انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مبارکتون باشه دوست عزیز
چقدر این صبر کردن تا جواز موقت سخته
محبت میکنید قیمت رو بفرمایید؟
قیمتش سه میلیون نهصد برام اب خورد البته تو استان گلستان تو شهر قم قیمتش سه میلیون پانصده که نصرفید برم اونجا
فردا میرم ارتش واسه تشکیل پرونده و مصاحبه گفتن دو هفته ی صلاحیتت میاد اونموقع جواز موقت میدن تا اصلش بیاد
فردا میرم ارتش واسه تشکیل پرونده و مصاحبه گفتن دو هفته ی صلاحیتت میاد اونموقع جواز موقت میدن تا اصلش بیاد
سلام.
منم گرفتم بنام سپاه می خوام جوازش کنم ولی هنوز تاییدیه حفاظتم 20 روزه نیومده.الکی میگم سپاه زودتره
سلام. میاد دوستان زیاد خودتون ازار ندین. البته تا اسلحه برسه بدستتون و بتونین ببرین بیرون و تیراندازی کنین خیییییلی دیر میگذره. انشاالله فصل شکار بعدی حسابی ازش کار بکشین.
سلام.
تفنگمو امروز تحویل گرفتم
[تصویر: a959ef951a45ac9b2683734642447519.jpg]
اینم همون زه زیر لول با کدهای هک شده رو لول.دوستان لولش مثل بقیه 70 سانته ولی وزنش با ترازو گرفتم 3.6 کیلوگرم زاجش رومیگی کارخانه ی بیکال زده.اصلا حرف نداره.امروز باهاش پنج تا ساچمه با یه چارپاره زدیم.خدارشکر تیر زندش خوب بود تمام فشنگا رو تو چهل متری زد به حلب های چهار لیتری اصلا رد خور نداشت بعضیا رو هم پرتاب میکرد.منم نیستم کسی که برای اولین بار تفنگ دستم گرفته باشم.تاریخ ساختشم 86 اصلا یه تیر باهاش زده نشده بود.درضمن غرض از تعصب...
سلام آقاصالحKhansariha (8)
مبارکتون باشه،بخوشی ازش استفاده کنیدKhansariha (8)
این زهی که میفرمایید،درچندنخجیری که دیدم بوده،امالولهافاقدکدبودنKhansariha (8)
بیزحمت اگه امکانش هست یه چندتاعکس خوب ازش قراربدیدتاماهم فیض ببریم
باتشکر
اینم ازنخجیربندهKhansariha (8)
[تصویر: IMG-20160113-171133.png]
[تصویر: IMG-20160113-171112.png]
حق نگهدار
سلام من متوجه این کد که میگید روی لول نشدم ولی یه عکس از نخجیر خودم میذارم فکر میکنم همه نخجیرا اینجور باشن

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سلام من متوجه این کد که میگید روی لول نشدم ولی یه عکس از نخجیر خودم میذارم فکر میکنم همه نخجیرا اینجور باشن[تصویر: fefc139af6f292c45cf5a3410d706c02.jpg]

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
مبارک باشه دوست عزیز
به خوشی استفاده کنید.
سلام تفاوتش با بقیه همین کدهاست.میگفت لولهاش ایران تولید نشده.من تو نخجیرهای دیگه غیر از یکی دو مورد اونم از نوع ویژه این کدهارو ندیدم.فروشنده از نوع بدون کد چند دونه داشت.چندصدتومنی ارزون تر می داد.
جناب شوتر روی لول شما نیست.روی لول من عکس رو درست مشاهده کن می بینیش
[تصویر: dc7010c29da95cd30309bac8e3e9882a.jpg]
از این دیگه واضح تر
[تصویر: cb48477f17bd5dcc385a9dbe1e3df2f8.jpg]
سلام برا منم کد داره که خودم تفنگم برا کاری برده بودم اسلحه مهمات تهران مسوول تعمیرات تایید کرد لولش مواد اولیش آلمان میباشد من خودم امسال تیرماه انقدر باهاش استرلینگ زدم که نگو ............... اونم پشت سرهم خدا میدونه لوله شده بود آتیش ولی عین بنز میزد .....
خدایا شکرت عاشقشم ......

[تصویر: qk_۲۰۱۶۰۱۱۳_۱۸۱۵۳۷.jpg]
لینک مرجع