انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
رضا جان اسلحه فروش می گفت تا امروز که از اسلحه مهمات سهمیه ها رو گرفتن فقط نخجیر 1و2 دادن هیچ نوع دولول سوار نداشتن .
راست و دروغش پای خودش
در مورد اسلحه های اروپایی هم اگر منظور اسلحه های وارداتی فدراسیونه از یکی از دوستان مطلع شنیدم فعلا مشکلاتی دارندواز توزیعش خبری نیست
سلام.
من قصد خرید یک صلاح شکاری رو دارم که کم دردسر باشه و خیلی ازیت نکنه.
میخاستم ببینم شما این صلاح رو معرفی میکنید ؟
اگه ممکنه قیمت هم در بازار ذکر کنید !
Khansariha (8)
(2013-07-21 02:14 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من قصد خرید یک صلاح شکاری رو دارم که کم دردسر باشه و خیلی ازیت نکنه.
میخاستم ببینم شما این صلاح رو معرفی میکنید ؟
اگه ممکنه قیمت هم در بازار ذکر کنید !
Khansariha (8)
سلام
دوست خوبم،سوالت خيلي كليه اينجوري نميشه راهنمايي خوبي كرد شما بايد اول چندتا سوال از خودت بپرسي؟
1- واسه چه كاري سلاح ميخاي؟( اهداف پروازي-شكار تفريحي-علاقه به اسلحه ...)
2-چقدر ميخاي هزينه كني؟2 ميليون-4ميليون و ...
3-زيبايي چقدر برات مهمه؟
4-پرنده ميخاي بزني يا چهارپا؟
5-فشنگ چهار پاره و اسلاگم ميخاي بزني؟
بعد دوستان و اساتيد حتما ميتونن كمكت كنن
من بیشتر به خاطر تفریح و گاهی شکار پرنده و کمتر چهارپا میخام و علاقه ی زیادی به صلاح ها دارم.
با توجه به این که بیشتر میخام علاقه ام رو ارضا کنم اگه صلاح کمی زیبایی داشته باشه بهتره.
من اطلاعاتی در مورد فشنگ ها ندارم.ولی هرچه صلاح قوی تر باشه بهتره.البته محدودیت قیمت دارم و حداکثر تا 3 4 ملیون.
دوست عزيز با اين پول شما و اينكه ميخايد كم دردسر باشه يه تك لول بخريد اولويت اول با روس هستش ( البته از قيمتش اطلاع درستي ندارم )
با بودجه ای که داری اگه آزاد بخوای خرید کنی میتونی نخجیر 1 و2 بگیری و صیاد2 ولی دولتی اگه گیر بیاری آکارو شاهین هم میتونی بخری ولی چون استفاده انچنانی نمیخوای بکنی اگه اولین اسلحت هست تکلول واست بهتره بعدأ اسلحه حرفه ای تری بخر
خیلی مممنون.
میشه قیمت صلاح های نخجیر 2 و صیاد 2 رو به طور ازاد و دولتی ذکر کنید.
واین که اون صلاح تک لول روسی که استادم عرض کردن چه قیمتی داره ؟(ازاد و دولتی )
Khansariha (8)
دولتی دقیق یادم نیست ولی آزاد نخجیر2 از 3200تا 3700قیمت دارم صیاد 2 هم چندوقت پیش 3400بود تکلول روس هم دیگه دولتی نیست آزادم بستگی به فروشنده داره از5500 فکر کنم به بالا باشه
سلام
دولتی نخجیر سال 92 1063000

ببخشید 1630000 تومان
امروز با یکی از شکارچیان تقریبا کار درست صحبت می کردم گفتش که اگه با نخجیر 2 زیاد و با فاصله زمانی کم شلیک کنی لول به شدت گرم میشه و انحراف (البته در حد بسیار کم) پیدا می کنه . نظر اساتید در این مورد چیه؟ البته من خودم یک بار حدود 10 شلیک به فاصله یکی دو دقیقه داشتم لول گرم شد . ولی نه زیاد.
لینک مرجع