انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه داداش فقط بفرمایید گرما ندند که فلز تفنگتون مثل پنیر نرم میشه و خطرناک تره
نگران نباش حل میشه
(2015-02-11 10:11 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش فقط بفرمایید گرما ندند که فلز تفنگتون مثل پنیر نرم میشه و خطرناک تره
نگران نباش حل میشه
بسیارممنونم ازراهنماییتون،دمت گرمKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-02-11 08:14 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل گلابKhansariha (8)
تولوله چپ نخجیرم،13سانت مانده به انتهای لوله یه فرورفتگی کوچک هست،که ازسرلوله به داخل لوله نگاه میکنی برامدگی در داخل لول مشهوده میخواستم بدونم،که آیاخطری داره؟؟؟ودرپترن سلاح تاثیری میگذاره؟؟؟؟
باتشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: 14236727731.png]
سلام Khansariha (8)
امروزتفنگم را بردم پیش تعمیرکار،که فرورفتگی لولوواسم درست کنه،طرف میگه میگه حیفه زاجش خراب میشه،بروفعلاباهاش کارکن،هروقت زاجش رفت وواسه زاجکاری آوردیش برات درست میکنم!!!میگم توکاری نداشته باش زاج خراب میشه،یانه،هرچقدبخوای بهت میدم درستش کن شایدخطرناک باشه،میگه فعلازوده،بهرحال بگذریم بهش گفتم ماشه هراواسم درست کنه چون یکیشون لقی داشت،بچه قنداقم همینطور،گفتم یه مگسک درشت ترم بندازه روسلاحKhansariha (8)
یاحق
(2015-02-11 08:14 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل گلابKhansariha (8)
تولوله چپ نخجیرم،13سانت مانده به انتهای لوله یه فرورفتگی کوچک هست،که ازسرلوله به داخل لوله نگاه میکنی برامدگی در داخل لول مشهوده میخواستم بدونم،که آیاخطری داره؟؟؟ودرپترن سلاح تاثیری میگذاره؟؟؟؟
باتشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: 14236727731.png]

با سلام و احترام.

آقا اين لوله كار دستت ميده !

زيادي عميقه !

ممكنه به پوشش داخل لوله از داخل صدمه زده باشه و همچنين پهناي داخلي لوله در اون قسمت بهم خورده باشه !

يا بفرست گارانتي يا كلا عوض كن.

با اين فشاري كه داخل لوله هست موقع شليك نميشه ريسك كرد.

موفق باشي.
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
ممنون ازاینکه به فکرسلامتی حقیرهستیدKhansariha (8)
راستش همون طورکه گفتم امروزبردمش پیش تعمیرکار،گفتم لولوواسم درکن،اونم گفت فعلاباهاش باهاش کارکن تابعد،گفتم توپولتوبگیرواسم درست کن،اماکوگوش شنوا!!!گفت زاج سلاحت خراب میشه،چن سال بعد اگرآوردیش واسه زاجکاری لولوهم واست درست میکنم،گفتم آخه شایدتااونموقع .......،بهرحال فرداهم دوباره بهش میگم ببینم چی میشه؟؟؟
راجب گارانتیم،فکرنکنم شامل گارانتی بشه،
ممنونم ازشمادوست گرامیKhansariha (8)
یاحق
سلام شهر شما فقط یه تعمیرکار داره؟؟؟؟؟؟
اونم بلد نیست درست کنه و گرنه دس به سرت نمیکرد
(2015-02-15 09:51 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شهر شما فقط یه تعمیرکار داره؟؟؟؟؟؟
اونم بلد نیست درست کنه و گرنه دس به سرت نمیکرد
بله همین تعمیرکارهست،ایشالامیبرمش مرکزاستانمون واسم درست کنن،وگرنه اینطوری نمیشه ازش استفاده کرد،خطرناکه
سلام دوست عزیز میشه بگید چند وقته و چه جوری این مورد پیش امده؟
چندماهی میشه،یه روزیکی ازهم محلیاگفت میشه ببینمش،گفتم بفرما،توعمرش سلاح ندیده بود،یه چندلحظه ازش غافل بودم که برگشتم،سلاحمودیدم سنکوپ کردم،گفت وقتی که باسلاح ورجه وورجه میکردم،وفیگورمیگرفتم سلاح افتاده رولبه تیزیه سنگ،حالاخدامیداندچه اتفاقی افتاده،اشتباه ازخودم،برای اینکه طرف فکرنکنه خسیس یااسلحه ندیده هستم،دادم واین وضع پیش آمد،دیگه تاخون تورگ هام باشه تفنگموبه هیچکس نمیدم نگاهم کنه،اینم بهش گفتم،جوجه توراچه به تفنگ،بروبااسباب بازیهات بازی کن خخخخخخ
خدامیدونه چقدرناراحتم،دلموزده،لحظه شماری میکنم،سه سالش تموم شه
یاحق
(2015-02-15 10:36 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندماهی میشه،یه روزیکی ازهم محلیاگفت میشه ببینمش،گفتم بفرما،توعمرش سلاح ندیده بود،یه چندلحظه ازش غافل بودم که برگشتم،سلاحمودیدم سنکوپ کردم،گفت وقتی که باسلاح ورجه وورجه میکردم،وفیگورمیگرفتم سلاح افتاده رولبه تیزیه سنگ،حالاخدامیداندچه اتفاقی افتاده،اشتباه ازخودم،برای اینکه طرف فکرنکنه خسیس یااسلحه ندیده هستم،دادم واین وضع پیش آمد،دیگه تاخون تورگ هام باشه تفنگموبه هیچکس نمیدم نگاهم کنه،اینم بهش گفتم،جوجه توراچه به تفنگ،بروبااسباب بازیهات بازی کن خخخخخخ
خدامیدونه چقدرناراحتم،دلموزده،لحظه شماری میکنم،سه سالش تموم شه
یاحق

با سلام.

جالبه !

برادر من تا الان اسلحه منو لمس نكرده !

اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد ؟

چرا سه سال ؟

كل لول رو عوض كنيد مثل شير برين جلو.

نخجير اسلحه بزني هست .

ممنونم.
لینک مرجع