انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سطح قسمتی که می خوا هید زا ج بزنید را کا ملا با سمباده نرم سا ف و سیغلی کنید و کاملا تمیز و چرب زدایی کنید یا با ما یع طرف شویی بشورید و کاملا خشک نمایید البته بنده قبل از زا ج کاری اون قسمت رو با سشوار گرم می کنم تا زا ج بهتر بگیره ... از اینکه زاج به پوست تماس دا شته با شه اجتناب کنید چون سمی است با یک دستکش پلا ستیکی پنبه رو به زا ج اقشته کنید و روی قسمت مورد نظر بکشید تا تغییر رنگ بده و بعد از با دستمال تمیز و زا ج زدن رو تکرار کنید . اگر مشکلی داره نوع زا ج کاری بنده اسا تید اصلا ح کنند
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۱۳۰-۱۲۱۴۵۰.png]

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۱۳۰-۱۲۱۴۱۸.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۱۳۰-۱۲۱۴۱۱.png]

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۱۳۰-۱۲۱۳۴۸.png]
سلام اینم عکس از جهات مختلف نخجیرم.شرمنده که دیر شد بلد نبودم با اپلود سنتر سایت چطور باید کار کنم.پوزش بابت کیفیت پایین عکسا.تسمه ی تک لول ترک رو در آوردم میخوام وصلش کنم رو نخجیر.تا هم پایین .
.زدن تک لول درست شه و هم بالا زدن این
[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۲۰۸-۲۳۴۹۴۱.png]
[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۲۰۸-۲۳۴۹۵۷.png]
تسمه ی تک لول رو در آوردم و با چسب هل چسبوندمش رو نخجیر.با ۸تا شلیک هنوز مشکلی نداشته و در نیومده .
سلام.
دوستان برچسب های استتار رو چطور باید بچسبونیم.باید چسب رو طولی بکشیم رو لول یا عرضی؟میشه کلا راهنمایی کنید نخجیر رو چطور برچسب اسستار بزنیم؟
دوستان خسته نباشید. . من یه نخجیر ۲ دارم که .تیر رو بالا میزنه .
یعنی یه جایی رو که هدف میگیری توی فاصله ۳۰ یا ۴۰ متری.
پایین ترین تیر میخوره یکم بالاتر از اون جایی که هدف گرفتی . بقیه بالاتر میخوره .
باید چجوری درستش کنم!؟ ممنونKhansariha (8)
داداش بايد مگسك سلاح را عوض كني و كمي بلند تر بزاري.مشكل بالا زدن حل ميشهKhansariha (8)
(2017-02-24 11:37 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش بايد مگسك سلاح را عوض كني و كمي بلند تر بزاري.مشكل بالا زدن حل ميشهKhansariha (8)

ممنون . مگسک باید چه اندازه ای باشه!؟ چجوری باید عوض بشه!؟ مگسک مدل خاصی هست که بهش بخوره!؟
سلام جناب ghavidelبلندکردن مگسک فقط توهدفهای ثابت وبدون حرکت میتونه کمکت کنه ولی شلیک به پرنده درحال حرکت یاپرواز بامگسک بلندازقبل هم سخت ترمیشه این مشکل تو95درصدنخجیرای ۲هست تنهاراه حلش اینه که زیادباهاش تمرین کنی وتیربزنی تاقلقش توذهنت نهادینه شه ،من که نتونستم
(2017-02-24 04:23 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب ghavidelبلندکردن مگسک فقط توهدفهای ثابت وبدون حرکت میتونه کمکت کنه ولی شلیک به پرنده درحال حرکت یاپرواز بامگسک بلندازقبل هم سخت ترمیشه این مشکل تو95درصدنخجیرای ۲هست تنهاراه حلش اینه که زیادباهاش تمرین کنی وتیربزنی تاقلقش توذهنت نهادینه شه ،من که نتونستم

قلق که دستمه .زدن پرنده تو هوا هم مشکلی ندارم .
دیگ دستمه قلقش همه جوره میزنم ‌ اما تفنگ رو دسته کسی بدم یکی دوتا تیر هدر میده تا بزنه .
خواستم بدونم اگه راحته درستش کنم که ظاهرا همینطوری بمونه بهتره . ممنون از راهنماییتون
(2017-02-24 10:44 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پایین ترین تیر میخوره یکم بالاتر از اون جایی که هدف گرفتی . بقیه بالاتر میخوره .

درود بر دوستان
دوست عزیز شما باید هر دو لول رو با شرایط یکسان اعم از تیر انداز، فشنگ، اندازه هدف و فاصله تا هدف بررسی کنی اگه هر دو لول تفنگ چه چپ وچه راست بالا میزنه ولی یک جا میزنه این عیب بدی نیست( با ا اصلاح مگسک و قنداق می توان به نتایج مطلوب رسید) و یا به قول باربد عزیز میتونی با تمرین زیاد به رفتار سلاح خودت عادت کنی و قلق و دست بیاری ولی گاهی لول چپ یه طرف میزنه ولو ل راست هم طرف دیگه اینجا دیگه کار سخت میشه در واقع شما باید قلق دو تا تفنگ تو دستت بیاد اگه باراست بخوای کار کنی یه جور واگه با چپ بخوای بکنی یه جور دیگه باید نشونه بگیری که این ایراد توی نخجیر دو دیده شده باز هم خوبه که سلاحشما ا قدری بالا میزنه واز پایین زدن بهتره چون هیچ گاه هدف رو گم نمیکنی به ویژه در هوا زنی
(2017-02-24 05:00 PM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-24 10:44 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر دوستان
دوست عزیز شما باید هر دو لول رو با شرایط یکسان اعم از تیر انداز، فشنگ، اندازه هدف و فاصله تا هدف بررسی کنی اگه هر دو لول تفنگ چه چپ وچه راست بالا میزنه ولی یک جا میزنه این عیب بدی نیست( با ا اصلاح مگسک و قنداق می توان به نتایج مطلوب رسید) و یا به قول باربد عزیز میتونی با تمرین زیاد به رفتار سلاح خودت عادت کنی و قلق و دست بیاری ولی گاهی لول چپ یه طرف میزنه ولو ل راست هم طرف دیگه اینجا دیگه کار سخت میشه در واقع شما باید قلق دو تا تفنگ تو دستت بیاد اگه باراست بخوای کار کنی یه جور واگه با چپ بخوای بکنی یه جور دیگه باید نشونه بگیری که این ایراد توی نخجیر دو دیده شده باز هم خوبه که سلاحشما ا قدری بالا میزنه واز پایین زدن بهتره چون هیچ گاه هدف رو گم نمیکنی به ویژه در هوا زنی

این تکنیک همگرا کردن لول کاری پیچیده هست و دو لول های نخجیر هم بعضیاشون شانسی خوب در میان یه کلیپ از دوستان همین انجمن در خصوص سلاح هالند هالند دیدم برای جفت و جور کردن هر دولول کنار هم که ابتدا به صورت موقت هر دو لول رو فیکس می کنن و با تیر اندازی امتحان می کنن اگه هر دو لول در فاصله مناسب درست به هدف خورد و چپ و راست وبالا و پایین نزد آن وقت هر دو لول رو با تکنیک خاص خود به صورت دایم فیکس میکنن ولی من از پروسه تولید نخجیر هیچ اطلاعی ندارم که ایا این ظرافت ها رو بلد هستنند یا نه یا اینکه بلد هستند ولی نمیخواد اعمال کنند
لینک مرجع