انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان یه دونه نخجیر 2 مدل 89 هست . تمیز
به نظرتون چند می ارزه ؟
صد البته اینجا جاش نبود که مطرح کردید دوست گرامی. قیمت حدود 3تا3.8
سلام خداروشکر اسلحه سهمیه ای دیگه تعطیل شدواقعا یه مدت طولانی حق افرادی که اشناوپارتی نداشتن ضایع شد قیمت نخجیر2الان تا4300رسیده کسی زودیا قیمت گرفته،?
(2015-06-29 02:26 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خداروشکر اسلحه سهمیه ای دیگه تعطیل شدواقعا یه مدت طولانی حق افرادی که اشناوپارتی نداشتن ضایع شد قیمت نخجیر2الان تا4300رسیده کسی زودیا قیمت گرفته،?
سلام
من ماه پیش قیمت گرفتم بود 4500 بود.
اهواز 4500تا4800 قیمت دادن
سلام همشهری.اهواز قیمتا پرت هستن . تفنگ تمیز هم کم گیر میاد . الان بدون سهمیه چطوری تفنگ واگذار میکنن؟

پست شده توسط برنامه tapatalk
دوستان عزيز مطمئن هستيد كه اسلحه سهميه اي تعطيل شده؟؟؟؟؟؟
يعني ما يك سال الكي صبر كرديم!! Khansariha (226)
يه دونه كاركرده خيلي تميز سراغ دارم. پس برم سراغش....

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
اراک نخجیر۲ به قیمت ۳۹۰۰ تا ۴۱۰۰ بفروش میرسه
(2015-07-05 07:13 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز مطمئن هستيد كه اسلحه سهميه اي تعطيل شده؟؟؟؟؟؟
يعني ما يك سال الكي صبر كرديم!! Khansariha (226)
يه دونه كاركرده خيلي تميز سراغ دارم. پس برم سراغش....

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

منتظر سلاح سهمیه نباش یهو دیدی فردا دادن یهو دیدی 10 سال دیگه دادن اگه صفر یا درحد صفر سراغ داری معطلش نکن
من 3300 دیدم حالا چقد تمیز بود دقیق نگاه نکردم اما لول آینه
منظورم اینکه توی لول مشکلی نبود
لینک مرجع