انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان گل
جسارت نباشه ولی به نظر من ژولتونو تو جوی اب بریزید ولی ژول به تفنگ دو لول بغل نخجیر ندید
ینی بدترین تفنگ دنیا هست
(2014-12-11 11:13 PM)rezaeghlid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
جسارت نباشه ولی به نظر من ژولتونو تو جوی اب بریزید ولی ژول به تفنگ دو لول بغل نخجیر ندید
ینی بدترین تفنگ دنیا هست

سلام دوست عزیز من نخجیر 2 ندارم ولی اینجوریهای که میفرمایید نیست درسته اشگالاتی داره ولی میشه باهاش کنار اومد نخجیر 2 رفیق شکار خیلی از دوستانه وباهاش خوش هستنKhansariha (8)
(2014-12-12 01:47 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-11 11:13 PM)rezaeghlid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
ینی بدترین تفنگ دنیا هست

سلام دوست عزیز من نخجیر 2 ندارم ولی اینجوریهای که میفرمایید نیست درسته اشگالاتی داره ولی میشه باهاش کنار اومد نخجیر 2 رفیق شکار خیلی از دوستانه وباهاش خوش هستنKhansariha (8)

با سلام.

دوست عزيز 100 % تائيد ميشه.

من فقط يك جفت فنر براش عوض كردم و شايد تو يك روز حدود 90 شليك باهاش داشتم غير از وزن سنگين اگر بشه به اين گفت عيب كه من باهاش كنار آمدم ديگر چيزي تو نخجير 2 نديدم !

حيرانم چرا بعضي از دوستان اينقدر از نخجير 2 شكايت دارند ! ؟

مثلا شليكي كه نخجير 2 با فشنگ شاهين ميكنه چه فرقي با شليك همين فشنگ با اسلحه هاي ساچمه زني ديگر دارد ؟

اسلحه ديگر قبل از شليك به حرف ميان و ميگن ميخواهيم شليك كنيم خودتون رو آماده كنيد !

شاد باشيد.
سلام به همه دوستان نخجیر2تنها عیب اصلیش وزن زیادشه من خودم اینهمه باهاش کوه وبیابون رفتم هیچ موردی براش تا حالا پیش نیومده ومارو توشکار لنگ نذاشته .
سلام دوستان گل
ینی بدترین تفنگ دنیا هست

با سلام
اگه تا چند روز پیش این مطلب میخوندم شاید قبول نداشتم و بهش اعتراض هم میکردم اما الان تا حدودی باهاش موافقم چون امروز صبح نزدیک بود یه دیه کامل رو دست من بزارهKhansariha (367) جریان از این قراره که امروز وقتی اسلحه مسلح کردم و روی ضامن گذاشتم یکی از دوستان اسلحه رو از من گرفت و با زاویه کمی به سمت برادرش گرفته بود آقا چشمتون روز بد نبینه با اینکه اسلحه ضامن بود وقتی ماشه رو از روی (کنجکاوی- فضولی -تست کردن ضامن و...)کشید اسحه شلیک کرد و نزدیک برادرش برخورد کرد که خدارا شکر هیچ ساچمه بهش برخورد نکرده بود بعد من تفنگ گرفتم بدون فشنگ گذاری مسلح کردم دیدم بله وقتی میزاری روی ضامن و ماشه ها را میچکونی اسلحه از حالت ضامن در میاد و شلیک میکنه این هم شاهکار ایرانیKhansariha (290)
(2014-12-12 05:47 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
ینی بدترین تفنگ دنیا هست

با سلام
اگه تا چند روز پیش این مطلب میخوندم شاید قبول نداشتم و بهش اعتراض هم میکردم اما الان تا حدودی باهاش موافقم چون امروز صبح نزدیک بود یه دیه کامل رو دست من بزارهKhansariha (367) جریان از این قراره که امروز وقتی اسلحه مسلح کردم و روی ضامن گذاشتم یکی از دوستان اسلحه رو از من گرفت و با زاویه کمی به سمت برادرش گرفته بود آقا چشمتون روز بد نبینه با اینکه اسلحه ضامن بود وقتی ماشه رو از روی (کنجکاوی- فضولی -تست کردن ضامن و...)کشید اسحه شلیک کرد و نزدیک برادرش برخورد کرد که خدارا شکر هیچ ساچمه بهش برخورد نکرده بود بعد من تفنگ گرفتم بدون فشنگ گذاری مسلح کردم دیدم بله وقتی میزاری روی ضامن و ماشه ها را میچکونی اسلحه از حالت ضامن در میاد و شلیک میکنه این هم شاهکار ایرانیKhansariha (290)

دوست عزیز الحمدالله بخیر گذشته اشتباه ازدوست شما بوده که توجمع اینکارو کردن اسلحه حتی خالی رونباید سمت کسی گرفت درضمن این مشگل ممکنه برای هر تفنگی حتی تفنگهای اروپایی هم پیش بیاد تنها مختص نخجیر نیست
(2014-12-12 05:47 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
ینی بدترین تفنگ دنیا هست

با سلام
سلام خوبی داداش?
داداش هر چه زودتر بده تنفگو درست کنن اگه جای خوب نداری پیام بده ادرس بدم چون این مشکل واقعا حاد و خطرناکه اگر هم با زمانش مشکلی نداری بده گارانتی
دوم اینکه اسلحه دست کسی نده چون هر اتفاقی که بیوفته شما رو میشناسن و لا غیر و شما هم نمیتونی به کل رفقا اصول دست گرفتن تفنگ و تبراندازی اموزش بدی پس بهترین کار اینه که با یه عذز خواهی ساده از تسلیم تفنگ به دوستان خودداری کنی
با سلام. جناب kalashnikov فکر میکنم شما عادت نداری یه سری موارد رو رعایت کنی. بارها خودم شاهد بودم از طرف مدیران تذکر گرفتید و چند روزی هم جلوی فعالیت شما در سایت گرفته شد یا بهتر بگم بن موقت شدید. متاسفانه این موارد در روحیه شما اثری نداشت. به نظر خودت ادبیاتی که به کار بردی درسته. شاید شما در جایی که زندگی میکنی بکار بردن این ادبیات مهم نباشه. اما اینجا زندگی فرق میکنه. اینجا یه سایت عمومی است و تمام کاربرها قابل احترام. پس اگر میخواهید به فعالیت خودتون اینجا ادامه بدین وظیفه دارین خیلی چیزها رو رعایت کنید. این آخرین پیشنهادی بود که میتونستم بهتون بدم.
باسلام خدمت دوستان عزیز من هم دوسال پیش نخجیر 2 را سهمیه گرفتم هرچند کم استفاده میکنم وبیشتر از پی سی پی استفاده میکنم ولی به لطف خدا تا حالا هیچ مشکلی نداشته وازش راضی هستم فقط تنها ایرادی که من میتونم ازش بگیرم وزن زیادش هست . سربلند و پیروز باشید.
(2014-12-13 12:40 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان عزیز من هم دوسال پیش نخجیر 2 را سهمیه گرفتم هرچند کم استفاده میکنم وبیشتر از پی سی پی استفاده میکنم ولی به لطف خدا تا حالا هیچ مشکلی نداشته وازش راضی هستم فقط تنها ایرادی که من میتونم ازش بگیرم وزن زیادش هست . سربلند و پیروز باشید.

با سلام و عرض ادب.

دقيقا حرف شما تائيد ميشه.

البته وزن زياد هم كه يك جاهايي بدرد بخور هست.

مثلا لگد كمتر و كنترل لحظه اي بيشتر روي سلاح در هنگام شليك !

از همه گذشته قطعات آن به فراواني يافت مي شود و بعضي جاها خودتون هم مي توانيد اكي كنيد.

شاد باشيد.
لینک مرجع