انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-08-02 09:27 AM)Faridsystem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قفل تفنگ من كامل نمياد وسط
مشكل داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
[تصویر: 1685741d28785ac9c9fb30126c86d745.jpg]

با سلام نه دوست عزيز مشكل نداره اكثر نخجيرا همين طوره
به مرور زمان درست ميشه
ولي موقع بستن حتما مطمئن باش كه اسلحه خوب چشفت و بسته شده باشه
احتياط شرطه
ممنون و متشكر از راهنماييتون

سلام دوستان
چند وقت قبل به اتفاق يكي از دوستان (كاربر samer) چند تا پترن از تفنگامون گرفتيم
اسلحه من نخجير دو هست كه بعد از شليك چند تا فشنگ شماره 4 عقاب( توليد سالهاي قبل ) در كمال تعجب پايين ميزد ولي با فشنگ هاي شماره ديگه مثل قبل بود
البته اسلحه من از ابتدايي كه خريدم بالا ميزد كه با تغييراتي در سيستم نشانه روي دادم تقريبا درست شد اما همون روزي كه داشتيم پترن مي گرفتيم ديدم كه خيلي پايين ميزنه و به شك افتادم و اومدم سيستم نشانه روي اسلحه را به مثل همون اول كردم و با يه فشنگ ديگه امتحان كردم اينبار بالا زد دقيقا مثل روز اول
دوستان يعني اينقدر فشنگ ها با هم فرق ميكنه كه يكي پايين ميزنه و يكي بالا
هر دو نفرمون هم تير انداختيم كه نتيايج مثل هم بود
دوستان نظرات را بفرماييد
تولید سالهای قبل یعنی چن سال. مال سهمیه سال 92 یا 93 من با تفنگ خودم میزدم اینقدر ته میکشید که وحشتناک به تفنگت و خودت شک میکردی. عقاب هر سری بگیر نگیر داره و هیچ مشکلی تفنگت نداره.
به احتمال زياد مال سال 93 بود اينجور كه معلومه فقط قيافه فشنگ داره
طوري بود كه بردم شيراز هر تعمير كاري يه نظري ميداد
اينقدر نظرات مختلف شنيدم كه واقعا به اطلاعاتشون شك كردم.به نظر من خيلياشون(البته نه همه تعمير كارا)شانسي تو اين حرفه دارن كار ميكنن و خيلي هم پر توقع هستن.
به هر حال دوستان اين ته كشيدن علت چيه
سلام دوست عزیز،به نظر بنده هم ایراد از فشنگه عقاب بود نه اسلحه،پارسال فشنگ 3 عقاب 2013،14 وشاهین 2013 داشتم.برای هدف ثابت فاصله دور ،ناچار به انتخاب و آزمایش شدم.در حدودا 60متری عقاب نیم متر(شاید هم بیشتر )پایین میزد و گاهی اصلا انگار تا دیوار نمیرسید اما شاهین در حد معقول و مقبول برخورد داشت.شاد و سلامت باشید.
گفتم شاید اگه تجربه خودمو بگم شاید دوست ما از نگرانی در بیاد بهر حال ببخشید من جسارت میکنم و در حضور اساتید صحبت میکنم
نگران نباش عزیز دل....
تفنگت هیچیش نیست
برو ازش لذت ببر
منم با تفنگم که تک لول ترک هست
با سهمیه پارسال نمره 3 و 4 همین مشکل رو داشتم
تو سی متر نیم متر پایین میزد ولی بطور غیر عادی جمع و تو پر...
البته یه وقتهایی که لباس هامون کم و زیاد بشه انگار قنداق بلندتر یا کوتاهتر شده واسه همین بالا یا پایین میزنه
اول هر فصل پترن بگیرید بی زحمت همونو با قلق گیری حلش کنید
اگه زیاد پایین زد تمام لول رو ببینید اینطوری بالا میزنه
موفق باشید
سلام سال۹۳اخرین سالی بودکه عقاب مقوایی وتلقی زده شدوچون اخرین سری بود ودیگه میرفت که ازاذهان خارج بشه به احتمال زیادباروت وسیمان به نسبت مساوی استفاده شده بود شمابه دل نگیریدهمچنان سلاحتونودرآغوش بکشیدوبه تخریب کاران اسلحه ببخشیدتعمیرکاران خیلی توجه نکنید
سلام دوستان
ممنون بابت راهنمايي ها تون
والا خيلي به تفنگ شك ندارم . اتفاقا اينقدر به اسلحه ام علاقه مند هستم كه هر روز يه سري بهش ميزنم ولي در زماني كه شما شليك انجام ميدي و ميبيني كه اينطوري ميزنه يه كم حالت ميگيره
از بابت پايين كردن فشنگ ها درسته ،از خيلي ها اينو شنيدم اما به واقع عينه نديده بودم.
خلاصه از بحث ته كشيدن فشنگ بگذريم ببريم در تاپيك خودش كه استادان نظر بدن
در رابطه با نخجير دو كه ميگن از اسلحه دولول فرانسه سنت اتين كپي برداري شده من با تفنگ يكي از اقوام كنار هم مقايسه كردم ولي حيف كه دوريبين نداشتم
در طول لوله اسلحه فرانسه 7 سانتي متر بلند تر بود
كپ اسلحه يك تيكه
قنداق به ميزان 2 سانت كوتاه تر
از لحاظ ظاهري و وزن فرق از زمين تا آسمون
حالا چه ميشد اينطوري ميساختن.
همون دو سانت بلندی قنداقو کم کن مشکل پایین زدنت حل میشه منم همین طور بودم حل شد.
لینک مرجع