انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ote='asman' pid='227166' dateline='1425753215']
ضمن خوشامد گویی به جنابalirezzzz تازه دامادیت هم مبارک //من هر وقت میشنوم کسی سلاحشو میخواد بفروشه قلبا ناراحت میشم مگه اینکه بخواد ی بهترشو بخره واما شما چرا به صلاح نیست که اسلحه رو نگه دارید متعهلی منافاتی با اسلحه داری نداره که هیچ تازه به نظر بنده حقیر یکی از نشانه های ی مرد داشتن اسلحه است تا جایی که راه داره نفروشید واگر براتون مقدوره بیشتر توضیح بدید تا شاید دوستان انجمن ی راه حلی بدن که این اسلحه رو نگه ذارید/یاحقKhansariha (8)
[/quote]

سلام دوست عزيز از لطفي كه نسبت بمن داريد ممنونم
اكر كه متاهل هستيد كا ان شا الله قسمت بجه هاتون بشه واكر مجرديد بزودي قسمت خودتون
من خودم هم قلبا راضي به اينكار نيستم واينرو هم بكم كه هنوز با اسلحه م يه تير هم شليك نكردم و با مشقت تونستم بخرمش و همش از رو عشق بوده ولي زندكي مشتركه ديكه!!!
ضمن خوشامد گویی به جنابalirezzzz تازه دامادیت هم مبارک //من هر وقت میشنوم کسی سلاحشو میخواد بفروشه قلبا ناراحت میشم مگه اینکه بخواد ی بهترشو بخره واما شما چرا به صلاح نیست که اسلحه رو نگه دارید متعهلی منافاتی با اسلحه داری نداره که هیچ تازه به نظر بنده حقیر یکی از نشانه های ی مرد داشتن اسلحه است تا جایی که راه داره نفروشید واگر براتون مقدوره بیشتر توضیح بدید تا شاید دوستان انجمن ی راه حلی بدن که این اسلحه رو نگه ذارید/یاحقKhansariha (8)
[/quote]

اكر كه متاهل هستيد كا ان شا الله قسمت بجه هاتون بشه واكر مجرديد بزودي قسمت خودتون
من خودم هم قلبا راضي به اينكار نيستم واينرو هم بكم كه هنوز با اسلحه م يه تير هم شليك نكردم و با مشقت تونستم بخرمش و همش از رو عشق بوده ولي زندكي مشتركه ديكه!!!
(2015-03-09 06:49 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل و نازنین..... بلاخره امروز بعد مدت ها چرخیدن برای خرید اسلحه با قیمت مناسب با بودجه سه تومن رفتم برای خرید نخجیر یک که اسلحه فروش گفت بجایی اینکه تک بهت بدم ۲.۸۰۰ بیا یه دو بهت بدم که مال سه سال قبله و صاحبش ازش کار نکشیده.... خلاصه اسلحه رو اورد و دیدیم....انصافا تمیز بود....رو پیشانی جنگیش اثر انچنانی از فشنگ نبود......ما هم فرصت را مغتنم دونستیم و خریدیمش..... ایشلا که خوب از اب در بیاد... محل خرید مازندران

سلام مبارکت باشه ایشاا... نخجیر شما دقیق بزنهKhansariha (256)
(2015-03-07 07:39 PM)alirezzzz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده شرايط خاصو ميشه بفرماييد
من يه اسلحه دولتي خريدم و سه سالش تموم نشده و ختم كلام رو بكم تازه دامادم Khansariha (226) به صلاح نيس اسلحه توي خونه نكه دارم !!!!!!

با سلام و تبريك خدمت شما.

مبارك باشه و انشاءا... به پاي هم پير شيد و زندگي لحظه به لحظه با عشق و شادي و سلامتي داشته باشيد.

آقا اين تازه دامادم و به صلاح نيست و ..... رو ول كن.

اينها همه توجيه كردن خودتون هست.

اصل و واقعيت مطلب رو بچسب !

اگر همسر محترم مخالفه كه خوب خدا بهت رحم كنه !

شما يا صلاحيت حمل سلاح رو داري و يا نداري !

تا جايي كه من ميدونم تنها راه شما اينه ( چون سه سالتون تموم نشده ) بري اسلحه و مهمات و بگي من توانايي نگهداري سلاح رو ندارم كه 100 % برچسب عدم صلاحيت بهت ميزن و به احتمال زياد در آينده اگر بخواهي سلاح بخري 100 % مشكل پيدا ميكني و تائيد صلاحيت نميشي و بهت مجوز حمل سلاح نميدن !

حال ديگر خود داني.

شايد موارد ديگري هم باشه كه من بي اطلاع هستم.

بازم بهتون تبريك ميگم.

موفق باشيد.
سلام دوست عزیز منم اغاز زندگی مشترک رو بهت تبریک میگم اگه خانمت با اسلحه مشکل داره میتونی اونو طوری بار بیاری که خودش دوستار اسلحه باشد .
سلام به دوستان عزيز
ممنونم ان شا الله قسمت خودتون و بجه هاتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مشكل من دوتاس يكي مخالفت همسرم با شكار يكي ديكش مخالفت مجددهمسرم با اسلحه !!!!
تا الانش كه اين اسلحه شليك نكرده ولي باعث خير بوده يكيشم اين بوده كه با اين فروم و اساتيدش اشنا شدم كه باعث افتخاره
من خيلي وقت بود كه مطالب سايتو ميخوندم واز جو صميمي سايت خيلي خوشم امده
بااقتداربگو من اسلحه مو نمیفروشم (اول زندگی گامهای محکمی بردار)
(2015-03-11 11:46 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بااقتداربگو من اسلحه مو نمیفروشم (اول زندگی گامهای محکمی بردار)

خخخ بابا بزار زندگیشو کنه . ببینیم اول زندگی بد بختش می کنید یا نه خخخ .
دوست عزیز خانم من هم اول کار علاقه به تفنگ نداشت تا اینکه طوری علاقه مند شد که با خودم می اومد بیرون با هم مسابقه تیراندازی میدادیم خخخ
اگر میتونی کمی صبر کن تا گذر زمان خودش همه چی رو حل کنه
اولش که علاقه نداشت میرفتیم بیرون به بهانه یه چایی یا میوه تو طبیعت خوردن . منم با خودم تفنگ میبردم و تیر اندازی میکردم . حالا هروقت میریم بیرون خودش میدونه تفنگ هم باید ببریم . خخخ یعنی اگه تفنگ نبریم اصلا اون تفریح دیگه تفریح نمیشه
شما هم به بهونه طبیعت برو بیرون هر دفعه دو تا تیر بنداز . یه روز میبینی که خانمت دیگه ازت تفنگ رو گرفته داره خودش تیراندازی میکنه . اون هم به اهداف پروازی خخخ
ولی جدا از شوخی خانم من هروقت میخواد برام هدیه بخره میره لوازم شکار برام هدیه میخره چون میدونه تنها چیزیه که منو خوشحال میکنه همین وسایل هست
(2015-03-10 06:38 AM)alirezzzz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

چقدر کامل و مفید بود
ممنون از راهنمایی
خخخ
باکمال احترام میگم:عشق من فروشی نیست
لینک مرجع