انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-06-23 09:04 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.داداش فرچه فلزی که خیلی زبر باشه استفاده نکن که بدتر میشه.اگه خراشیدگی کمه اشکالی نداره.تا حالا تک گلوله سر مسی یا چهارپاره یا ساچمه استیل باهاش زدی؟؟؟؟؟؟؟؟سعی کن از ساچمه های روکش دار استفاده نکنیKhansariha (8)

با سلام و احترام.

من تا الان تک گلوله سر مسی یا چهارپاره یا ساچمه استیل به هيچ وجه نزدم.

ولي اين موضوع خيلي ناراحتم كرده !

بايد چكار كنم ؟

ممنونم.
با سلام :
دوست عزیز شما فقط حرف خود را تکرار میکنید نه عکس میگذارید نه حاضرید به کسی نشانش بدهید نه پیش تعمیر کار ببرید آخه اینطوری که نمیشه مشکلی رو حل کرد !!!!Khansariha (226)
یکی از بچه های این انجمن که آکارش آسیب دیده بود هر طور بود از لوله عکس گرفته بود اتفاقا همین نقطه که شما میگویید آسیب دیده با همین موبایل هم گرفته بود وسایل تخصصی هم نداشت ...........................
شما چند راه بیشتر نداری یا به یک آدم وارد نشان بدهید یا تعمیر کار یا عکسی بگذارید تا بشه بیشتر بررسی اش کرد اگر هم تهران هستی بیارش ببینم چی شده
(2014-06-23 11:19 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز شما فقط حرف خود را تکرار میکنید نه عکس میگذارید نه حاضرید به کسی نشانش بدهید نه پیش تعمیر کار ببرید آخه اینطوری که نمیشه مشکلی رو حل کرد !!!!Khansariha (226)
یکی از بچه های این انجمن که آکارش آسیب دیده بود هر طور بود از لوله عکس گرفته بود اتفاقا همین نقطه که شما میگویید آسیب دیده با همین موبایل هم گرفته بود وسایل تخصصی هم نداشت ...........................
شما چند راه بیشتر نداری یا به یک آدم وارد نشان بدهید یا تعمیر کار یا عکسی بگذارید تا بشه بیشتر بررسی اش کرد اگر هم تهران هستی بیارش ببینم چی شده

با سلام و عرض ادب.

از شما با 655 پست واقعا بعيده !

حرفهايي ميزنيد كه آدم هنگ ميكنه !Khansariha (367)

دوست عزيز فقط بگيد من از داخل لوله دقيقا آخر ده سانت اول لوله چجوري عكس بگيرم ؟

لطفا از اين شاخه به اون شاخه نپريد و فقط جواب سوال بالاي منو بديد !

ممنونم.
چه چيزي بعيده جناب آريا ؟ اينكه خواستن تا از قسمت آسيب خورده عكس بگيرين ؟؟؟
انقدر سخته ؟؟؟
دوستان علم غيب ندارن كه !!!
ضمنا كسي كه راهنمايي مي خواد طلب كه نداره ؟ ميتونه كمي نرم تر و مودبانه تر پست ارسال كنه ...
(2014-06-24 01:00 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-23 11:19 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :

با سلام و عرض ادب.

از شما با 655 پست واقعا بعيده !

حرفهايي ميزنيد كه آدم هنگ ميكنه !Khansariha (367)

دوست عزيز فقط بگيد من از داخل لوله دقيقا آخر ده سانت اول لوله چجوري عكس بگيرم ؟

لطفا از اين شاخه به اون شاخه نپريد و فقط جواب سوال بالاي منو بديد !

ممنونم.
دوست عزیز.
متاسفانه باید بهتون بگم لحن پستتون اصلا جالب نیست.چیزی که من دارم می بینم اینه که شما انتظار دارین دوستان با علم غیب به شما کمک کنن.اونم با لحن دستور و نگاه از بالا.
کاملا در این موضوع حق به جانب آقا کامران هست.وقتی چیزی رو نبینیم چطور می شه درباره ش نظر داد!!
فکر کنم اون قدر سابقه فعالیت دارید تا متوجه این دست مسائل بشین.پس لطفا بیشتر توجه کنید.Khansariha (8)
از داخل لوله کالیبر 12 راحت میشه عکس گرفت از اونجای که من از داخل لوله 5.5 راحت عکس گرفتم تو نور زیاد.
در مورد خط خش داخل لوله هم هیچ موردی نداره برای اسلحه خود بنده هم پیش امده. حتی سلاح های دیدم که بعد هزاران شلیک سر لوله اسلحه این ورق نازک شده ولی بازم به خوبی کار میکنن. سلاح های نخجیر که کروم سخت میشن داخل لوله نباید این مشکل پیش بیاد به همین سادگی ولی از نظر ایمنی هیچ مشکلی نمیتونه ایجاد کنه.
چون سلاح کروم هست اگه بخاین اون خط خش رو پولیش کنین به کروم اطراف هم صدمه میزنین.
...
اگه صفحات قبلي اين تاپيك يا تاپيك مشاوره تفنگ ساچمه زني رو مطالعه كنين دوستان از توي لوله تفنگشون عكس گرفتن نگاه كنين تا بدونين چجوري عكس بگيرين
عجب معرفی شده این تاپیک ؟!!!
این که همش شده بگو مگو و اشکالات لفظی از همدیگر ؟!!!!
جناب آریا متاسفانه با پاسخها دارید بجای ختم ماجرا به حاشیه دامن میزنید دوستان هم لطفا از ادامه این کشمکش خودداری کنند . ممنون
پستهای اخیر و بی ربط پاک میشوند و هرکسی ادامه داد اخطار خواهد گرفت .
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامي.

آقا امروز در مورد سوزن اسلحه با يكي از بهترين تعمير كاران شهرستان مشورت كردم كه جواب جالبي دادند.

ايشان گفتند من مي توانم كاري كنم كه سوزن شما قوي تر شده و هر نوع فشنگي با هر نوع چاشني رو بزنه ولي اين كارو توصيه نميكنم چون بعدش بايد منتظر شكستن پي در پي فنر و سوزن باشي به جاي اينكار از فشنگهاي مناسب تفنگت كه ميگي چاشني زرد هست استفاده كن !

همچنين اگر از 10 تا فشنگ با همين چاشني زرد كه ميگي تفنگت ميزنه يكي رو هم نزد اشكالي نداره وقتي ديدي چاشني عمل نكرد 2 ثانيه صبر كن و دوباره مسلح كن !

ضمنا اين تعمير كار حرف يكي از دوستان انجمن را نيز زد و گفت بعد از مدتي اين مشكل خود به خود رفع ميشه !

نظر شما دوستان گرامي چيست ؟

با تشكر.
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامي و عزيز.

آقا به لطف خداوند مهربان و راهنمايي هاي شما دوستان گرامي و با پيگيريهاي مداوم خودم دو فنر اسلحه نخجير 2 خودم را تعويض كردم كه در حال حاظر تمامي فشنگ ها با هر چاشني چه چاشني زرد و چه چاشني سفيد رنگ را به راحتي ميزند.

فقط چهار سوال بسيار مهم پس از تعويض فنرها از شما دوستان و بزرگواران گرامي دارم كه خواهشمندم مثل هميشه با صبر و بردباري و بصورت كامل جواب سوالات من را بدهيد چون خيلي از دوستان كه با آنها از نزديك در تماس هستم و در همين انجمن هستند با مشكل تفنگ من دست به گريبان هستند كه اميدوارم مشكل اسلحه آنها هم مثل من خيلي زود حل شود.

1. پس از تعويض فنرها وقتي كه كمر اسلحه خودم را براي مسلح شدن مي شكنم اول صداي تق مسلح شدن لوله راست و سپس با كمي فشار بيشتر براي شكستن كمر تفنگ صداي تق مسلح شدن لوله چپ مي آيد ! آيا لوله ها با شكستن كمر سلاح نبايد با هم مسلح شوند ؟

2. ماشه راست بصورت نرمال عمل ميكنه و اسلحه شليك ميكنه ولي ماشه چپ را بايد كمي بيشتر و تقريبا تا آخر بكشم تا لوله چپ شليك كنه بصورت اينكه كمي مونده تا به محافظ ماشه بچسبه ! اشكالي نداره ؟

3. حدود 20 تا فشنگ پياپي امروز شليك كردم بودم كه گفتم بزار يك چند تايي هم استرلينگ شماره 4 و 3 بزنم ! دو تا استرلينگ شماره 4 در اسحه گير كردند و بزور كمر اسلحه را شكستم و آنها را خارج كردم و دو تا استرلينگ شماره 3 كه كلا در اسلحه گير كرد و اسلحه باز نميشد كه به كمك يكي از دوستان حرفه اي اسلحه باز و فشنگها خارج شد و پس از آن چند تا فشنگ ديگر عقاب شليك شد كه بدون مشكل شليك شدند ! فشنگهاي استرلينگ مشكل دارند و يا اسلحه من ؟

4. از حدود 40 تا شليك باز هم يك فشنگ استرلينگ با چاشني سفيد و يك فشنگ عقاب با چاشني زرد رنگ شليك نشد ! ( حدس من اين هست به خاطر درست مسلح نشدن و يا نيمه مسلح شدن اسلحه و يا فنر تازه آن باشد ) ولي به غير از اين دو مورد تمامي فشنگهاي عقاب بخوبي و بدون مشكل شليك شدند ! در اين مورد هم مشكلي نيست ؟

باز هم از شما دوستان و سروران گرامي به خاطر اينكه وقت گرانبهاي خود را براي جواب دادن به سوالات من ميگذاريد و مثل هميشه با صبر و بردباري و بصورت كامل جواب سوالات من را ميدهيد از شما بسيار تشكر ميكنم.

اميدوارم هميشه سلامت و شاد و سربلند باشيد.

ارادتمند شما.
لینک مرجع