انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون ازراهنماییت داداش رضای گلKhansariha (8)
منم فعلاهمین تصمیمو گرفتم،که هروقت چشمم به لک روی لول افتادبقول شما نوازش کنم وبگم بابااینکه چیزیش نیست،خدابزرگه فعلاهمینطوری باشه تابعدا،دیگه بهش فکرم نمیکنم،ممنونم ازشماوتمامی دوستان که دراین مدت منوازتجربیات وراهنمایی هایشون بی نصیب نذاشتن،مخلص تمام دوستان بامرام این سایتKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حق نگهدارتون
سلام قیمتهای سلاحهای دولتی برای سال94اعلام شدنخجیر2قیمت دولتی اون 450هزارتومن افزایش پیداکرده نمونه معمولی اون از1800به2250ومنبت به 2500افزایش یافته درخصوص قیمت ازاد هم. چیزی گفته نشده ولی به احتمال قوی 200تومن افزایش پیداکنه یعنی از4میلیون به4200افزایش بیابدخیلی از اسلحه فروشا خریدای قبلشون رو هم افزایش دادن وبه نرخ جدیدمیفروشن ومنتظردریافت اسلحه جدیدنشدن
نخجیر دو اهواز 4200تا4500آکبند خرید و فروش میشود در حال حاظر
سلام
من در خردادماه 1850 بابت اسلحه ريختم ولي هنوز ميگه اسلحه نيومده!!!! ا
حالا اگه خداي نكرده !!! اسلحه منو بدن بايد به قيمت 94 حساب بشه؟
به نظر شما اصلا" اسلحه ميدن يا ....؟
سلام انشااله میدن همین که هفته قبل نرخ های دولتی اعلام شد یعنی اینکه قصددارن سهمیه اسلحه روبدن پیشاپیش مبارکه
سلام ازدوستان نخجیردارکسی هست که تاحالا باتفنگش مسابقات تراپ شرکت کرده باشه،?
شک دارم به درد تراپ بخوره برای تعداد شلیک زیاد ساخته نشده.البته شنیدم فشنگای تراپ کم باروتنKhansariha (256)Khansariha (256)
(2015-03-06 05:25 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شک دارم به درد تراپ بخوره برای تعداد شلیک زیاد ساخته نشده.البته شنیدم فشنگای تراپ کم باروتنKhansariha (256)Khansariha (256)

وسط خط آتیش باید وایسی با پیچ گوشتی و چکش پوکه در بیاری و تورو صدتا آدم چوپ شی(ببخشید قصد توهین ندارم)Khansariha (256)Khansariha (8)
اینجوری که دوستانم میگن نیست دیروز تومسابقه بودیم چندتا نخجیر2بود چندتا هم نخجیر1بقیه هم دولول سوار وتک لول روس نخجیرای تک کولاک کردن هیچ مشکلی برا تفنگ پیش نیومد امازدن بشقابک باتفنگی که بالا میزنه چپم میزنه یه کم سخته حالا چه جوری بایدقلقت تواون سرعت پرتاب جمع وجوربشه اله واعلم[تصویر: 14256524421.jpg]
اینم تصویرفشنگا وبشقابکای تراپ،دولولای سوار خوب میزدن ولی چون تک لولا اجازه میدادن بشاقابک فاصله بگیره بعدمیزدن نتیجه بهتربود نخجیرای دولول منجمله خودم فقط هدف این بود که بریم تو خط 25تا فشنگ وبزنیم که پولمون هدرنشه تااینکه به زدن بشقابک فکرکنیم اینم خودش یه تجربست
(2015-03-06 05:36 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-06 05:25 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وسط خط آتیش باید وایسی با پیچ گوشتی و چکش پوکه در بیاری و تورو صدتا آدم چوپ شی(ببخشید قصد توهین ندارم)Khansariha (256)Khansariha (8)

دوست عزیز مثل اینکه شما دچار یه مقداری اشتباه شدید میتونید مسابقات آزاد ورامین ببینید که چند نفر برای بار چندم با نخجیر 2 اومدن مسابقه درسته مثل سوارها نیست ولی والا ما ندیدیم کسی رو قطار فشنگش پیچ گوشتی بزاره اتفاقا یه بنده خدایی اکار داشت چند بار 2 لول باهم شلیک کرد پس هرکی آکار داره درپیته؟؟!!!

(2015-03-06 06:19 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجوری که دوستانم میگن نیست دیروز تومسابقه بودیم چندتا نخجیر2بود چندتا هم نخجیر1بقیه هم دولول سوار وتک لول روس نخجیرای تک کولاک کردن هیچ مشکلی برا تفنگ پیش نیومد امازدن بشقابک باتفنگی که بالا میزنه چپم میزنه یه کم سخته حالا چه جوری بایدقلقت تواون سرعت پرتاب جمع وجوربشه اله واعلم[تصویر: 14256524421.jpg]
اینم تصویرفشنگا وبشقابکای تراپ،دولولای سوار خوب میزدن ولی چون تک لولا اجازه میدادن بشاقابک فاصله بگیره بعدمیزدن نتیجه بهتربود نخجیرای دولول منجمله خودم فقط هدف این بود که بریم تو خط 25تا فشنگ وبزنیم که پولمون هدرنشه تااینکه به زدن بشقابک فکرکنیم اینم خودش یه تجربست

دوست من خیلی سخته تو مسابقات بری و مقام بیاری چون بالا و چپ میزنه دقیقا !!!
اما میشه از هر 25 تا 10-12 زد البته تجربه خودم میگم ولی خداییش گیر و گور نداره مخصوصا تراپ که حجم فشنگش هم کمتره و باروتش 1.2 هستش.....
لینک مرجع