انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مثل پارتی منه پارتی من هم همکار رئیس اسلحه مهمات مشهده ولی وقتی بهش زنگ زدم گفت ما اصلا به نوع و تعداد تفنگ های فروشندهها کاری نداریم و نمیدونیم کی چی داره فقط در مورد جواز اونا اقدام میکنیم.
منم تو دلم گفتم مگه میشه شما و بی خبر خخخخخ ما رو ..... گیر اوردیKhansariha (8)
راستی شما تو استان اصفهان از هر شهری میتونی بخری فقط محدود به شهر اصفهان نیستید اینو هم در نظر داشته باشید. با مراجعه به اسلحه مهمات اصفهان میتونید فروشندگی های مجاز استان رو تلفنشون رو بگیرید و از اونها هم در مورد تفنگ مورد نظرتون بپرسید اگه داشتند میتونید از اون شهر هم اقدام کنید و میشه.
اینو یکی از بچه های سایت (آقا مسعود) روز جمعه به من گفتش من خودم نمیدونستم
دیگه بهتر از این نمیتونم راهنمایی کنم داداKhansariha (8)

تمام اسلحه های دولتی قیمتاش اینجا هستKhansariha (367)

[تصویر: wcohgs71jbpxrw2i3is.jpg]

یه پرینت از این بگیر بزن تو صورته صاحب مغازهKhansariha (8)

بگو اینا مدلاستKhansariha (214)بش بگو سر ما شیره نمالKhansariha (256)
برنم تو صورتش بافته روی زمین دولا ورش داره
این ماله کی هستش یعنی چه ماهی ؟
داداش از اینکه به همه سوالای من جواب میدی منو شرمنده کردی به خدا خیلی آقایی
ماه نداره عزیزمKhansariha (8)ماله ساله نود (90)
تمامی اسلحه فروشا ی کل کشور باید به این قیمت اقدام به فروش اسلحه های دولتی بکنند توی سال نود 90Khansariha (256)
برو بگو اینو از اسلحه مهمات گرفتمKhansariha (8)
موفق باشی
سلام: نخجیر اسلحه دورزنیه واگه دس تیرت خوب باشه تا 80 الی 90 متری خوب بهاش میزنی کاری که با یلدیز و اکار سخت میشه انجام داد. ولی اگه دس تیرت زیاد خوب نیست بی خیال نخجیر باش . ضمنا هر دو لول تقریبا دور زن هستند در نخجیر 2 .
(2011-12-12 08:39 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام: نخجیر اسلحه دورزنیه واگه دس تیرت خوب باشه تا 80 الی 90 متری خوب بهاش میزنی کاری که با یلدیز و اکار سخت میشه انجام داد. ولی اگه دس تیرت زیاد خوب نیست بی خیال نخجیر باش . ضمنا هر دو لول تقریبا دور زن هستند در نخجیر 2 .

همانطور که دوست عزیزمان گفتند ،اسلحه در کل دور زن است.

اما علیرضا جان من خودم الگوی پخش گرفتم و مشاهده کردم که شلیک دوم یا همان لوله ی چپی جمع تر و دورتر را میزند و بطور کلی شلیک دوم مناسب دور است.در حالیکه شلیک اول نسبت به نخجیر یک و لوله ی چپی بازتر و پخش تر میزندKhansariha (8)
پس هیچکس نخجیر 2 لول جدید و تک لول جدید رو تائید نمیکنه ؟
کسی اطلاعی در موردش نداره؟
میلاد جان بهتره از اسلحه های ایرانی استفاده نکنی من خودم بشخصه حتی حاضر نیستم برای تست ازشون استفاده کنم بنظرم ایمنی بزرگترین فاکتور که اسلحه های ایرانی از اونها بی بهره هستن .
(2011-12-13 07:06 PM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس هیچکس نخجیر 2 لول جدید و تک لول جدید رو تائید نمیکنه ؟
کسی اطلاعی در موردش نداره؟

میلاد جان تعجب میکنم از صبر و حوصلتونKhansariha (214)

گفتم که جدید و قدیم نداره،اون قیمتی که شما گفتید ازاده.آآآآآآآآآززززززززززززااااااااددددددKhansariha (8)

دولتیش اون قیمت نیست و گرون هم نشده ،قیمت ها همون ها هستن.

ایران توی این چند ساله قیمت ها را کم کرده،مثلا دولول روس سوار ابتدا از 3.8 به 3.3 و اخر هم 2.5 رسیده و اکار از 3.1 به 2.8 و الان 2.4 رسیده و روس بغل از 2.1 به 1.5 و همینطور دیگر اسلحه ها.
اسلحه ها گرون نمیشوند بلکه ارزان هم میشوند به دلیل اینکه این قیمت ها کلا قیمت های داخل ایران هست قیمت دولول روس و اکار در خارج 540 دلار است.
پس وقتی اسلحه زیاد وارد میشود قیمت ان افت میکند و هیچ وقت گرانتر نمیشود.طلا که نیست خخخخخخخخخخخ.Khansariha (256)
شما هم برو به مغازه دار بگو قیمت ها تغییری نکرده،دیگه زبونم مو دراورد به خدا!!
الان 30 تا پسته که شما دارین همینو میگینKhansariha (367)
من نوکرتم هانتر جون
به خدا شرمندم
از اینکه این همه منو تحمل کردی تشکر میکنم

اوون قلیونت منو کشته جیگرKhansariha (8)
لینک مرجع