انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در جواب این دوستمون که کپ اسلحش باز نمیشه باید بگم که من زیاد این کار را کردم و تا جایی که تو اون عکسها دیدم همه ی پیچهای لازم باز شده اند و قائدتا نباید مشکلی در بیرون اومدن کپ و جود داشته باشه . در ضمن در نخجیر از اون پیچهای ته قنداق خبری نیست و فکر کنم تنها مشکلی که این دوست ما دارد این است که قسمت جلویی محافظ ماشه در سر جای خودش یه کم گیر کرده و این دوستمون بدون ترس باید زور بزند و به طرف پایین بکشد تا وقتی از جای خودش در بیاد . اگر موفق به باز شدنش نشدین بگین تا من یکی خودم رو باز کنم و با جزییات عکس بگیرم .من همین هفته پیش که سوزن شکسته بودم بازش کردم. از همه دوستانی هم که برای پست من راهنمایی فرستادند تشکر میکنم
(2012-12-25 05:47 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در جواب این دوستمون که کپ اسلحش باز نمیشه باید بگم که من زیاد این کار را کردم و تا جایی که تو اون عکسها دیدم همه ی پیچهای لازم باز شده اند و قائدتا نباید مشکلی در بیرون اومدن کپ و جود داشته باشه . در ضمن در نخجیر از اون پیچهای ته قنداق خبری نیست و فکر کنم تنها مشکلی که این دوست ما دارد این است که قسمت جلویی محافظ ماشه در سر جای خودش یه کم گیر کرده و این دوستمون بدون ترس باید زور بزند و به طرف پایین بکشد تا وقتی از جای خودش در بیاد . اگر موفق به باز شدنش نشدین بگین تا من یکی خودم رو باز کنم و با جزییات عکس بگیرم .من همین هفته پیش که سوزن شکسته بودم بازش کردم. از همه دوستانی هم که برای پست من راهنمایی فرستادند تشکر میکنم

دوست عزیز اگه بتونی عکس واسم بذاری خیلی ممنون میشم
دوستان جنكك روي لول واسه بجه قنداق جوشش زرده احتمال داره دست صاحب قبليش شكسته باشه و جوشش داده باشه؟
اين شكستكي جنكك بجه قنداق واسه بوكه كشه كه ايراد داره و بوكه رو در نمياره وا به بجه قنداق فشار مياره بجه قنداقم به جنكك
حالا اكه امكانش هست اساتيد راهنمايي كنند كه جاي جوش نخجير2 ساخت 5 6 سال بيش جاي جوشش زرده يا اين شكسته و جوشش دادن؟
نه دوست عزیز مال منم اینطوریه تو کارخونه جوش نقره میدن بعد روشو با یک رنگ مشکی که خیلی شبیه رنگ زاج لوله است میپوشونند !جاهای دیگه اش هم با همین رنگ رفو کردن !! واسه همینه همه لوله ها رو مشکی زغالی زاجکاری میکنند شما اصلا لوله با ته رنگ ابی نمیبینی . فشنگ کش ها اکثرا ایراد داره با اینکه خزانه لوله خیلی خوب تراش و پرداخت شده و با فشار کمی اخراج پوکه امکان پذیره خلاصه جنس ایرانیه دیگه !
جاي جوش زرده رنك طلا
نه نقره اي نه مشكي_مثل جوش برنج
یه نخجیر دو تمیز که حدودا 50 تا شلیک بیشتر باهاش نشده چقدر می ارزه؟
سلام دوستان ببخشید یه سوال الان نخجیر 2 دوماشه هست یا تک ماشه؟
آخه اوایل این تاپیک دیدم نخجیر 2 دو ماشه بود برام سوال پیش اومد؟؟؟؟؟
راهنمایی کنید ممنون!
سلام دوست عزیز نخجیر 2 یا همون دولول بغل ایرانی 2 ماشه هستشKhansariha (8)
خداييش حيف بول كه به نخجير 2 دادم_لول سمت راست كه خيلي بالا ميزنه ولي لول جب خوبه كاش هر2بالا ميزدن تكليفمون روشن ميشد_از من ميشنويد نخجير1 خيلي بهتره نسبت به2
دوست خوبم انگار تفنگ شما خیلی مشکل دارد حتی اگر گارانتی ان تمام شده به تسلیحات ببرید عیوب انرا برطرف میکنند چون مثلا عدم تطابق دو لوله با هم چیزی نیست که بر اثر سهل انگاری یا استفاده ناصحیح بوجود اید . اینکه شما میفرمائید برایم خیلی عجیب است چون دو لوله را با هم در یک شابلون قرار داده وجوش یا لحیم کاری میکنند و احتمال انکه کج و کوله شود خیلی کم است شاید کسی دهانه لوله را دستکاری کرده یا سنباده کاری کرده . در مورد جوش نقره هم که گفتم رنگ ان نقره ای نیست زرد رنگ است مثل برنج ولی کدر تر دلیل استفاده از اندر اسلحه سازی هم روانی مذاب در دما های پایینتر است که صدمه کمتری به الیاژ اسلحه میزند . اگر توانستید یک پترن خوب از تفنگتان بگذارید تا عیب ان کاملا مشخص شود شاید انچه بنظرتان عیب است بخاطر یک روز خستگی و دل ازردگی از تفنگتان باشد . موفق باشید
لینک مرجع