انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام جناب آیا این برچسب ها بعدا باد نمیکنه و تاثیره منفی روی لول و زاج نداره؟ نحوه چسباندن رو اگه ذکر فرمایید ممنون میشم و این برچسب ها را از کجا ها میشه تهیه کرد منظورم از نوع خوبش هست ؟

hossin
سلام چسبوندنش روش خاصی نداره فقط مواظب باشیدهوازیرش نره ،ازمغازه های شب رنگ فروشی تهیه کنید،تاثیرمنفی فک نکنم داشته باشه
سلام.اینجا همه زاج تفنگشون رو دوست دارن.ولی من منتظرم زود ازبین بره لول تفنگم مثل استیل بدرخشه
(2016-04-12 12:27 PM)kohan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.اینجا همه زاج تفنگشون رو دوست دارن.ولی من منتظرم زود ازبین بره لول تفنگم مثل استیل بدرخشه

سلام
دوست عزیز مشکل این است که لول تفنگ نخجیر اگر زاجش پاک شود خیلی زود زنگ می زند. بله اگر مثل تفنگ های اروپایی از جنس استیل ضدزنگ ساخته می شد خیلی هم درخشان و زیبا می شد.
موفق باشید
سلام آستانه تحمل نخجیر چندbarهست چندتا فشنگ دارم روش نوشته ۱۰۵۰ barامکان شلیک هست یانه؟
با سلام :
باربد جان سوال خیلی خوبی پرسیدید . من هیچ جا در مورد سلاحهای ایرانی این عدد رو ندیدم ، روی اظهار نظر های احساسی (چه مثبت -چه منفی ) هم اصلا نمیشه حساب کرد اگر شما در جایی به این اطلاعات برخوردید ما رو هم بی نصیب نگذارید .
در مورد این فشنگها هم میتونم بگم اگر بتونید در مورد فشنگهای معمول عدد مربوط به ماکسیمم فشار رو پیدا کنید یه مرجع برای مقایسه بدست خواهید آورد .
موفق باشید
(2016-04-20 11:23 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آستانه تحمل نخجیر چندbarهست چندتا فشنگ دارم روش نوشته ۱۰۵۰ barامکان شلیک هست یانه؟
واسه تکلول مشکلی نداره خودم چندتا چهارپاره میراژ با فشار ۱۰۵۰ بار شلیک کردم مشکلی نداشت ولی دولول نخجیر یه مقدار به تسمه بین لول فشار زیادی میاد بهتره شلیک نکنید ، فشار تست رو جایی ننوشته فقط خیلی از تفنگ های ترک عدد ۸۷۰ روی کوپ ذکر شده که به نظر فشار قابل تحمل چمبر سلاح هست .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
سلام ممنون از عزیزان یه جایی خوندم ولی الان یادم نیست که بهش استنادکنم ولی فک کنم فشنگای ساچمه بین ۷۰۰تا۹۰۰بار فشار وارد میکنه برام مهم اینه که توصورتم نترکه برم لقاء اله ، ترکیدن لوله ازهرجای دیگه غیرخزانه مهم نیست دوباره التماس مهمات سازی میکنیم دوتا لول بچسبونن روش
فشار تست شده روی اسلحه ترکیه ۱۲۰۰ هستش جناب نه ۸۷۰

hossin
با سلام
فشنگ معمولی فشاری بین 600 تا650 بار وارد میکنه
لینک مرجع