انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من هم یکی از این نخجیرها گرفتم . 3500 تموم شد . خیلی عالی. با ساچمه 3و2 تا 50 متر چیزی از دستش در نمیره
با سلام خدمت دوستان
به تازگی یکی از دوستان همکارم یک اسلحه نخجیر دولول بغل که سه ساله خریده و ظاهرا سالی ده پانزده تا تیر باهاش زده و در حد نو هست. رو. برای فروش گذاشته
قیمت رو پنج میلیون گذاشته، به نظر شمااین قیمت چطوریه؟زیاد نگفته
چند میارزه بخرم
واقعا که 5 میلیون برای یه نخجیر 2 !!!!!!!!!!!!!!!!! داداش ارزش چنین پولی رو نداره
دوست عزیز برای نخجیر 2 قیمت 3 تومن واگه خیلی تمیز باشه تا 3.5 بیشتر از این ارزش نداره
سلام 3تا3/5 فوقش بیشترازاون ارزش نداره‎/‎یاحق
آخه این آهن پاره که 40مترو به زور میزنه چیش 5تومن میارزه.؟؟Khansariha (256)دوستان یکم در فرستادن پست دقت کنیدKhansariha (8)
(2014-02-26 04:10 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه این آهن پاره که 40مترو به زور میزنه چیش 5تومن میارزه.؟؟Khansariha (256)دوستان یکم در فرستادن پست دقت کنیدKhansariha (8)

من با مطالعه بر دوستان فکر می کردم ضعف نخجیر در سنگینی و مقداری هم عدم ظرافت در ساخت تقنگ هستو فکر می کردم تفنک دورزنی هست و از ایین نظر چیزی از نمونه های ترک و روس کم نداره. در این مورد شما نظر دیگه ای دارید؟ یعنی به نظر شما برد نخجیر از سایر سلاح های رایج در ایران کمتره؟
(2014-02-23 10:18 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا که 5 میلیون برای یه نخجیر 2 !!!!!!!!!!!!!!!!! داداش ارزش چنین پولی رو نداره

(2014-02-24 12:15 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز برای نخجیر 2 قیمت 3 تومن واگه خیلی تمیز باشه تا 3.5 بیشتر از این ارزش نداره

(2014-02-24 07:55 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 3تا3/5 فوقش بیشترازاون ارزش نداره‎/‎یاحق

سلام و تشکر از دوستان بابت راهنماییشون
با این حساب از خریدش منصرف میشم اما همراه دایی بنده به دو تا اسلحه فروشی در رامس و استانه سر زدیم یکی اسلحه چیفسان داشت و یکی دیگه هم یه ترک روی هم که متاسفانه الان مارکش یادم رفته،اما مثل اینکه قسمت ما رو داره سمت اسلحه های ترک هدایت میکنه
تفنگی که نشه با خیال راحت باهاش چهارپاره انداخت فایده ندارد.آخه مگه چهارپاره چیه که ما ازش یه غول ساختیم.یکی از رفقای بنده با پنج تیر روس 3تا چهارپاره پشت سرهم انداخت(واقعا دم سازندش گرم.مارو که متحیر کرد).بحث خطر شلیک چهارپاره هم فقط برای سلاح های ترک نامرغوب و سلاح های ایرانیه.درصورتی که چهارپاره یا اسلاگ هم فشنگه(البته استاندارد)تفنگای ما تحمل چهارپاره رو نداره اونوقت میگیم که چهارپاره خطر داره.دیگر دوستان هم که از جنس لول تفنگای ایرانی خبر دارن(نمیشه انکار کرد).پس خدا وکیلی به ناحق قضاوت نکنیدKhansariha (8)
سلام تا اونچا که من تاپیکهای این سایتو مطالعه کردم بیشتر تو اخبار ترکیدن لوله برای شکار گرگ بیشتر عشایر تک لول روس یا دولولهای روس بیشتر شنیدم که ترکیدن فکر میکنم تک گوله رو مخصوص سلاح خودش ساختن نه شاتگانهای معمولی حالا ایرانی خارجی نداره اگه مشخصات این سلاحهای تو رنچ نخچیرو بخونید معمولا زدن تک گوله رو محدود کردن یا ممنوع حالا این نیست که تو اون سه تا که زده شد بترکه ولی خوب فرسایش میده بعدم شما اندازه پولی که میدی ازش کار بکش الان پول نخجیر اندازه یه تفنگ بادی خارجی خوب هم شاید نباشه این یه حقیقته شما میخوای کار یه گوله زنو ازش بخوای خوب نمیشه بله درست میفرمایید شما نا حق قضاوت نکنیدKhansariha (256)Khansariha (8)
لینک مرجع