انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-01-08 01:49 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مبارک باشه من تمام عیبهای نخجیرم رو بر طرف کردم فقط سنگینیش رو تونستم 50 درصد کم کنم ... باور کن تفنگم رو برا فروش پیش چند اسلحه فروش بردم طوری دستکاریش کرده بودم که تشخیص ندادن این نخجیر ه ....

سلام دوست عزیزشماقسمت های چوبی یافلزی اسلحه رو تغییردادید،?اگه میشه یه خورده توضیح بدیدلطفا
(2015-01-09 02:08 AM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-08 01:49 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مبارک باشه من تمام عیبهای نخجیرم رو بر طرف کردم فقط سنگینیش رو تونستم 50 درصد کم کنم ... باور کن تفنگم رو برا فروش پیش چند اسلحه فروش بردم طوری دستکاریش کرده بودم که تشخیص ندادن این نخجیر ه ....

سلام دوست عزیزشماقسمت های چوبی یافلزی اسلحه رو تغییردادید،?اگه میشه یه خورده توضیح بدیدلطفا

سلام بیشترین کار رو بالای قنداق و بچه قنداق انجام دادم دسته قنداق رو آنقدر ساییدم که خوش دست شود داخل قنداق رو تا عمق 10 سانت خالی کردم بچه قنداق بسیار ضمخت و چارگوش بود اون رو هم کامل صیغلی و مدور کردم . با قطعات فلزی کاری نمیشه کرد دستکاری نکردم در اسرع وقت عکسش رو میزارم فعلا کامپیوترم در دسترس نیست .
دوستان کسی نحوه باز وبست کپ را بلده
سلام دوستانKhansariha (8)
ببخشیدکسی میدونه چرااین تفنگ زود،زودزنگ میزنه؟ باتشکرKhansariha (8)
راجب سوال جناب جوسنیپر
توتایپک های قبلی نحوه باز کردن کپ همراه باتصویر هستش.باسپاسKhansariha (8)
(2015-01-10 12:31 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 14208901641.jpg]

[تصویر: 14208901642.jpg]

[تصویر: 14208901643.jpg]

[تصویر: 14208901654.jpg]

[تصویر: 14208901655.jpg]

[تصویر: 14208902771.jpg]

منبع:انجمن شکاربان کاربر bowman(آقا مسعود)
(2015-01-10 03:16 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-10 12:31 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع:انجمن شکاربان کاربر bowman(آقا مسعود)
دستت درد نکنه
سلام دوستان فکر کنم توی این تاپیک یکی از دوستان ی سری عکس از مدل های مختلف نخجیر 2 که از دفترچه ی نخجیر عکس گرفته بود گذاشته بود
کسی میدونه صفحه چند بود؟
کسی از بچه های تهران هستش که دفترچه نخجیر شماره قبلی که سایزش از دفترچه جدید بزرگتره داشته باشه ؟؟؟؟؟؟
Khansariha (172) Khansariha (214)
(2015-01-11 08:48 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان فکر کنم توی این تاپیک یکی از دوستان ی سری عکس از مدل های مختلف نخجیر 2 که از دفترچه ی نخجیر عکس گرفته بود گذاشته بود
کسی میدونه صفحه چند بود؟
کسی از بچه های تهران هستش که دفترچه نخجیر شماره قبلی که سایزش از دفترچه جدید بزرگتره داشته باشه ؟؟؟؟؟؟
Khansariha (172) Khansariha (214)
سلام
در صفحه 55(ارسال 550)چند عدد تصویر کاتالوگ هست ولی کامل نیستKhansariha (172)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دوستی کاتالوگ کامل نخجیر را داره لطفا،دست منم بگیره خخخخKhansariha (8)
-----------------------------------------------------------------------
البته یک دوستی هم نخجیر 2 پرشین خریده بودن و عکساش توی سایت هست(اینم لینکاش)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه یادم نیست کدام یک از اعضا انجمن بودن و ازشون عذر میخواهم و منم با توجه به اسم عکس توانستم لینک عکس ها را پیدا بکنم.Khansariha (226)
امیدوارم توانسته باشم کمکی بکنم.Khansariha (172)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنونم دوست عزیز
بله همون لینکی بود که گذاشتی

دوستان عزیز اگر کسی اون کاتالوگ را داره عکساش رو اسکن کنه تو سایت بذاره
ممنون میشم
(2015-01-09 09:33 AM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-09 02:08 AM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بیشترین کار رو بالای قنداق و بچه قنداق انجام دادم دسته قنداق رو آنقدر ساییدم که خوش دست شود داخل قنداق رو تا عمق 10 سانت خالی کردم بچه قنداق بسیار ضمخت و چارگوش بود اون رو هم کامل صیغلی و مدور کردم . با قطعات فلزی کاری نمیشه کرد دستکاری نکردم در اسرع وقت عکسش رو میزارم فعلا کامپیوترم در دسترس نیست .

سلام عکس زمان تحویل سلاح نخجیر [تصویر: 14210568753.jpg] و در پایین عکس زمانی قنداق و تفنگ را دست زدم [تصویر: 14210568751.jpg]
لینک مرجع