انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر من که سنگین نیست چون با دیانا 350و دوربینی که روشه کار میکردم اصلأ وزنش قابل قیاس با نخجیر۲ نیست نمیدونم وزن تفنگت چقدره ولی مال من 3کیلو400گرمه که به نظرم زیاد نیست در ضمن لگدش از آکاری که داریم کمتره شاید به خاطر همین سنگینیشه
سلام به دوستان عزیز
تازگیا یه تفنگ دولول نخجیر نو گرفتم یه 20 تایی فشنگ باهاش انداختم
هر دوتا لولش بالا می زنه بنظرتون مگسک سر لوله را بلند تر کنم بهتر میشه البته لول راستش بهتر می زنه تا لول چپ
دوست عزیز پستهای قبلی رو اگه بخونید متوجه میشید که باید چکار کنید ولی اینطور که معلومه سلاحهای نخجیر هرکدوم رفتارشون باهم متفاوته شما به اندازه خود مگسک اسلحت مگسک رو بیار بالا درست میشه
سلام دوستان:
لطفا اگه کسی از قیمت برند های موجود تو کشورمن (وارداتی) و ساخت داخلی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه در اختیارمون بزاره.
حقیقتش چند وقته میخوام اسلحه با مجوز بخرم منتهی از قیمتا هیچ اطلاعاتی ندارم. میترسم که یه وقت تو پاچه م نره.Khansariha (89)
با سلام
بهترین راه اینه که تاپیک های سلاح ها را بخونید بعد بودجه تون رو تخمین بزنید و از دوستان یک مشاوره اساسی بگیرید بعد هم با یک ادم وارد برید و خریدتون رو انجام بدید انشالله که موفق باشید ولی متاسفانه مهمترین پارامتر در انتخاب الان پول شده نه دانش فنی !!!!!
دوست عزیز باید ببینی انتظار و توقعت از تفنگ چقدره مثلأ اگه سالی دو سه بار میخوای برای تفریح و شکار بری بیرون نباید زیاد هزینه کنی و بایه تکلول هم کارت راه میوفته ولی اگه اهل ورزش تراپ و شکار باهم هستی باید یه دولول رویهم با پدرمادر بگیری که اذیتت نکنه اول این موارد در نظر بگیرو مطرح کن تا بهتر دوستان راهنماییت کنن
(2013-06-23 07:02 PM)gorgan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
امروز تویه مغازه اسلحه فروشی یدونه از این نخجیرهای دولول طرح ویژه s رو از نزدیک دیدم باید بگم که نسبت به نخجیر های معمولی توش تعقیراتی داده شده بود و اوچیزی که بیشتر توی دید میامد کیفیت لوله و زاجکاری لوله اسلحه(فقط لوله) بود که واقعا زیبا وبا کیفیت بود در ضمن مشکل بد تو نظر آمدن تفنگ (عدم توانایی پیدا کردن سریع مگسک تفنگ در زمان شلیک) هم حل شده بود و تفنگ هم بخاطر طرح جدید قنداق خوشدست تر شده بود .طبق گفته های اسلحه فروش لوله این نخجیر های طرح S.T.P ساخت ایران نیست و از آلمان وارد میشه که با توجه به شکل لوله و جوش لوله و زاجکاری آن این امکان که وارداتی باشه جای تعمل داره اطبته اگر از دوستان در باره اطلاعات بیشتر و دقیق تری داره خواهش میکنم مارو بینسیب نزارن.
ولی چیزی که توی این تفنگ منو ازیت میکرد جنس چوب قنداق و زاجکاری قسمت قبضه و چکاننده این اسلحه بود که کاملا با لوله فرق میکرد حتی حکاکی های روی این دو قسمت یعنی روی گپ لوله و روی قبضه و سیستم چکاننده هم با هم از نظر کیفیت فرق میکنن.رنگ چوب قنداق زرد روشن هست که از نظر من زیاد برای اون لوله زیبا نیست(البته این یک نظر شخصیه) یک قنداق با رنگ تیرهتر که نقش و نگار خود چوب در اون پیدا باشه این تفنگو خیلی زیباتر میکنهKhansariha (214)
در کل از نظر زیبایی ظاهری و خوش دستی با نخجیر معمولی زمین تا آسمان فرق میکنه بطوری که میتونین به این بگین تفنگ و به نخجیر معمولی با کمی ارفاق بگین (چوب خشک کج وکوله بد ترکیب صدا دار ) Khansariha (214)
البته باید اضافه کنم که قیمت دولتی این نخجیر ویپژه طبق گفته این اسلحه فروش 3 میلیون تومن هست.
در پایان اگر دوستان اطلاعاتی در مورد پترن این سری از نخجیرها دارن با قرار دادن ان روی سایت مارو خوشحال کنن.
با تشکرKhansariha (8)

سلام دوست عزیز این مدل نخجیر که شما فرمودید دقیقا مثل همین دوست صمیمی من که با من میاد شکار داره!
همین طرح s !
قیمتش پارسال 2750 بود همون زمانی که معمولی 1612 بود!
لوله آلمان و همش حرف های کذب اسلحه فروشه!
ولی زاج و کیفیت قنداق و کلا زیباییش انصافا میارزه 1 تومن بالاتر از معمولی بخری!
درباره مگسک هم باز هم همون قصه پایین زدن داره فقط و فقط شما با اصلاح بچه قنداق و خود قنداق میتونی به این مشکل چیره بشی!
یا اینکه بری یکم مگسک بیاری بالا یا کلا عادت کنی زیر شکار بگیری اونم نه خیلی حداکثر 30-20 سانت!
حالا بعد از ماه رمضان سعی میکنم چند تا عکس از اسلحه بزارم (همون طرح s)
دیگه قضاوت میشه با خودتون
موفق باشید......
سلام دوستان
هفته پیش یه نخجیر 2 سهمیه برای یکی از دوستان گرفتم 1750 مثل قبل بود بدون هیچ تغییری .در مورد مدل جدید سوال کردم گفتن سهمیه ها همینها هستند
آقا پيمان يعني سهميه هاي امسال فقط نخجير 2 هستند؟
فکر کنم منظورشون اینه که نخجیر2 های سهمیه همین ها هستند و طرح جدید s و.. اینا توی سهمیه نیومده
من خبر موثق دارم که سهمیه امسال کاملا مثل سهمیه پارسال هست حتی اکار هم توشون هست اما تعداد اکار از پارسال خیلی کمتره و بیشترشون شاهین هست
لینک مرجع