انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگر ابتدای خط نشانه روی یک زایده uشکل شبیه به شکاف مگسک ،با کمی چسب دوقولوی بی رنگ قرار بدن احتمال داره بهتر بشه.فقط باید با دقت و ظرافت اماده و نصب بشه که بجای درست کردن ابرو،چشم رو کور نکنیم.
ﻋﺰﻳﺰاﻥ, ﻓﺮﺩﻱ ﺩﺭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺯﻳﺮ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﺨﺠﻴﺮ 2 ﻣﻂﺮﺡ ﻛﺮﺩ. ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﻧﻆﺮ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﻢ:

مشکل فنی خیلی داره,قنداق یک مشکل فنی هست,سر قنداق مشکل هست,کلا لوله بسته میشه بین لوله و گپ کاغذ رد میشه پیشانی اکثر نخجیر ها جوش میخوره و دوباره سوراخ سوزن تنظیم میشه جناب الماسی عزیز عیب نخجیر خیلی داره, تک لول نخجیر تا حالا ۴بار برای من اوردن که پوکه کشش شکسه بود یکی از بازو هاش اینا همش عیبه ,قنداق سلاح غیر استانداره با سلاح نخجیر دولول بعد از تعدادی شکلیک تیر نه با ٢/٣بسته بیشتر از این حرفا چوب قنداق از داخل میشکنه و لقی پیدا میکنه اینا همش باید رفع بشه که حدودا سر انگشتی بگم از واقعا کسی بخواد روی تخجیر پول خرج بکنه حداقل باید ٢خرج بشه تا قنداق میزون بشه،بچه قنداق و قفل سر فنداق درست بشه,لوله وقتی بسته میشه بین لوله و کپ از هیچ طرفش کاغذ دیگه رد نشه,سوزن ها چک بشه مشکل شکستن قنداقش حل بشه,تست نیر بشه و خطای لوله ها گرفته بشه,و چند تا ریزه کاری دیگه که همش رفع بشه بعد میشه روش حساب کرد.
تک لول های نخجیر هم مشکلات دارن اما کمتر از دولول ها اما مشکل شکست قنداق از داخل در تک لول هایم دقیقا هست,اکثر تک لول های نخجیر هم پایین میزنن که باید مکسک سر لوله کنده بشه از روی اون لقمه ای که جنگ افزار درست کردده و بیا روی لوله نسب بشه تا سلاح دقیق تیر بزنه,مشکل پوکه کش هم دارن که اون هم رفع میشه به صورت عمری و مشکل بعد که اکثر تک لول های نخیر داره سوزن دقیق به وسط چاشنی نمیزنه و سمت های دیگر میزنه که این هم راحت رفع میشه.

Sent from my ASUS_T00G using Tapatalk
دوست عزیز این که ایشون که حتما تعمیر کار اسلحه هم هست میفرمایند بیشترش درست هست ولی 2 میلیون خرج ؟؟؟؟؟؟
البته ناگفته نماند برای این جماعت بی انصاف نه زیاد نیست برای یه قطعه که نهایتا با 5 هزار تومان فولاد و کمتر از نیم ساعت کار ساخته میشه مبلغ 100 هزار تومان طلب میکنه نه زیاد نیست وقتی یه قطعه رو میبری جنگ افزار میشه 40 هزار تومان و همون رو برات اسلحه ساز با 150 هزار عوض میکنه نه زیاد نیست ولی چه میشه کرد عشق دیگه
ﻣﻨﻢ اﺯ ﻫﺰﻳﻨﻪ 2 ﻣﻴﻠﻴﻮﻧﻲ ﺑﺮاﻱ اﺳﻠﺤﻪ 4 ﻣﻴﻠﻴﻮﻧﻲ ﺗﻌﺠﺐ ﻛﺮﺩﻡ. اﻳﻦ ﻣﺜﻞ اﻳﻦ ﻣﻴﻤﻮﻧﻪ ﻣﺎﺷﻴﻦ 20 ﺗﻮﻣﻨﻲ ﺑﺨﺮﻱ و ﻫﻤﻮﻥ اﻭﻝ 10 ﺗﻮﻣﻦ ﺧﺮﺟﺶ ﻛﻨﻲ!!!
سلام درسته این هزینه هاهست ولی معایب نخجیر آروم آروم میادسراغ صاحبش ویه دفعه لازم نیست این مبلغ هزینه شه بیـچاره مراعات میکنه
سلام دوستان من هفته پیش یه نخجیر 2 خریدم به قیمت 2900 ظاهرا تفنگ خوبیه تازه زاج و رنگ شده به غیر از یه ایراد که لوله چپش یه خورده لقه (کمتر از کلفتی یه کاغذ چون کاغذ میذارم دیگه لقی نمیزنه) دوستان اگه کسی قلقی بلده که بدون سپردن به تعمیر کار خودم درستش کنم ممنون میشم بگه
بردمش اسلحه محمات و چون یه خورده آشنا بودم واز قبل من و میشناختن و از اونجایی که جواز گلوله زن دارم
و یه خورده شیرنی Khansariha (226)
جواز موقت و صادر کردن من تفنگ و آوردمKhansariha (48)
یه سوال دیگه از کجا میشه فهمید تولید چه سالیه؟ احساس میکنم مدل شستی ضامنش یه خورده با بقیه نخجیر ها فرق میکنه(شاید تعویض شده)
[تصویر: 20161005-161447.jpg]
[تصویر: 20161005-161459.jpg]
[تصویر: 20161005-161510.jpg]
[تصویر: 20161005-161518.jpg]
(2016-10-05 04:45 PM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من هفته پیش یه نخجیر 2 خریدم به قیمت 2900 ظاهرا تفنگ خوبیه تازه زاج و رنگ شده به غیر از یه ایراد که لوله چپش یه خورده لقه (کمتر از کلفتی یه کاغذ چون کاغذ میذارم دیگه لقی نمیزنه) دوستان اگه کسی قلقی بلده که بدون سپردن به تعمیر کار خودم درستش کنم ممنون میشم بگه
سلام
مبارکتون باشه ماشش سالیان سال براتون بچکهKhansariha (8)
در مورد لقی اگر درست متوجه شده باشم منظورتان لقی کمر اسلحه هست برای رفع لقی راه اساسی جوشکاری و سختکاری هست ولی فعلا چون لقی کم هست با گذاشتن یک نصف تیغ ریش تراشی روی محور داخل کوپ مشکل برطرف میشود.
[تصویر: 14219147021.jpg]
موفق باشید
(2016-10-05 05:10 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-05 04:45 PM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در مورد لقی اگر درست متوجه شده باشم منظورتان لقی کمر اسلحه هست برای رفع لقی راه اساسی جوشکاری و سختکاری هست ولی فعلا چون لقی کم هست با گذاشتن یک نصف تیغ ریش تراشی روی محور داخل کوپ مشکل برطرف میشود.
[تصویر: 14219147021.jpg]
موفق باشید
ممنون ولی لقی به سمت چپ و راست هستش
بازم این کار جواب میده؟
(2016-10-05 05:23 PM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-05 05:10 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
موفق باشید
ممنون ولی لقی به سمت چپ و راست هستش
بازم این کار جواب میده؟
بله دقیقا این کار برای گرفتن لقی به طرفین هست.
سلام بله اصولا لقی در دولولهای بغل وقتی رخ میده هم جلو وعقب وچپ وراست اتفاق میفته شماهمانطور که عزیزمون گفت تیغ حلال مشکله اکه حل نشد تعمیرکار باپرس کاری وجوشکاری مشکل رو اساسی حل میکنه ضمنااسلحه شما اون چیزی که توعکس هست یه کم قدیمی تره چون این شکل ضامن هامربوط به سال قبل ۸۷،۸۸هست هیچ کجای نخجیرسال ساخت نیست لااقل ازمن نیست حتمامحل اتصال کپ به لول که چسبیده به زیرلول هست ملاحظه کنید چون احتمال میدم قبلا جوشکاری شده باشه
لینک مرجع