انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
دوستان خیلی خیلی بهتر ازمن میدونن
ولی موقع هوا زنی نباید به مگسک نگاه کرد ونه باید به لول یا هرچیز دیگه ای باید با دو چشم باز و فقط به پرنده نگاه کرد اگر با تمرین بیشتر این شیوه رو

قلق گیری کنید دیگه از نخجیر و فشنک عقاب اینقدر ایراد نمیگیرید درسته جنس ایرانی به پای اروپایی نمیرسه ولی باور بفرمایید

با این روشی که گفتم و البته همه شما وارد تر از منین دیگه حداقل از 10 تا شلیک باید 5 یا 6 تاش بخوره به هدف

حالا با تفنگ و فشنگ اروپایی بشه 10 از 10
ولی به نظرم با نخجیر و فشنگ عقاب براحتی حتی تا 80 درصد از انتظارمون باید سر بلند بیرون بیاد

اونم با این پترهای تو پری که دوستان از نخجیر میذارن به نظرم خیلی هم خوبه
همیشه مرغ همسایه غازه
داستان تفنگ و قلق شدن ان با شکارچی یه بحثه و داستان فشنگ عقاب که هر کدومش یه ساز میزنه ی بحثه. اما حرف شما در مورد فیت شدن تفنگ با بدن طرف بسیار قبول دارم. تا قلق تفنگ و نوع تیر اندازیت درست نباشه هرگز درست شلیک نمیکنی.
با سلام
تفنک رو باید با بدن خودت فیت کنی که اینجوری جزیی از بدنت میشه من موقع هوا زنی اصلا تفنگ رو نمیبنم اینجوری بیشتر از 80 درصد شلیکهام موفق هست ولی امتحان کردم هر موقع خواستم دقت زیادی بکنم وتفنگ رو رو هدف ببینم درصد موفقیتم خیلی پایین اومده
سلامKhansariha (8)
حرف شمااساتیدبسیارمنطقی ودرسته،امااسلحه ای مثل نخجیر{نمونش تفنگ خودم}که هرلولش یه سازمیزنه،این مسئله{قلق شدن تفنگ باشکارچی}راسخت میکنه ومدت زیادتری طول میکشه تاقلق تفنگ دستت بیادKhansariha (8)
سلام دوستانی که قصدخریدنخجیر۲دارن اطلاع داشته باشن که به دلیل رکود وکمبود حتی نبودن تقاضابرای خریداسلحه نو مخصوصا نخجیر۲قیمت این اسلحه تا۳۴۰۰،۳۵۰۰کاهش پیداکرده گرچه اسلحه فروشهای خیلی ازاستانها باهماهنگی هم مقاومت میکنن وهمچنان به همون مبلغ ۴و۴۲۰۰
به مردم میندازن عزیزان میتونن ازاستانهای مجاور یایه کم دورترخریدکنن که فک کنم ارزششو داشته باشه اینوگفتم برای اینکه ماکه خریدیم ورفت داخل پاچه مان شایدیه نفربتونه به قیمت کمتری تهیه کند
درسته الان بازار تفنگ هم مثل ماشین تو رکوده. دیروز نخجیر ۲ قیمت کردم تمیز هم بود قیمت ۳۲۰۰ میگفت.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
سلام بعدازکلی پترن گرفتن به این نتیجه رسیدم که استفاده ازفشنگ شماره۵برای لول راست وفشنگ شماره۴برای لول چپ وفاصله دور البته برای پرندگانی درحدواندازه های کبک مناسب تر هست دوستان که تجربه شون ازماخیلی بیشترهست ونخجیر۲استفاده میکنن هم اگرتجربه خودشونو بگن متشکرخواهم شد
سلام
من هم برای کبک همینطور استفاده میکنم. البته در فصل سرد شماره پنج ضعیف است و از چهار استفاده میکنم. در فواصل دورتر و پرندگان بزرگتر هم ساچمه های درشتتر مثل 3 و 2.
موفق باشید
سلامKhansariha (8)
ممنون ازدوستان برای بیان تجربیاتشونKhansariha (8)
حقیقتابنده هم طی پترنهایی که باشماره۱،۲،۴،۵،۶درمدتی که نخجیرداشتم،گرفتم بالول راست بهترین نتیجه راباشماره ۵گرفتم،درضمن باتوجه به اینکه لول راست تفنگم هرکجاعشقش بکشه میزنه خخخخ اماساچمه شماره۵ازسایرساچمه هاپترن بهتری دادهKhansariha (8)
(2015-12-17 06:50 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
ممنون ازدوستان برای بیان تجربیاتشونKhansariha (8)
حقیقتابنده هم طی پترنهایی که باشماره۱،۲،۴،۵،۶درمدتی که نخجیرداشتم،گرفتم بالول راست بهترین نتیجه راباشماره ۵گرفتم،درضمن باتوجه به اینکه لول راست تفنگم هرکجاعشقش بکشه میزنه خخخخ اماساچمه شماره۵ازسایرساچمه هاپترن بهتری دادهKhansariha (8)
کدوم مارک

hossin
لینک مرجع