدفروش شودارم یه اکار نو دیدم ٨تومن اگه قسمت شه بخرم این نخجیریه خوبی داشت که تواین سایت دوستان باصفایی مثه شماوبقیه اساتید پیداکردم انشااله باازبین رفتن تحریمها یه تفنگ آسه اروپایی میخرید
سلام خدمت همگیKhansariha (8)Khansariha (8)
ازنظرات وهمدردی شمادوستان عزیزوبزرگوارخیلی خیلی ممنون وسپاس گزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بزرگ ترین حسن نخجیراینه که باعث شدکه شاگردی شماودوستان دیگه رابکنم،ودوستان خوبی مثل شماعزیزان پیداکنم،وبه داشتن دوستان دلسوزی همچون شماوعزیزان بخودم میبالمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مخلص همه تون هستمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام.
یحیی وسواس بخرج دادی تفنگتو دادی به تعمیر کار.حالا شایدم ضرروی بود که من نمیدونم.اگه مطمئنی به لولش حرارت نرسیده.دوباره وسواس بخرج نده باهاش برو بیابون یه چندتایی شلیک کن اگه دیدی تو تیر اندازی مشکلی نداره از ظاهرش چشم پوشی کن.تفنگ رفیق بیابونه.ماشین که نیست ناراحت باشی یه جاش ضربه خورده یا خط افتاده.
سلام.بابربود جان اگه بخوای نخجیرتو بفروشی بری آکار بخری بنظرمن پشیمون میشی.لااقل روس بخر از تکش تا دلول بغل و سوارش حرف ندارن.آکار هم یه زغارت خوش قیافه ی ترکی هست چیزی بیش از این نیست.
سلام یه سری تفنگ تک لول روس هست که قنداق وبچه قنداقش مشکی رنگ وجنسش فایبرگلاس خیلی خوشکل ودیدنیه قیمتش ۷تومن بود ولی لامصب نمیشه پس تیر رو بیخیال شد
سلام.منظورتون رو از پس تیر متوجه نشدم؟

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk

فایبر گلاس دیگه سبک تر.ولی چوبیش خوشکل تره! هر مدلی باشن از بیخ تا بنشون عالین.با تکلول روس میتونی یه تیر بزاری تولول چهار تا هم بین انگشتان دستت میشه پنج تیر.البته اگه تو تیر اندازی تمرین کنی فرز بشی.

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk
(2016-02-03 08:28 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سری تفنگ تک لول روس هست که قنداق وبچه قنداقش مشکی رنگ وجنسش فایبرگلاس خیلی خوشکل ودیدنیه قیمتش ۷تومن بود ولی لامصب نمیشه پس تیر رو بیخیال شد

سلام باربدخانKhansariha (8)
ان شاءالله،یه دولول روس بگیرخودتوراحت کن،سراغ تفنگهای دیگه نرین وریسک نکنین چون تنهادوباردیگه میتونین تفنگوتعویض کنین،بیشترناراحتیم ازاینکه اولین شانسم سوختKhansariha (172)،منم دارم یواش ،یواش بودجه جمع میکنم تاکه بیاری خدابعداین یه سالو۹ماه باقیمونده یه دولول سوارروس بگیرمKhansariha (8)Khansariha (8)
فضولی نباشه،شماچه مدت ازجوازتون گذشته؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام یحیی جان یکسال ونیم باقی مونده تاسه سال تکمیل شه من وشما فعلا بالول چپ همین نخجیرسرمیکنیم تاببینیم چی پیش میاد لول چپ تفنگتون که سالمه؟
جناب اسدی پس تیر همون تیر دوم تو تفنگای دولوله
درواقع پس تیر کلا اشتباس چون شکار چی برای هر تیر هدف داره و این نیس که بگی اولی نخورد تیر دوم برای اون باشه معنی پس تیر اینه یعنی شما با دو تیر فقط یه هدف بزنی در صورتی که باید حداقل 2 هدف برای 2 تیر باشه .البته جدا از اینکه بالاخره خطلا رفتنم داره
جای تاسف بسیاری برای نخجیر ها. خداییش حیف که سه سال و قتمونو پاش بزاریم اما پر لیوان اینکه با پول کم اسلحه گرفتیم و بعد از تعویض سلاح قدر اونو بیشتر میدونیم و بیشتر لذت میبریم
(2016-02-03 10:15 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یحیی جان یکسال ونیم باقی مونده تاسه سال تکمیل شه من وشما فعلا بالول چپ همین نخجیرسرمیکنیم تاببینیم چی پیش میاد لول چپ تفنگتون که سالمه؟
جناب اسدی پس تیر همون تیر دوم تو تفنگای دولوله
لول راست که تعطیله فقط بکاراهداف ثابت میاد،چون بایدبرای شلیک بالول راست مگسکوبیست سانت پاینترودرهمین حدمتمایل به راست بگیرم،لول چپ هم که ناکارشده،بخداچن روزه خون گریه میکنمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اماان شاءالله بعداین مدت به تفنگ دلخواهمون میرسیمKhansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع