انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون آقا ایشالا من که تا حالا وایسادم اگه بدن بازم منتظر می مونم.
(2013-11-21 05:04 PM)kiarashamani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی منو راهنمایی کنه که امسال کی سهمیه دولتی تفنگ اعلام میشه من 4 ماهه منتظرم .؟؟کسی هست الان سراغ داشته باشه منون میشم راهنمایی کنید.

من مازندرانم از اسلحه فروشا سوال کردم میگن برج3 اوردیم و تموم شد (نمیدونم چرا دولتی به راحتی گیر نمیاد)
با سلام خدمت دوستان
من این هفته یک نخجیر 2 لول گرفتم , وقتی با فشنگ 4 عقاب امتحانش کردم , هیچ فشنگیو دفعه اول شلیک نکرد , بنظر اساتید مشکل از سوزن هست ؟ با اینکه سلاح نو است این مورد طبیعی است ؟
با سلام :
محمد جان مبارک باشه انشالله ، خیلی زحمت کشیدی و قشنگ شده .در مورد فاصله 22 سانتی اون حلقه از ابتدای لوله ، باید بگم اونچه که فکر میکردم نیست و یهتره دقیقا در همین نقطه ،از بیرون رو خوب نگاه بکنی ببینی باد کردگی داره یا نه استفاده از کولیس که خیلی بهتره (قبل و خودش و بعدش رو ) بطور اریب هم دقیق نگاه کن ببین بیرون زدگی میبینی یا نه ؟ اگر که چیزی ندیدی که انشالله مشکلی نیست ، ماله بیژن هم این حلقه ها دیده میشه ولی مال من نداره .شاید هم من دقت کافی نکردم ولی لطفا این رو هم چک کن .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- اقای علیبانی ضمن خوشامد گویی به شما باید بگم که این مسئله طبیعی نیست مثل اینکه شما بگی ماشین خریدم روز اول روشن نشد !!!!!! شاید شما تفنگ رو در حالت مسلح روزها یه گوشه گذاشتی ( یا گذاشتن !!) و فنرش دچار خستگی شده و ضعیف شده شایدم پیاله چاشنی هات سفته (اون سفید ها سفته ) ایا با تعویض فشنگ خوب شلیک کرد ؟
ممنونم كامران جان وقتى به صورت اريب نگاه ميكنى يه برامدگى خيلى ضعيفى معلومه حتى وقتى آهسته با دست لمسش ميكنى زير دست تقريبأ احساس ميشه تقريبأ يقين دارم كه لول بادكرده حالا شبيه ترين دولول بغلى كه چفت و بستش مثل نخجير باشه چه تفنگيه بازم ممنون از الطاف دوستان
الان زنگ زدم خدمات پس از فروش جنگ افزار سازى درمورد تعويض لول نخجير2 صحبت كردم گفتن هزينه اش ميشه 800تومن سه هفته تا يكماه هم طول ميكشه
(2013-11-21 09:33 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان كاراى ابتكارى من هم تموم شد فقط مونده يه لول خوب بندازم روش ديشب تا ديروقت بيدار بودم جمع وجورش كردم بلاخره تموم شد

سلام محمد جان
من الان دیدم خیلی خوب شده مخصوصا قبضه فکر کنم خیلی خوش دست شده باشه؟الان امتحان کردین که اندازه قنداق در تیراندازی هم تاثیر داره ؟با توجه به اون عیبی که قبلا داشت؟
در مورد ابکاری ماشه و متعلقات توضیحی بفرمایید چقدر هزینه شد .
تشکرKhansariha (8)
سلام آقا بيژن قابل شمارو نداره اشاره كنى تي پاكسش ميكنم در منزلتون قبضه كه عالى شده خيلى راحت تو دست چفت ميشه آبكارى ماشه و متعلقات زير كپ خيلى ارزون شده برام 30تومن آب خورد كه ارزشش رو داشت هنوز بيابون نرفتم تستش كنم ولى بايد بهتر شده باشه
(2013-11-23 10:27 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
............................ آبكارى ماشه و متعلقات زير كپ خيلى ارزون شده برام 30تومن آب خورد كه ارزشش رو داشت ................................
دستت درد نکنه محمد جان بزرگواری شما و دیگر دوستان ثابت شده هست
ابکاری ماشه و حفاظ... فکر کنم شما اولین نفر باشین حداقل در این چند تا انجمنی که من افتخار شاگردی داشتم
لذا تجربه ای مستند و موفق برای همه کسانی هست که دوس دارن این کارو بکنن
احسنتKhansariha (8)
با سلام :
محمد جان متاسفانه همینطوری که خودت میگی لوله باد کرده . اینم بگم اگر تعویض انجام بدی هر دو تا لول رو باهم عوض میکنن وتفنگت نو میشه . من توصیه ام اینه با اون لول دیگه تیر ننداز خدای ناکرده اون اتفاق بدی که قبلا تجربه کردی تکرار نشه شما هم ماشالله تفنگ تو دستت زیاده . در هر صورت مبارکت باشه قشنگ شده
لینک مرجع