انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام امروزعصر باهرلول تفنگ توفاصله50متری باساچمه 3دست پریک تیرزدم ابعادهدف46*34بود پشت کارتن یه تیکه فیبرگذاشتم که سوراخ شده بود لطفااساتیدنظربدن ممنون
(2015-01-07 02:58 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یه دوسم سپاهیه.نخجیر گرفته1700
الان یک ونیم سال از جوازش رفته و خشکه
میگه 3تومان
خوبه بخرم؟

سلام به شما بی درنگ بخرید چون آکبنده و قیمت آکبند حدود 3800 هستش از دست ندیش ....... من تفنگم رو پیش یه اسلحه فروش گذاشتم برا فروش با توجه به 5 سال کارکرد گفت 2800 الی 3تومن فروش میره
(2015-01-07 09:11 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام امروزعصر باهرلول تفنگ توفاصله50متری باساچمه 3دست پریک تیرزدم ابعادهدف46*34بود پشت کارتن یه تیکه فیبرگذاشتم که سوراخ شده بود لطفااساتیدنظربدن ممنون

سلام جناب باربد
به نظر حقیرباتوجه به فاصله وابعادهدف پترن خوبی داده وباتوجه به اینکه نخجیردوخیلی موردنقدقرارمیگیره من این انتظارو ازنخجیرنداشتم.وباتوجه به اینکه خودم نخجیردارم اگرعملکردش تااین حد(ازنظرخودم)باشه جوابگوی نیازخیلی هاست باسپاس
باسلام متشکرم استادقبلا خیلی نشونه زده بودم دقیقایه قوطی 200گرمی باروت با یه کارتن ازفشنگای سهمیه امسال اما فاصله رو با قدم اندازه میگرفتم اما امروز دقیقا با متر(50متر) وبا مگسک تغییرداده شده زدم واسلحه روی در ماشینم ثابت شده بود
(2015-01-07 09:11 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
جناب باربد
من استاد نیستم که بخوام نظر بدم. اما به عنوان یک همقطار به نظرم شما شارژ باروتتان زیاده. از لول چپ نخجیر کمی انتظار بیشتری هست. آیا لگد این فشنگ دستپر زیاد نبوده؟
کلا نخجیر 2 سلاح دقیقیه. البته بر مبنای آنچه من دیده ام.
سلام جناب peisazفشنگام 34گرم ساچمه و1.65گرم باروت داشتن لگدشم ازفشنگ سهمیه کمتربودضمناتوقع خودمم از لول چپ بیشتربود دراصل نخجیرتفنگ کم باروتیه فک کنم 34گرم ساچمه رو با1.6باروت ببندم بهتربشه
سلام
اگر فرصت کردید باروت 1.6 گرم را هم تست کنید و نتیجه را قرار بدید
ممنون
(2015-01-07 09:13 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-07 02:58 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یه دوسم سپاهیه.نخجیر گرفته1700
الان یک ونیم سال از جوازش رفته و خشکه
میگه 3تومان
خوبه بخرم؟

سلام به شما بی درنگ بخرید چون آکبنده و قیمت آکبند حدود 3800 هستش از دست ندیش ....... من تفنگم رو پیش یه اسلحه فروش گذاشتم برا فروش با توجه به 5 سال کارکرد گفت 2800 الی 3تومن فروش میره

با اجازه دوستان.چون طرف دوستم بود وجوازش هنوز قابل انتقال نبود ووووو
گرفتم 2500
البته پلیتیکی بکار میبرم که تا عید جوازش به نام خودم بشه
البته یک سری عیبهای ریز داره که تصاویرشو بعدن قرار میدم.شایدم من ناشیم.
سلامKhansariha (8)
مبارکه به خوبی وخوشی ازش استفاده کنی صدسال ماشش واست بچکه.Khansariha (8)
سلام مبارک باشه من تمام عیبهای نخجیرم رو بر طرف کردم فقط سنگینیش رو تونستم 50 درصد کم کنم ... باور کن تفنگم رو برا فروش پیش چند اسلحه فروش بردم طوری دستکاریش کرده بودم که تشخیص ندادن این نخجیر ه ....
لینک مرجع