انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اکار حدود 2 میلیون وبایکال 2میلیون و 500 . دقت اکار از بایکال بهتره ولی از دوام به پای بایکال نمیرسه.(قیمت دولتی)
کلا اگر قصد شکار داری اکار بگیر ولی اگه برای تراپ زنی میخوای بایکال روس بهتره
hunter به اوون مغازه که گفتم زنگ زدی بپرسی ببینی جریان چیه؟
[تصویر: vc68mi29zh2qlaegc9o.jpg]

این هم 4 مدل از اسلحه ی ساچمه زنی نخجیر دو،توجه داشته باشید قیمت این 4 مدل بصورت جزیی تفاوت دارد.

بهترین مدل ان DK700-2233 است که در جعبه ی خود اسلحه و دربروشور آن حک شده استKhansariha (8)
چقدره قیمتشون داداش
(2011-12-17 09:54 PM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدره قیمتشون داداش

دوست عزیز قیمت های دولتی کماکان همان قدیمیهاست و از 760 تا 900 متغیره.
در مورد اون موضوع هم بنده تماس گرفتم و متوجه شدم قیمت های جناب فروشنده ازاد بود دوست عزیزKhansariha (8)
دمت گرم
پس چرا من که نازه از طرف یه آشنا اومدم پیشش میگفت اونقدر
تازه بهم میگفت این قیمت دولتیه
عجب آدمیه
هانتر جان پس من تک لول روس بگیرم خیلی بهتره آره؟
قیمتش همونه که توی عکس صفخات قبل گداشتی دیگه؟
بله دوست عزیز،
شما روس بخری خیلی بهتره
فکر کنم بار صدمه دارم میگم بهتونKhansariha (87)
موفق باشی عزیز.
نه بار دومه
آقا به نظرتون یه نخجیر 2 دست دوم 1 تومن میرزه
یکی ازدوستان داره قنداقش منبت داره یه جاهایی هم رو لولش قرمز بود فکر کنم زاج کاری لازم داره
(2011-12-18 12:38 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا به نظرتون یه نخجیر 2 دست دوم 1 تومن میرزه
یکی ازدوستان داره قنداقش منبت داره یه جاهایی هم رو لولش قرمز بود فکر کنم زاج کاری لازم داره

اره هومن جان .
قیمته ازادش از 1.5 تا دوتومنه!
اون لکه ی قرمزشو میشه با اسپری درستش کرد،اسپری مخصوصش 5 تومنهKhansariha (8)
اگه یه تومن میده بخر!
فقط قبلش دو تا تیرباهاش بزن ببین پوکه کشش خراب نشده باشه و فشنگ بعد شلیک راحت از جان لوله خارج میشهKhansariha (8)
و در اخر هم اتصالات بین لوله را دقیقا چک کن.
موفق وپیروزKhansariha (214)
لینک مرجع