انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
این عکس خدمت دوست گرامیsnipershot...جهت راهنمایی سال ساخت

[تصویر: %D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D8%B3%D8...%D9%84.jpg]
به نظرم سال ساختش 87 باشه منتظر جواب جناب ‏snipershot ‎هستیم اسلحه من اصلأ حروف یا ضربدر نداره فقط ۷رقم شماره وجود داره
(2013-08-26 10:32 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم سال ساختش 87 باشه منتظر جواب جناب ‏snipershot ‎هستیم اسلحه من اصلأ حروف یا ضربدر نداره فقط ۷رقم شماره وجود داره

سلام محمد جان اگه تفاوت میکنه شما هم یه زحمت بکشید عکس بزارین تا حداقل در جهت اطلاعات عمومی خودمون بدونیم ضمن اینکه برای خودمون هم مشخص میشه دقیقا هر سلاح نخجیر مربوط به چه سالی هست هر چند که در اصل موضوع که برتری خاص یا کیفیت تفاوتی نمیکنهKhansariha (8)
والا آقا بیژن عکس نمیتونم بزارم چون باگوشی وارد سایت میشم ولی سمت چپ کپ به صورت ماشینی دوخته شده 1600869و سمت راست کپ با روی لول و بچه قندق شماره 702 حک شده میخوام لول تفنگو عوض کنم میتونم لولی به غیر از نخجیر بندازم روش
نخجير ٢ من هم اولش با DSH شروع ميشد و بعدش چند تا عدد و هيچ جاي ديگس هيچ عدد و كلمه اي نبود، متاسفانه نيست كه ازش عكس بگيرم
(2013-08-26 10:58 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا آقا بیژن عکس نمیتونم بزارم چون باگوشی وارد سایت میشم ولی سمت چپ کپ به صورت ماشینی دوخته شده 1600869و سمت راست کپ با روی لول و بچه قندق شماره 702 حک شده میخوام لول تفنگو عوض کنم میتونم لولی به غیر از نخجیر بندازم روش

اون اعداد معمولا 3 رقمي سريال سلاح نيستند و معمولا در سلاح هاي ترك نيز ديده ميشوند و اعداد روي قنداق،بچه قنداق، و لول و كپ درج مي شوند به جهت همخواني اجزاء همان سلاح كه فيت يكديگر هستند و جلوگيري از مونتاژ و بسته بندي اشتباه اجزاء سلاح چرا كه برخي قطعات مختص همان سلاح (همان شماره سريال) ساخته شده اند به عنوان مثال بچه قنداق هر نخجير يك منحصرا" براي خودش است و البته به نظر منتكنيك هاي ساخت باعث اين امر شده است چرا كه اگر ساخت قطعات (حتي بخش هاي چوبي) اگر با دقت بالا باشد كه ديگر نيازي به فيت كردن نمي باشد
بله فرمایش شما آقا رضا درسته به خاطر همین نوشتم روی سه قسمت که کسی اشتباهأ با سریال تفنگش اشتباه نگیره
دوستان کسی جواب منو در مورد تعویض لول نمیده مشکل اینجاست که سر هردو لول وقتی با انگشت کوچیک داخلشو دورانی لمس میکنی دارای خطهای موازی با لول هست که هرچی پاک کردم نرفت مثل اینه که ساچمه به لول خط انداخته لول سمت چپ هم بعد از خزانه دارای همون خطهای کزایی به طول4سانت هست و وسط لول هم تقریبأ یه خط دایره مانند وجود داره کلأ بدجور رفته رو اعصابم میخوام لوله رو عوض کنم
فرچه سيمي مارپيچ مخصوص تنظيف چاره كار شماست
به یه تعمیرکار نشون دادم میگه چیزی نیست به دوتا اسلحه فروش نشون دادم میگن باهاش چارپاره انداختن اینجوری شده شاید روی الگوی پخشش تأثیر گذاشته باشه و باید لوله رو عوض کنی با فرچه سیمی چکارش کنم
لینک مرجع