انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در حد نو هستش ولی این یه ایراد و داشت
خیلی از دوستان رو دیدم که نخجیرشون خیلی لقی داشته ولی به همین صورت شکار می رند و کلی هم لذت می بردند لقی در حدی که کاملا شکاف دیده می شد و کاغذ بینش عبور می کرد خخخخخ هر چی هم می گفتم بده میله اینو با پرس در بیاریم گودی رو پر کنیم قبول نمی کرد .هنوز هم به این شکله و تیر می ندازه
سلام rominجان موضوع لقی کمراسلحه خیلی به وسواس مالک اون بستگی داره خیلیا به راحتی باهاش کنارمیان وبیشتر به شکار ودقت درتیراندازی تمرکز میکنن یکیم مثه من اگه کوچکترین فاصله ایجادبشه تیراندازی بهم لذت نمیده که اصلا کاردرست ومنطقی نیست حساسیت زیادی هم باعث درگیری فکروتخریب جیب فردمیشه
(2016-10-06 08:11 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام rominجان موضوع لقی کمراسلحه خیلی به وسواس مالک اون بستگی داره خیلیا به راحتی باهاش کنارمیان وبیشتر به شکار ودقت درتیراندازی تمرکز میکنن یکیم مثه من اگه کوچکترین فاصله ایجادبشه تیراندازی بهم لذت نمیده که اصلا کاردرست ومنطقی نیست حساسیت زیادی هم باعث درگیری فکروتخریب جیب فردمیشه
دقیقا با مطلبی که شما فرمودید موافقم
سلام منبت نمیدونم ولی سادشو قبل محرم 3/600 میگفت
سلام بایه تومن افزایش بودجه تفنگای بهتری میشه خرید تامجبورنشی لحاف جلوی تعمیرات اسلحه پهن کنی فک نکنم نخجیرداری نباشه تاحالا پیش تعمیرکارنرفته باشه ولی برای شروع بدنیست چون اگه ازدستت بیفته زاجش بره ،قنداقش بشکنه خیلی دلت نمیسوزه البته همین قنداق بلندوبی قواره۶۰۰تومن قیمتشه توهمین تاپیک یه بنده خدایی گفت اگه کسی تونست به نخجیرعیب بگیره، بعدچندساعت دیگه کسی عزیزمونو ندید فک کنم تبخیرشد یکی رفت مسافرت به پسرش گفت من که نیستم هرمهمونی اومد یه زیتون بنداز توسبدبعد۶ماه زنگ زد خونه پسرش گفت نمایندگیه پخش زیتون استان بفرمایید.
بعد از نخجیر2 با همون قیمت آزاد 3600 تا 4 میلیون فکر نکنم دولول دیگه ای آکبند کمتر از 7 میلیون داشته باشیم .دوستان اونقدر از این تفنگ بد گفتن که خودم تصمیم گرفتم برم ببینم این قول بی شاخودم و این فاجعه ساخت بشریت چیه .چند روز پیش رفتم فردوسی و دوسه تا رو تو مغازه دست گرفتم و نگاه کردم .حقیقتاً اونجور که دوستان ازش بد میگن نیست.از لحاظ وزنی هم خیلی سنگین تر از مدل های ترک نیست .میشه با یکم تغییر تو قنداق و سرویس داخلی بسته به صلیقه خود فرد تفنگ زیبایی ازش ساخت بازم اگه یک میلیون براش خرج کنید شما یک تفنگ صفر دارید که خودتون میدونید چطور دارید باهاش رفتار میکنید .به نظر من کارایی این تفنگ نسبت به قیمتش عالیه و اینکه شما با صرف هزینه دو تا سه برابر و بیشتر به آیتمهای دو یا چندبرابری نمیرسید که ارزشش رو داشته باشه آدم چند برابر هزینه کنه . اگه آدم از تفنگ درست استفاده نکنه نتیجه کار یکسان خواهد بود.چه لول تفنگ تست شده کارخانه نخجیر باشه چه سانتاتین فرانسه .
سلام صالح جان شمابانگاه کردن فهمیدین نخجیرتفنگ خوبیه همینطوره چون گربه رو جای قناری رنگ کردن من سه ساله بااین تفنگ سر وکله میزنم بیشتراز50مترنمیشه رو دست حملش کردسه کیلووهفتصدگرم،سنگین نیست،یه دولول ترک دستت بگیرمعنی سبک بودن ومتوجه میشید،ازلحاظ قیمت یه کرال سوارآک گرفتم ۶تومن که نقش روی قنداق وبچه قنداقش به تمام هیکل نخجیر(خودم)میارزه نخجیردولتیش حالا یه چیزی ،تمام افرادی که نخجیرخریدن اولین تفنگشون بوده ویااجبارا باقیمت دولتی زیربارخریدش رفتن ،پستهای همین تاپیک وبخونید ببیندچندنفروقتی نخجیرو تومغازه دیدن فکرکردن سنت اتین خریدن اماموقعی آوردنش خونه ...
نخجیر برای دوستانی که سالیانه حدود 30 تا 40 تیر می زنند خوبه و خیلی قیمتش مناسب ولی نقاط ضعف زیاد داره و باید رفع بشه . وقتی نخجیر دستم رسید اینقدر این قنداق سنگین بود که حد نداشت .ماشه سفتی داشت و یکم پایین می زد ... البته یکم دست به اچار م بدک نیست .قنداق رو تراشیدم و باریک کردم و مجدد سمباده شاپان و در اخر کیلر زدم مثل روز اول شاید بهتر . نیم تسمه لول رو با مینی فرز برش دادم و تسمه از حات مخروطی در اومد و هم سطح شد و زاج زدم تا یک دست بشه . چون ی مقدار پایین می زد العان خوبه .ماشه رو باز کردم قسمتی که درگیر می شد کم کردم تا نرمتر شد در حد استاندارد نه خیلی حساس و خطر ناک در اخر هم بچه قنداق رو نیم حلال اخرش رو برداشتم مثل مدل روسی کردم و در اخر با خودم گفتم آآآآآخیش تموم شد . ولی العان دیگه حرف نداره واسه ما که خوبه تا 70 80 در تیررس باشه حرفی نمی زاره . البته از من تکه نخجیره Khansariha (399)
با سلام و احترام.

اقا منکه 100 درصد اطمینان پیداکردم نخجیری گیر من اومده معجزه شده !

برای حرف های دوستان واقعا موندم ! نمیدونم چی بگم ؟

من با اینکه می تونستم دو لول روس بغل بگیرم ولی به اصرار دو تا از دوستان که اسلحه فروش هستند و گفتند الکی هزینه نکن و نخجیر برای شما خوبه ، نخجیر رو انتخاب کردم و همانطور که قبلا نوشتم فقط یک جفت فنر برای آن عوض کردم و واقعا راضی هستم.

90 تا فشنگ تو یک روز آنهم مرداد ماه زدم اخ نگفته!

امیدوارم همه دوستان با اسلحه های خودشون حال کنند.

ممنونم.
لینک مرجع