انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-01 10:17 AM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله وقتی که مسلح نباشه سوزنا بیرون هستند

سلام مبارک باشه Khansariha (8) قیمت تمام شده چقدر بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..آزاد یا حواله ای بود ؟؟؟؟؟
دولتی 2.650
(2014-09-01 09:52 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
به به آقای عظیمی ، مبارکه انشالله بالاخره این تفنگ شما هم اومد !!!!!!!
چند وقت پیش داشتم میگفتم این آقای عظیمی تفنگش که نیومد ، هیچی ، خودش هم رفت !!!!!!!!!!
دیدی برادر من همون روز اول بهت گفتم تفنگت نخجیره ولی مبارک باشه اینطور که میبینم درمدل های جدید هم ظاهر تفنگ هم باطنش داره پیشرفت میکنه و با امید به روزی که به مرحله ای برسیم که تولید داخل برامون افتخار باشه .
فقط مونده با یک پترن اساسی به فیض برسونی مارو ....خخخخخخخخخخخخخخخخ

سلام دوست عزیز و گرامی دیروز رفته بودم منزل برادرم یه تک لول بایکال داره قنداق اون و با تفنگ خودم تطبیق دادم از لحاظ اندازه یکی بودن تقریبا فقط شمایلش فرق میکرد خوبم تو کتفم میشینه به نظر شما با قدیمیاش فرق میکنه با توجه به عکسی که انداختم ؟ اخه میگن قنداق نخجیر غیر استاندارد خوب تو کتف نمیشینه
Khansariha (219)Khansariha (219)امروز بعد از دو ماه(دقیق) جواز تفنگم اومد دیگه داشتم عقده ایی میشدم خخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (219)
به به مبارک باشه آقا محمد.من که گفتم این قدر نگران نباش نهایتا 2 ماهه میادKhansariha (219)راستی یه سر به ما بزنKhansariha (8)من دوشنبه ها دانشگاه نیستم.21 واحد گرفتم سرم حسابی شلوغه.خواستی بیای پخ بدهKhansariha (214)دوستان این گودی وسط لول نخجیر ها رو چرا کارخونه اصلاح نمیکنه؟؟؟ مثل گوداله !!!!!!!!!!!!!!Khansariha (290)
ولی اگه بشه معرکه میشه.Khansariha (48)
با سلام
دوستان همزمان شلیک کردن هر دو فشنگ مشکلی برای اسلحه ایجاد نمیکنه یا خطرناک نیست؟
پیشاپیش ممنونKhansariha (8)
(2014-10-24 08:00 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان همزمان شلیک کردن هر دو فشنگ مشکلی برای اسلحه ایجاد نمیکنه یا خطرناک نیست؟

سلام چیزی نمیشه برا رفیقم یه بار 2 تا تیر باهم زد مشکلی پیش نیومد.....Khansariha (214)
(2014-10-24 08:00 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

چرا مشكل پيش مياره
لقي قفل و بست لول و ترك خوردن قنداق
سلام من نخجیرددولولدارم تنهاتفنگی که من دیدم قسمت خزانه ازلول جداهست وبه صورت یه تیکه نیست نخجیره شمافکرچاپاره یااسلاگ زدن وبایدازسرت بیرون کنی ماشه حددود5میلیمترلقی داره واینقدسفته که موقع شلیک کامل تمرکزتوبهم می زنه من به قیمت ازاد4میلیون تومن خریدمش معایب دیگرش اینکه شماحتمابایداچارهمرات باشه تاپس ازتیراندازی پیچهاروکه شل میشه سفت کنی وگرنه میفته گم میشه امکان جابجایی لوله ازخزانه بعدازشلیک 7یا8سهمیه وجودداره این اتفاق برای دولول پسرعموم افتاد که با 250هزارتومان حل شدوالی اخر
جدا بودن خزانه از لوله مختص نخجیر نیست.بخش عمده سلاحهای موجود چه ترک چه اروپایی بدین صورت ساخته میشوند یعنی روش مونوبلاک!!که استحکام واتصالی قوی را بین لوله ها ایجاد میکند.لوله هایی با ساختار یکپارچه عمدتا در سلاحهای سفارشی و گرانقیمت و بیشتر بغل هم وجود دارن که به این ساختار چاپرلامپ گفته میشود.همانطور که گفته شد اینروش بیشتر برای دو لول های بغل استفاده شده(البته سلاحهای سوار هم بدین روش ساخته شده اند) بدلیل اینکه انتهای هر دولوله هم بر روی قطعه فلزی که زبانه قفل سلاح را شامل میشود محکم میشوند و هم به یکدیگر لذا از نظر میزان سطح اتصال و استحکام هر دولول در وضعیت یکسانی هستند ولی در دولولهای سوار اتصال لول بالایی فقط از ناحیه بین دو لوله هست و برای تقویت ناچار به استفاده از قفلهایی مثل کراس بولت هستند که در دولولهای المانی به وفور دیده میشوند.
لینک مرجع