انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هميشه خبراي بد در ابتدا شايعه بودن و بعدا به حقيقت پيوستن
حالا يه خبر خوب ،من شنيدم كه سلاح اروپايي هم در راههKhansariha (219)
سلام دوستان گرامی
منم تازگیا یه دولول نخجیر گرفتم ولی ساده هست تقریبا شبیه دولول سنت اتین که عمویم داره ولی ان کجا و این کجا
حالا این طرح s رو که میگین از کجا میشه معلوم کرد البته تو تیر اندازی بالا می زنه که یه تغییرات کوچکی روش دارم که تقریبا درست داره میزنه ولی نه اونجوری که سنت اتین شلیک میکنه
نمیدونم واسه من اینجوریه یا واسه همه زاج بیخودی داره به هرجا لول سلاحو گیر میکنی میبینی رنگش سفید شد زاجش زود میریزه دیروز چندتا شلیک باهاش انجام دادم اسلحه رو شل گرفتم کتفم درد اومده قرمز شده باید به فکر پد قنداق واسش باشم
جناب باراكودا لول سلاح هاي نخجير از آلياژي ساخته ميشه كه زاج رو نگه نمي داره البته اين آلياژ ها از آلياژهاي مقاوم به شمار ميرن
امروز داشتم لول اسلحه رو تمیز میکردم متوجه شدم داخل لول چپ دارای چند خط مستقیم هست از اول کپ شروع شده تا 3سانت ادامه داره میخواستم بدونم واسه چی اینطوریه همه نخجیرا اینجورن یا شانس منه
اكثر تفنگ ها و نه نخجير اين طور ميشن
عموما شليك فشنگ بدون ود باله دار به دليل سايش سرب ساچمه ها به ديواره لول اين خطوط پديدار ميشن (با ود باله دار هم ممكنه)
استفاده از فرچه سيمي مارپيچي مخصوص تنظيف، كمك بزرگي ميتونه باشه
این مثل جای سابیدگی نیست وقتی با انگشت لمسشون میکنی مثل موج میمونه ولی ریزن روشم کرم شده نمیدونم از کارخونه اینطور بوده یا چیزی شده مثلأ تفنگو نو گرفتم
(2013-07-20 08:15 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مثل جای سابیدگی نیست وقتی با انگشت لمسشون میکنی مثل موج میمونه ولی ریزن روشم کرم شده نمیدونم از کارخونه اینطور بوده یا چیزی شده مثلأ تفنگو نو گرفتم

یه عکس بزاری بهتر میشه نظر داد
سعی کردم ولی اصلأ توی عکس معلوم نیست هرکاری کردم نشد
(2013-07-20 12:11 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم منظورشون اینه که نخجیر2 های سهمیه همین ها هستند و طرح جدید s و.. اینا توی سهمیه نیومده
من خبر موثق دارم که سهمیه امسال کاملا مثل سهمیه پارسال هست حتی اکار هم توشون هست اما تعداد اکار از پارسال خیلی کمتره و بیشترشون شاهین هست

دوست عزيزم ميدونم جاي اين پستم اينجا نيست ولي از مديران بزرگوار عذر خواهي مي كنم ، از تاريخش اطلاع دارين ؟
لینک مرجع