انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام حسین جان مطمنی ته میکشه نخجیر ۲ تاجایی که من میدونم سرمیزنه هفته قبل یه کبک توفاصله 20متری رفت زیریه بوته مگسک و گرفتم روش زدم فقط یه ساچمه خورده بود به کله ش قلق نخجیر۲زیرپای پرنده هست
سلام باربد جان به نظرم شما موقع نشانه گیری چشم تون از مگسگ بالاتره و تراز با تسمه نیست به همین دلیل بیشتر‌دوستان میگن بالا میزنه درسته ؟

hossin
سلام حسین جان گذشته از نشانه روی هرشکارچی که نوع خاصی هست نخجیر۲به دلیل عدم داشتن تکنولوژی روز تولیدشات گان مخصوصا فیکس لیزری لولها وجبران پایین بودن مگسک ازسطح بالایی لول تاجایی که الان مکسگ قرارگرفته، بازاویه بندی درست لول. باعث شده برای دیدن مگسک سر لول بالا بیاد که نهایتا بالازدن را در بر خواهدداشت امیدوارم تونسته باشم منظورم شرح بدم
فروشندههانخجیرمنبت رو 200 هزار تومن بیشتر از معمولی میدن.
سلام
زمانیکه من نخجیر دو خودم را به صورت سهمیه ای گرفتم همین اختلاف قیمت وجود داشت و نخجیر منبت گرانتر بود. شایعه هم افتاده بود که نخجیر منبت سیستم بهتر و محکمتری دارد که واقعیت نداشت و اختلاف فقط در قنداق بود.
موفق باشیدKhansariha (8)
سلام.هرچیزی قلق خاص خودشو دار.هیچ تک تیر اندازی برای نشانه گرفتن،مرکز بعلاوه را روی هدف نمیگیره.فاصله ی دور بالاتر و فاصله ی نزدیک پایین تر همچنین هدف بسته به شرایط جوی به سمت چپ و راست بعلاوه تغییر میکنه.
حرف من اینه اگه نخجیر شما روی مگسک بالای هدف رو میزنه مگسک رو در حدی که بالا میزنه بگیر پایین هدف.مثلا بگیر روی پای پرنده.وقتی هم دست کسی میدیش بگو بگیره ...هدف.
نخجیر منبت لوله هاش باظرافت بالاتری ساخته شده اند.لوله های منبت همه زیر کفشک شون کد خورده و ران اوت کمتری نسبت به معمولی ها دارند من با اطمینان نمیگم، این لوله ها سفارشی بوده ایران تولید نشده.شایعه نیست.ولی بعضی از معمولی ها هم از همین لوله ها روشون گذاشته شده.
با سلام و احترام.

دوستان تجربه استفاده از فشنگ مارک زوبر رو دارند ؟

تو نخجیر 2 گیر نمیکنه ؟

چون استرلینگ گیر میکرد.

ولی یکی از دوستان اسلحه فروش میگه زوبر گیر نمیکنه!

ممنونم.
سلام دوستان عزيز
باز هم بحث شيرين نخجير دو در ميونه
اسلحه من هم سر ميكنه و توي فاصله استاندارد پترن گيري بالا ميزنه و كمي هم متمايل به راست
به نظرتون اون راست زدن علتش چي ميتونه باشه و راه درمونش چيه ؟
ايام بكام
سلام
بالا زدن که طبیعیه. اما سمت راست؟
هر دو لول به سمت راست متمایل می زنند یا فقط یک لول؟
(2016-10-30 12:41 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بالا زدن که طبیعیه. اما سمت راست؟
هر دو لول به سمت راست متمایل می زنند یا فقط یک لول؟
لول راست بيشتر و لول چپ كمتر
لینک مرجع