انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-08 09:25 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یکی از دوستانم که درجه دار سپاه هست.امسال نوبت خرید اسلحه دولتی هست وفک کنم 1650 برای نخجیر دو بغل انداخته حالا قراره 500 سود بهش بدم و بمن بفروشه.نظرتون چیه
.البته اکثر صفحات رو خوندم
از این میترسم که کار خانه ای ایراد داشته باشه کجاشو باید چک کنم که ایراد ذاتی نداشته باشه
راستی قیمت چطوره؟
با سلام :
دوست عزیز از نظر قیمت باید بگم ارزونتر از این فقط وقتی امکان داره که خودت ثبت نام کرده باشی . الان هم داری پول یه ای-تی 44 رو میدی . اگر صفحات قبل رو خونده باشی میدونی که هیچ کاری نمیتونی بکنی جز نگاه کردن !!!!!!!!!!!!!!!
هر وقت جواز گرفتی ، فشنگ گرفتی برو تیراندازی تازه اول کاره !!! انوقت بیا ببینیم شما چی تحویل گرفتی ...............
سلام پژمان جان اگه امكان داره از هر 3 اسلحه عكس بگير تا بهتر بشه روشون بحث كرد
(2013-12-09 02:21 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-08 09:25 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یکی از دوستانم که درجه دار سپاه هست.امسال نوبت خرید اسلحه دولتی هست وفک کنم 1650 برای نخجیر دو بغل انداخته حالا قراره 500 سود بهش بدم و بمن بفروشه.نظرتون چیه
.البته اکثر صفحات رو خوندم
از این میترسم که کار خانه ای ایراد داشته باشه کجاشو باید چک کنم که ایراد ذاتی نداشته باشه
راستی قیمت چطوره؟
با سلام :
دوست عزیز از نظر قیمت باید بگم ارزونتر از این فقط وقتی امکان داره که خودت ثبت نام کرده باشی . الان هم داری پول یه ای-تی 44 رو میدی . اگر صفحات قبل رو خونده باشی میدونی که هیچ کاری نمیتونی بکنی جز نگاه کردن !!!!!!!!!!!!!!!
هر وقت جواز گرفتی ، فشنگ گرفتی برو تیراندازی تازه اول کاره !!! انوقت بیا ببینیم شما چی تحویل گرفتی ...............
منظورتون اینه که قیمتش خوبه؟
البته یک نخجیر آکبند جواز ارتش قابل انتقال میگه3تومان
آخه مساله اینه که من اصلا خوشم از شکار نمیاد وشعارم هم اینه که باشکم سیر شکار حرامه
این تفنگ هم برای اینه که معمولا شبها بادوستان میرم کوه.فقط بخاطر امنیت میخام.چون اخر بار که رفیت اقا خرسه اومده بود چند متریمون
مساله دیگه هم اینه که شهر ما زیاد محیطبان نداره که بخاد به جاهای باریک بکشه

بازم از راهنماییتون متشکرم.
با سلام :
دوست عزیز شما اگر برنو داری ، همون واسه حمایت و امنیت کافیه .(این رو خودتون در مشخصات نوشتید ) من اگر جای شما باشم همون تفنگ جواز ارتش رو میخرم که دنگ و فنگ سپاه رو نداره . ولی یادتون باشه داشتن تفنگ دلیلی برای شکار حیوانی که مثلا ، مزاحم شماست ( در حالی که اون به خونه شما نیامده ، شما به زیستگاه اون رفتین !!!!!!!!!!!!!) نمیشه حتی اگر شکاربان هم نباشه یکی بزرگتر از همه داره از اون بالا نگاهمون میکنه ..................................
نخیر2 در حد نو دیشب یکی از دوستان با جواز معامله کرد 3.5! در اهواز
تفنگ سنگین ولی خوش دستی هست و حس نوستالژیکی داره . ساختش خیلی هم زمخت هست و دریغ از کمی ظرافت و هنر!
ضمنا سنگینی اش برای کسی که کوه می ره دردسره.شما یه تک لول روس بگیری خیلی راحت تری هم از نظر کیفیت و هم از نظر سبکی و جابجایی .
برای دفاع نیاز به تفنگ ندارید چند تا سیگارت یا دینامت کوچک مجاز هم کارتون را راه می ندازه. اگر هم تفنگ خریدی از زخمی یا کشتن این حیوانات در حال انقراض دوری کن و نهایتا با دو تا تیر هوایی هر 4 پا و دو پای پا به فرار می زاره اونم توی کوه که صدا می پیچه.
(2013-12-09 11:39 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز شما اگر برنو داری ، همون واسه حمایت و امنیت کافیه .(این رو خودتون در مشخصات نوشتید )
یک لحظه جاخوردم .گفتم شما از کجا میدونی من برنوی بلند1317 با دوربین پدافندی وقیمت 7 تومان دارمKhansariha (214)Khansariha (214)
بگذریم
برای تست باید چکار کنم چون از برنو کمی سردر میارم ولی ساچمه ای نه

اگه راهنمایی کنین ممنونتر میشم
(2013-12-10 08:23 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 11:39 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز شما اگر برنو داری ، همون واسه حمایت و امنیت کافیه .(این رو خودتون در مشخصات نوشتید )
یک لحظه جاخوردم .گفتم شما از کجا میدونی من برنوی بلند1317 با دوربین پدافندی وقیمت 7 تومان دارمKhansariha (214)Khansariha (214)
بگذریم
برای تست باید چکار کنم چون از برنو کمی سردر میارم ولی ساچمه ای نه

اگه راهنمایی کنین ممنونتر میشم

دادا یه سر به تاپیک فشنگها و سلاح های گلوله زنی بزن.با تشکرKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخجیر2 اصلاح شده
سلامKhansariha (8)
می خواستم بدونم کسی از اساتید و دوستان در مورد سری جدید نخجیر 2 اطلاعاتی داره؟
اخه یه بابایی مدعی بود،وزنشون نسبت به مدلهای معمولی کمتر شده و دیگه اینکه بعضی از قطعاتش اسپانیایی هستش!!!!
واقعا این موضوع صحت داره؟؟؟؟لطفا راهنمایییییی؟
با تشکرKhansariha (48)
Khansariha (256)
سلام من هم یکی ثبت نام کردم پولم ریختم میگن اسمش نخچیر نیست مدلش هم شفارشی p قطعاتشم خارچیه حالا کجای نمیدونم یکی میگفت روس میگن اخر ماه میاد حالا اومد یه سری ازش عکس میگیرم میندازم الان 6 ماه با اجازه سرکاریم
لینک مرجع