انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من هم عرض کردم در موقع رو دست گرفتن در شکار می تونه تاثیر داشته باشه اما 200 گرم سبک سنگینی در حمل اونقدرا هم اهمیت نداره. البته در کوهنوردی حرفه ای به ارتفاعات سعی می شه وزن وسایل تا حد امکان کم بشه و بین دو کیسه خواب با کامفرت مشابه اگه یکی 200 گرم سبک تر باشه ممکنه 500 هزار تومان اختلاف قیمتشون باشه. اما در شکار بعید می دونم حمل 200 گرم کمتر یا بیشتر اینقدر تعیین کننده باشه که فرد نتونه به خاطرش یک کوله مثلا 5 کیلویی رو حمل کنه.
دوست عزيز شما وقتى واسه شكار كبك ميرى نميتونى تفنگو بندازى شونت و وقتى كبك و ديدى تازه بخواى تفنگو از شونت بردارى و قراول برى و بقيه ماجرا واسه شكار كبك همانطور كه ميدونى هميشه بايد تفنگ بدست و آماده توى كوه قدم بردارى كه در كثرى از ثانيه به محض پريدن حساب جناب كبك رسيده باشه و به خاطر همين كه بايد هميشه آماده باشى و به خاطر سنگينى لوله نخجير مچ دست و بازوى آدم خسته ميشه كارى هم به هيكلى بودن و لاغر بودن طرف نداريم چون من به هركسى گفتم باهام موافق بوده اگه سنگيينى لول توى قنداق بود واقعأ تفنگ عالى ميشد
باسلام خدمت دوستان آیا مشکل چپ زدن در ساچمه زنی قابل حله واگه قابل حله چه جوری?
(2014-02-03 06:54 PM)حسین نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا اینقدر بحث میکنید باراکودا جان اگر اشتبا نکنم آقا محمد عزیز و کاربر unknown عزیز هر دو شما دارید سر مسایلی که خیلی مهم نیستن بحث میکنید..... (البته منو ببخشید قصد جسارت به شما 2 بزرگوار ندارمKhansariha (8))
حالا یکی میاد میگه نخجیر فلان و بهمان ..... که خودشم نخجیر نداره ! اصلا حرفاش مهم نیست شما در حال حاضر نخجیر دارید برید ازش لذت ببرید (این جور که میدونم آقا محمد و شما کاربر unknown نخجیر دارید)
بخدا تو این مدت که تفنگ داشتم انقدر آدم دیدم که با تفنگ 100 برابر داغون تر از نخجیر چه شکارهایی میزنن خودم هفته پیش نبودم این رفیق پا شکار ما رفته شمال پیش دوستان گراز زدن با نخجیر 2 اونم با 4 پر 9 تایی
عکسشو در اسرع وقت با اجازه رفیقم میزارم تا چند روز دیگه..... همین کاربرای سایت ما مگه نیستن "شکارگر و shekarmi و ..... " والا بخدا منم ازش راضیم
خدا شاهد دایی رفیق ما بایکال داره اون بیشتر از خود ما از نخجیر 2 تعریف میکنه 1600 میدی تفنگ شکاری میخری
نه شما میری فوقش 3500 میدی آزاد میخری بازم میارزه تو شکار قطعا به اندازه یه پی سی پی کارایی داره! نداره ؟ پس 3.5 میارزه......
ایراد داره راحت حل میشه بدون دردسر بابا برای همین نخجیر دولتی هم تو تهران کلی آدم دربه در خریدشه!
انقدر هم پی گرفتن ایراد از تفنگ نباشید سنگینه درسته بالامیزنه (من که ندیدم) ایراد دیگه داره درسته ولی بالاخره من که باهاش کلی شکار زدم و دوستان هم ماشالله ترکوندن عکس های رفقا شاهد این ادعا هستش بالاخره تفنگه و باید باهاش ساخت در برابر قیمتش هم خیلی خوبه
موفق باشید

سلام دوست عزیز.من100% حرف جنابعالی رو قبول دارم من پدرم نخجیر2از سری اولیا داره خدایی با توجه به قیمتش فوق العاده هستش خودم 5تیر بلژیک دارم ولی خیلی جاها محدودیت داره ( ضربه بخوره یا از دست ادم بیوفته یا... )هر وقت جایی میریم اکثر مواقع نخجیر دوستمو دستم میگیرم.چون پشت ماشین هستیم و سرعت زیاده.هرچیشم بشه با ااندک مبلغی روبرا میشه
حسين جان با حرفهاى شما موافقم ولى واقعأ لولش سنگينه خخخخخ
والا منم ازش راضيم شكارهاى خوبى باهاش زدم ولى شما راهى واسه تق و لق نشدنش داريد اسلحه من با فشنگ ايرانى خيلى جالب نميزنه ولى با استرلينگ غوغا ميكنه يه ضعف هايي داره كه اگه دوستان بتونن منو راهنمايي كنن ممنون ميشم بحث منو جناب unknown فقط سر سنگينيش بود كه واقعأ هم سنگينه ولى از حق نگذريم به قيمت دولتى ارزش داره هرچند يسرى خرجها داره
با سلام و تشكر از همه دوستان.

دوستان لطف مي كنند بنويسند چه مارك و نوع چهارپاره استاندار تهيه كنم ؟

همچنين خواهشمندم چون بار اول هست دارم نخجير 2 تهيه ميكنم همراه آن چه فشنگها و با چه مارك و چه شماره اي تهيه كنم كه حداقل يك مدت راحت باشم !

با تشكر مجدد.
جالبه بعضیا نهایتش چند ماهه یه تفنگ خریدن اومدن شدن کارشناس تفنگ والا نه نخجیر مال بابامه نه تفنگ های ترک و بایکال ولی هر چی ازش بگید فایده ای نداره چون مشکلاتش هست و مشخصه الکی هم سر خود و دیگران کلاه نزاریم و بیخودی تعریف الکی نکنیم مشکلاتش خیلی زیاده تو کشور های اروپایی هم اکثر برند های تفنگ شکاری معروف قیمت یه پی سی پی یا بادی هستش ولی این مقایسه تفنگ بادی با ساچمه زنی اشتباهه و تبدیل شده به یه سفسطه بازی خب حالا ادم بیاد 3 میلیون بده یه پی سی پی بخره با اینکه بره یه تفنگ شکاری بخره نحوه کارشون زمین تا اسمون فرق میکنه خودم و خیلی از دوستان شکارچی و همچنین استادان سایت مشکلات نخجیر رو میدونن و اشاره هم کردن ولی بازم میگم اگه به قیمت دولتی تهیه بشه کاملا ارزش پول پرداختی رو داره ولی ازاد نه
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
این 1600 که گفته میشه تو این تاپیکها درست نیستا الان به نظرم یه خورده گرون شده بعدشم من برای یه مدل p سفارشی 2700 ریختم (دولتی) میگن لولش خارچیه حالا کچایی نمیدونم حالا سنگینی که طوری نیست با اسب میریم شکار که خسته نشیم نظر دوستان مثبت شد الان دیگه؟؟؟
(2014-02-03 09:12 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالبه بعضیا نهایتش چند ماهه یه تفنگ خریدن اومدن شدن کارشناس تفنگ والا نه نخجیر مال بابامه نه تفنگ های ترک و بایکال ولی هر چی ازش بگید فایده ای نداره چون مشکلاتش هست و مشخصه الکی هم سر خود و دیگران کلاه نزاریم و بیخودی تعریف الکی نکنیم مشکلاتش خیلی زیاده تو کشور های اروپایی هم اکثر برند های تفنگ شکاری معروف قیمت یه پی سی پی یا بادی هستش ولی این مقایسه تفنگ بادی با ساچمه زنی اشتباهه و تبدیل شده به یه سفسطه بازی خب حالا ادم بیاد 3 میلیون بده یه پی سی پی بخره با اینکه بره یه تفنگ شکاری بخره نحوه کارشون زمین تا اسمون فرق میکنه خودم و خیلی از دوستان شکارچی و همچنین استادان سایت مشکلات نخجیر رو میدونن و اشاره هم کردن ولی بازم میگم اگه به قیمت دولتی تهیه بشه کاملا ارزش پول پرداختی رو داره ولی ازاد نه
زیاد سخت نگیرید هر کس نظرش رو می ده در عین حال کارشناس شدن زیاد چیز پیچیده ای نیست. تو این چند روز تاپیک های مربوط به نخجیر 2 و گلوله تفنگ ساچمه ای رو می خوندم. اوایل تاپیک سوالاتی می پرسیدید که کاربرای وارد تر می گفتند شاید منظور شما بالا بردن تعداد پست هست چون چند بار یک سوال رو طرح می کردید. ماشالله یک سال از اون موقع نگذشته شدید مدیر تفنگ های شکاری تو یکی از سایت های همسایه. نتیجه می گیرم مدیر و کارشناس شدن نباید اونقدرها هم امر پیچیده ای باشه دوست عزیز.
اهان داداش شما دلخوریتون از یه جای دیگه هستش والا من همیشه در پی کسب تجربه و شنیدن نظرات دیگر دوستان بود و خیلی سوالاتو جواباشونو تا حد زیادی میدونستم ولی پرسیدم که کاملا مطمن بشم که فردا کسی رو نا درست راهنمایی نکنم و از این بابت اصلا احساس بدی ندارم و مدیر شدنم به معنایی خدای تفنگ شدن و کارشناس شدن نیست ولی خب اندازه موی سر شما شکار رفتم و تفنگ دیدم و کار کردم زیادم به امثال شما توجه نمیکنم چون با دست
گرفتن یه تفنگ فکر میکنید خیلی بلدید ولی چه کنم که متاسفانه اصلا اینجوری نیست حوصله بحث با امثال شما رو ندارم برو با نخ جیییییرت خوش باش
لینک مرجع